Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. krzyszy691

Xiaomi Mi A2 przypadkowe dotknięcia podczas rozmowy

Ustawienia połączenia -> Włącz czujnik zbliżeniowy (usuń zaznaczenia)
  3. Czy ktoś może mi powiedzieć w którym miejscu jest możliwość zaznaczenie by przy odblokowania twarzą był od razu ekran główny nie mogę tego znaleźć
  4. dzidexx

Xiaomi Mi Pad 4 - Dyskusja Ogólna

Ja mam Floko Pie i Twrp "dziwne". Czyta /data bez hasła i backup vendor tylko w .img potrafi. Myślałem, że może masz jakieś nowsze info nt. Twrp i Pie. @Roy
  5. Michał Chmielewski

OnePlus 7 Pro - pytania przed zakupem/pytania nowego użytkownika

Jest prawie identyczny jak Note 9. Note po lewej.
  6. ImageX7

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

Aparat ma uszczelkę, można spać spokojnie .
  7. s8 fajny gdyby nie bateria i ten czytnik lini w ujowym miejscu.... g7 power też ma chyba kiepską rozdziałke (?) co do motki to mam g7 plus i działa fajnie. nawet mimo takiej baterii jest okej (zresztą szybkie ładowanie dużo daje)
  8. Piotr Gadecki

Aplikacja do tworzenia alertów zakupowych

Czy istnieje taka aplikacja, która pozwala na stworzenie alertów zakupowych opartych na zdefiniowanych przeze mnie słowach kluczowych, które na bieżąco są wyszukiwane na różnych stronach typu allegro, olx itp, a jak pojawia się coś nowego z danym słowem kluczowym, to pojawia się alert o tym na telefonie?
  9. Patyczak

Pixel 3a / 3a XL już do kupienia!

@gente To już nie do mnie to pytanie. Ja się tym na razie nie martwię. Ostatni telefon przy którym musiałem skorzystać z gwarancji to ZTE Blade. Było to jakieś 10 lat temu. Od tego czasu żaden telefon mi się nie popsuł, a było ich sporo
  10. arex766

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Też robiłem aktualizacje do 9 przez OTA,najpierw 162 a później 163.
  11. Myślę ,że i ja jutro będę się brał za wgrywanie roma. Tylko że ja mam jeszcze stocka. Backup cały zrobiony, przy próbie zdjęcia blokady OEM w opcjach programisty wyskakuje komunikat,że tel zostanie zrestartowany a wszystkie dane utracone. Przed tym usuwać konta google z tel. ,żeby nie złapać frp? Po restarcie przeprowadzać wstępna konfiguracje , czy od razu wgrywać TWRP ,no i czy według tego poradnika: Potem rozumiem już jak pisał rifek4_ z TWRP wgrywać :
  12. gente

Pixel 3a / 3a XL już do kupienia!

A jak wygląda gwarancja? Przez MM polski też przejdzie czy trzebaby w niemieckim oddawać?
  13. pietka80

Jakie telefony są kompatybilne (lub nie) z Gear S3

Próbował już ktoś współpracy s3 z pocophone f1? Wszystkie funkcje działają? Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  14. kundek

A5 2017 Custom Rom Android 9 - Macie jakieś opinie?

@up Wipe cache zalecam. Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  15. Zauważyłem jesacze w informacji o telefonie ze kanal oprogramowania to playpl po wgraniu retail i kazdego innego romu
  16. Od kilku dni jestem w posiadaniu M20P i mam pytanko. W trybie pro, robiąc zdjęcie RAW przy użyciu matrycy tele nie działa stabilizacja? Gdy robię zwykłe zdjęcie w trybie pro, bez RAW jest normalnie, jak włączam RAW to mam wrażenie, że nie przełącza matrycy mimo że rozdzielczość przełącza się na 8mpx. Szeroki kąt działa bez najmniejszego problemu. Nie wiem czy ma to znaczenie, wersja systemu 9.0.0.210
  17. Witam. Jak zablokować ekran aby nie bylo możliwości włączenia opcji typu wstrzymanie rozmowy, wyciszenie mikrofonu itp podczas rozmowy? Wystarczy dotyk twarzy czy uchem i pyk. Z telefonu korzysta moja mama i ją to strasznie irytuje Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  18. thunderbolt

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

No no Roy co Cię wreszcie skłoniło do zmiany? Gabaryty i bateria skutecznie ostudziły moje zapędy względem nowego 1+. Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  19. timot

Etui, pokrowce

Ja tego silikona nie polecam. Cały brud z kieszeni zbiera jaki tylko masz, ciężko włożyć i wyciągnąć z kieszeni. O wiele lepszy jest ze skóry Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
  20. Micho78

Bateria - dyskusja ogólna i statystyki

Może warto wgrać system na nowo? Ja takie problemy ostatni raz miałem za czasów S2. Wtedy bawiłem się we wgrywanie systemów. Później już na S6 przy andku 5 i 6 też się zdażało ale zwykle restert telefonu wystarczał. Od andka 7 problem nie występował u mnie.
  21. genziutek

NOTE 8 - pulpity naszych urządzeń

Polecam Swift Installer... Na Oreo wszystko czarne [emoji3]
  22. Witam wszystkich. Poczytuje temat od kilku tygodni bo zbliża mi się przedłużenie umowy w PLS i tak dość mocno zastanawiam się nad S9+. Mocno się zastanawiam bo właśnie chodzi o baterie. Ale też jest promo z Samsunga(screen). W sumie to obecnie mam a520f i tak muszę go ładować wieczorem więc chyba żadna różnica. Wyczytałem na xda że snapdragony niedostępne w eu są lepsze pod względem oszczędności. A szkoda bo bym się nie zastanawiał. Chciałbym Was zapytać o to czy jest jakies pancerne etui wspierające indukcje. A przede wszystkim jak one działają ochronnie od upadku? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  23. Dzisiaj
  24. Jak przy nie udanej próbie instalacji custom ROM można przywrócić jakikolwiek backup jeśli telefon nie ładuje systemu? Hard reset, recovery mode nie działają (Volume UP + Power), komputer nie wykrywa telefonu więc ADB też odpada. Telefon po odpaleniu pokazuje startowy obrazek Lenovo powered by Android po czym próbuje załadować system Lineage OS
  25. ROM zainstalowany Wszystko na razie super działa BT też:) Mam jedno pytanie, jak zmienić szare tło na górnej belce powiadomień? Mam aplikacji w tle typu automagic i opis jest na szarym tle zamiast lekko przeźroczystym.
  26. Szymon Cieśla

Etui, pokrowce

hehe dzieki za odpowiedz i opinie,... chyba jednak tez sie skusze na tego Silicone Case od Samsunga... Mocno pogrubia ten case nasz telefon?
  27. bluemindtom

LG G7 - Pytania nowego użytkownika oraz pytania do właścicieli

Oczywiście że tak a tym bardziej jak LG G7 ThinQ nie jest taki drogi Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się