Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. topoll

OnePlus 7 / 7 Pro - zasady zwrotu w x-kom

Dokładnie tak. Dlatego powtarzam: czytać regulamin sklepu.
  3. souver

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Wczoraj w Internecie pojawiła się informacja o nowej aktualizacji (końcówka ASD9) która ma usprawnić Night Mode (będzie się dało używać z aparatem szerokokątnym) , umożliwić wykonywanie fot z trybem Live Focus na pozostałych tylnych aparatach oraz na dokładkę zabezpieczenia Majowe. Nowy firmware jest już ponoć dostępny w Stanach i Szwajcarii. Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
  4. lasica

@Kelevra1902 Nie masz racji. Euro omija to w ten sposób, że jeśli zmawiasz przez Internet z odbiorem osobistym to jest to "rezerwacja" towaru w sklepie, a nie żaden zakup internetowy. W X-kom 14 dni na pewno działa jak zapłaciłeś z góry. Jeśli płacisz przy odbiorze, też może być to potraktowane jako rezerwacja towaru i zakup w sklepie. Przed zapłatą możesz się z nim zapoznać. Jest to jak najbardziej zgodne z prawem i ustawą.
  5. topoll

Czy odbiór osobisty towaru zakupionego w sklepie internetowym powoduje utratę prawa do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni? Nie, odbiór osobisty rzeczy kupionej w e-sklepie nie powoduje utraty przez konsumenta prawa do odstąpienia od umowy, chyba że regulamin sklepu internetowego, w którym kupiliśmy dany towar wyłączył możliwość zwrotu towaru odebranego i opłaconego w sklepie. Jednak rzeczy te muszą zostać spełnione łącznie, tzn. towar powinien zostać odebrany i opłacony w sklepie, a nie jedynie odebrany (czyli płatność nastąpiła wcześniej). Czytajcie regulaminy sklepów w zakresie możliwości zwrotów przy odbiorze i płatności w siedzibie sklepu! Sytuacja braku możliwości zwrotu towaru kupionego przez internet będzie miała miejsce także wtedy, gdy na stronie e-sklepu jedynie zarezerwujemy towar, a zapłacimy za niego w sklepie stacjonarnym.
  6. Jak już pisałem nie używam modułu viper4androidfx tylko zwykłą aplikację Viper4Android. Wczoraj zaktualizowalem tą aplikację, ,zażądała uaktualnienia drivers potem restart. Po restarcie jest wszystko OK z tym że w Magisk Module pokazuje mi tą aplikację jako moduł. A modułu nie instalowalem. Czy to jest prawidłowe czy ja coś sknocilem Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  7. janki111

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

Wystarczy wygooglować, są instrukcje gotowe, nikt nowej nie będzie pisał. Poza tym obecnie FF nic już nie daje, nie zaktualizujesz telefonu (do B386 dało radę za pomocą DNS). Bardziej jest to pod kątem sprawdzenie, czy oprogramowanie jest zatwierdzone, jaka wersja i że w najbliższym czasie powinno się dostać aktualizację przez OTA.
  8. madhunt3r

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

Jedynie nie można ułożyć ikon, reszta da radę. Noo ładowarkę akurat mam od iPada
  9. M@reS

B.wolne było wcześniej.....ale teraz jest na prawdę płynne i bez smużenia. Testowałem to na sportowcach i teraz działa naprawdę OK.
  10. Jaki CSC jest po wgraniu Light Rom 9.0 Pie v8 ? Mam aktualnie BTU jeśli ma to coś do rzeczy.
  11. Dzonzi

No i na andku można zmienić tapetę, ułożenie ikon, wyłączyć wifi z paska powiadomień, naładować szybko ładowarką dołączoną do zestawu itd
  12. topoll

OnePlus 7 Pro - Etui, pokrowce

Tylko po co wtedy kupować Nebula Blue jak chowasz w nie przezroczysty case?
  13. madhunt3r

OnePlus 7 Pro- Aparat/dyskusje/wasze zdjęcia.

Trochę wydaje mi się, że zdjęcia były jednak podbijane jakimś filtrem albo coś
  14. gentillo

Jaki smartfon po SAMSUNGU Note9?

Ja już zmieniłem. Od paru dni oneplus 7 pro. Potężny ekran, zero dziur w ekranie, zero notcha. Bateria wbrew kilku recenzjom działa lepiej niż w Note 9. Modemu nawet nie ma co porównywać. Zasięg dużo lepszy w tych samych miejscach. Przełączanie pomiędzy Wi-Fi a danymi komórkowymi zupełnie bezbolesne. Jakość audio po LDAC też lepsza. Z minusów: - proporcje ekranu, ale da się z tym żyć, zresztą chyba jak na razie wszystkie firmy będą szły w tworzenie słuchawek podobnych do pilota tv. Boli mnie to, ale co zrobić. Note 10 też podobno w 19:9 - zagięte rogi ekranu, aczkolwiek choć tego bałem się najbardziej chyba te w oneplus pasują mi bardziej niż w Note 9 - brak rysika buuuu Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  15. trampowsky

Ochrona telefonu - case, etui, pokrowce

Sandstone fajny, ale nietrwały - lubi pękać. Jak masz możliwość to bierz Protective Case Carbon.
  16. Kruchy81

Huawei P20. Aktualizacje oprogramowania.

Ja mam aktualnie ostatnia co wyszła Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka dodana zawartość Z końcówką .270 Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
  17. Ktoś może potrzebować płytę główną i chętnie kupi. Telefon jest bardzo udaną konstrukcją i dalej warto go kupić.
  18. ochkarol

I nadszedł czas otwierać szampany! Jest aktualizacja dla Plusa. Żeby nie było za słodko z poprawkami bezpieczeństwa z marca.
  19. zboras1964

Nie gadaj że nigdy w życiu nie używałeś żadnego telefonu z Androidem? Nawet z ciekawości się nie pobawiłeś, choćby w jakimkolwiek sklepie? Lekkie upośledzenie technologiczne (co prawda ja nie miałem nigdy telefonu z windą, ale parę razy z czystej ciekawości poużywałem na chwilę od znajomych) Wyobraź sobie że możesz praktycznie każdy plik wysłać przez bluetooth poprzez wifi direct, etc Nie jesteś uwalony do iTunes oraz air drop dodana zawartość Mało tego, te mp3 nawet możesz posłuchać od razu
  20. S3V3N

Galaxy Watch - Aktualizacja oprogramowania

BT i LTE Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  21. benkas

Galaxy Watch - Aktualizacja oprogramowania

Czy zmiana CSC aby dostać szybciej aktualizację dotyczy też wersji BT czy tylko LTE?
  22. Dzisiaj
  23. oort

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

No dobrze a jak w FF zauważyć zmiany czy dana wersja jest już zatwierdzona czy nie, bo czasami niektórzy (nie wiem kto) mają wpływ na właśnie te zmiany w FF. Nie za bardzo się w tym orientuję i chciałbym nauczyć się tego, by na przeszłość wiedzieć tak kolokwialnie mówiąc "maczał palce podczas zatwierdzanie zmian, albo znów wycofał na niekorzyść dla posiadaczy telefonu Huawei". Wysłane z mojego VKY-L29 przy użyciu Tapatalka
  24. Witam Mam problem z podłączeniem mojego g5 do portu usb. Próbowałem na dwóch komputerach i laptopie efekt jest ten sam. Po podłączeniu wyskakuje info "Nie rozpoznano urządzenia USB" w menadżerze urządzeń telefon widnieje jako "UNKNOWN DEVICE" nie pomaga instalacja żadnych sterów a telefon zaczyna się ładować wolnym ładowaniem.(na ładowarce ładuje się normalnie). próbowałem z 4 kablami usb, wymieniłem taśmę ładowania problem nie zniknął jest tak samo. Na dwóch bateriach oryginalnych i jednej nieoryginalnej jest to samo. instalowałem przeróżne romy nic się nie zmieniło. Tryb download mode również nie wykrywa telefonu. Macie jakiś pomysł? Obecnie telefon pracuje na romie FULMICS 5,5
  25. Ja mam z października 2018 na gwarancji i zero śladów użytkowania, prócz tej zbitej szyby mimo szkła ochronnego za jakieś małe złotówki heh :). Przemyślę temat, thx za opinię.
  26. rob555

Czy wie ktos jak wybrac glowny ekran? Bo standardowy jest ten 1 po lewej.
  27. Lukaszp93

Huawei mate 20-wada ekranu?

Wstawiłem dwa filmiku w celu porównania. Mam nadzieje że mogę udostepniać link do youtube. https://www.youtube.com/watch?v=Fd6Oin5S8Lg&feature=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=Z4GwqGsoynk&feature=youtu.be
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się