Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. XenHol

Android Oreo [8.x] - wrażenia/opinie/błędy

Problem jest tylko na tym telefonie. Na androidzie 7 nie było z tym problemu. Teraz nie wiem czy jeszcze raz robić ten hard reset :< Najdziwniejsze jest to, że to totalne RNG raz jest powiadomienie a drugim razem go nie ma.
  3. Sławomir Sokół

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Mam i ja
  4. Kim-Kolwiek

Sprawdź na innym telefonie czy nie jest to problem operatora/kart sim . Wtedy można myśleć
  5. glatzhead

Też mam telefon M250E brandowany z Play, ale nie ma problemów z powiadomieniami SMS. Ani na stockowej apce, ani na Yaata, której używam. Wszędzie są powiadomienia. Tapnięte [emoji2768] Tapatalkiem z mojego Honora [emoji390].
  6. Buhaj47

[Galaxy S9+] Ochrona ekranu

Założyłem Whitestone Dome trzy tygodnie temu i do tej pory szkło się trzyma. Moim zdaniem lepsze od folii, bo w dotyku nie ma różnicy w porównaniu z gołym ekranem. Aplikacja przebiegła w miarę gładko, używałem dołączonej ramki. Co prawda odciski palców już zaczynają trochę zostawać, ale chyba przeceniłem możliwości powłoki oleofobowej. Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  7. Cześć. Potrzebuję pomocy. W sytuacji gdy rozmawiam z kimś (za pomocą whatsapp lub dzwoniąc na czyjś numer ) w trybie głośnomówiącym mój ekran telefonu zachowuje się nietypowo. Standardowo (tak miałem wcześniej oraz mam na S7) ekran powinien po kilku chwilach się ściemnić a następnie ekran powinien zgasnąć do czasu aż się go nie wzbudzi przyciskiem itd. U mnie w trakcie rozmowy ekran się ściemni (co jest normalne), następnie zgaśnie (co również jest właściwe) ale po sekundzie ekran znowu się rozjaśni tak jakby go coś wzbudziło... i tak w kółko j/w. Gdybym wyszedł z panelu rozmowy (dzwoniąc przez komórkę lub whatsapp) do pulpitu, ekran już nie zacznie się ściemniać i wyłączać. Problem wydaje się dotyczyć opcji wykrywania czy telefon jest przy głowie czy nie. Albo go coś wzbudza. Przywróciłem go do ustawień domyślnych i nie pomogło. Korzystając z trybu *#0*# wszystkie czujniki wydają się działać. Opcja jasności adaptacyjnej również działa. Zdjąłem z ekranu ochronną szybkę sądząc, że coś się dostało pod nią i to ona powoduje fałszywy sygnał wzbudzający. Nie pomogło. Proszę o radę... chyba trzeba telefon oddać do serwisu.
  8. Wincenty

Czym nagrywać rozmowy telefoniczne?

@bartos38 A kto mówi o powrocie do Oreo? Wróć i poczytaj starsze posty! Firmware ILO ma natywne nagrywanie na Pie ( Android 9)
  9. Artekm

Po aktualizacji do EMUI 9 nie działają aplikacje. Honor 8X

Ok, to trochę zmienia postać rzeczy Jeśli chciałbyś doinstalować sklep play, albo inne aplikacje google (lub inne), to polecam stronkę apk mirror. https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-services/google-play-services-16-0-89-release/
  10. Street

Co wybrać po Honor 9?

Tak naprawdę te wymagania spełniają tylko P30 i S10/S10e póki co Może Honor 20 coś ciekawego w tym temacie pokaże.
  11. mirosławb

Brak powiadomień ze sklepu Play - poradnik

Pokazuje Ci historię powiadomień np tydzień przed instalacją ? bo mi żadna apk tego nie potrafi na P20Pro.
  12. Camulos

Po aktualizacji do EMUI 9 nie działają aplikacje. Honor 8X

tak, przez HiSuite powinna być opcja, zmień wersję systemu
  13. jaktojest

szybka ładowarka beprzewodowa

Witam , Czy ta ładowarka z linku to jest ta dedykowana do s10? I moje pytanie czy ona jest z zasilaczem czy tylko sam panel indukcyjny? https://m.euro.com.pl/ladowarki-sieciowe/samsung-lad-indukc-wireless-charg-duo-2019-black.bhtml?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjwwODlBRDuARIsAMy_28Ud0Ud_vrXQBQjpH4AtmobJg_ej_hILYG88mWxHRPOd1RJdCjJkU00aApdUEALw_wcB Tu na filmiku z unboxa w środku jest zasilacz :
  14. U mnie tak Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  15. marco_v

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

A propo telefonów od naszych operatorów - który najmniej ingeruje w soft a który najmocniej go obciąża swoimi aplilacjami? I czy ktoś jeszcze w ogóle daje sim locki? dodana zawartość @jackq
  16. W zeszłym roku Google nie miało łatwego życia na Starym Kontynencie. Świadczy o tym ogromna kara nałożona przez Unię Europejską na amerykańskiego giganta za narzucanie swoich usług użytkownikom Androida. W tym roku Komisja Europejska też nie daje spokoju Google, co przekłada się na kolejną grzywnę, tym razem za AdSense. Mimo wszystko skupmy się na tym […] Artykuł Unia każe, Google robi – wybierz swoją przeglądarkę i wyszukiwarkę pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  17. jackq

Mniejsze ceny s10 w innych krajach.

Wczoraj kupiłem córce s10e za 2000zł a miałem propozycję s10 za 2600zł i s10+ za 3000zł Wszystko zafoliowane, prosto z play. Wystarczy posiedzieć na olx i podjechać do kogoś w okolicy.
  18. Unie caly czas 10.3.4, nie pojawia sie aktualizacja przez ota. Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  19. mordrek82

[Samsung Galaxy S10e]Etui, pokrowce

Ja kupiłem Nillkin Nature - przezroczyste etui. Wygląda jakby dolegało lepiej, niż w poprzednich Samsungach. Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
  20. Lowton

[STOCK] Oficjalne ROM-y MyPhone

Witam, poszukuję stock romu do Prime 18x9 LTE. Ma ktoś możliwość zgrania softa? W sieci ciężko cokolwiek znaleźć na jego temat.
  21. Oczywiście tak dobrze nie jest codziennie Ale 5h daje radę... Wysłane z S10e
  22. Dzisiaj
  23. Czy ktoś z Was dostał już najnowszą aktualizację softu? Bo tak czekam ciągle i nic nie ma
  24. Niestety tak jak piszesz. Ne działa równolegle. Czyli problem jest dalej. Macie może jakieś inne pomysły?
  25. Samsung teoretycznie ma powód do dumy. Sprzedaż horrendalnie drogiego Galaxy Fold, jednego z prekursorów składanych smartfonów jest więcej niż dobra. Do tego od wczoraj niemalże każdy portal mówi o tym smartfonie. Recenzje są naprawdę dobre, ale pod warunkiem, że uda się je przeprowadzić. Otóż okazuje się, że wyświetlacz Galaxy Fold może sprawiać problemy. Innymi słowy, […] Artykuł Wyświetlacz Galaxy Fold to porażka? Samsung tłumaczy uszkodzenia pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  26. Shyamer

Pocofone F1 czy Samsung Galaxy A50

W porownaniach na internecie zdj z poco w niektorych przypadkach sa bardziej szczególowe i poprostu ladne niz te z a50 ktory na papierze wyglada duzo lepiej, i nwm co zrobic z tym fantem, i nwm co z tym fantem zrobic w poco jest aparat z mi 8 i ponoc nie najgorszy i kurde nwm co zrobi nie chce wtopic 1600zl tylko chce byc zadowolony
  27. bartos38

Czym nagrywać rozmowy telefoniczne?

Niestety po ostatniej aktualizacji jest to już nie możliwe bo nie można wrócić do oreo chyba że ktoś nadal ma nie zaktualizowany telefon
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się