Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. topoll

Niebieski kolor Messengera

Hmm, to nie wiem.
  3. Niedzwiedz21

Samsung Members - galaxy buds, care+, odkup.

Rozumiem, ze tez pisales w takiej samej sprawie ? Masz telefon wyceniony bez kodu ?
  4. carlos81kk

nowy, aparat, minimum 6", nfc

Nie ma ale ta moc? S8 plus bym wziął uzywke i od razu do serwisu premium by może wymienili płytę wtedy 2 lata gwary na plyte Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
  5. czenka

Ja taką samą odpowiedź dostałem 8 kwietnia i do tej pory brak pieniędzy za telefon i bonus.
  6. matush93

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Jak zainstalować to ręcznie?
  7. dawcio973

Właśnie problem w tym że zniknęła ta opcja
  8. Adamerio

nowy, aparat, minimum 6", nfc

Pocophone nie ma nfc z tego co mi wiadomo nokia z tego co widzę ekran 5,3"
  9. Bezben

Sluchawki do huawei p30 pro

Creative outiler sport mysliscie ze dobre? Zalezy mi na dlugiej pracy na baterii
  10. topoll

Otwarty wątek, w prawym górnym rogu masz i w kółeczku. Naciskasz, pierwszy wiersz kolor, naciskasz i wybierasz kolor.
  11. cichykoksik2207

S10 Debranding - Dyskusja Ogólna

Wgrywałem-nie udało się
  12. marceli 6

Skin ikonik do gry Fortnite dla S10

Jak nie jest płatny.Nigdzie nie jest napisane że jest pobrane w celu weryfikacji a później zwrócą.Tak czy inaczej po świętach piszę reklamację skoro bezpłatne to po co karta.Ktoś na forum napisał że celowo miał 0 na koncie i nie pobrał dopiero jak przelał na konto to skina odebrał.
  13. mirku

@Bezben każde jedne do 200pln będą praktycznie tak samo grać, więc najlepiej odpal sobie np. strone eurortv, załóż filtr na słuchawkach: BT i 200 pln, i będziesz miał jasność. W opisie tych które Ci się spodobają znajdziesz opinie użytkowników i czas pracy. I tyle.
  14. pepejeans

Gdzie kupić pewnie i korzystnie

Apropo kupowania w komisach. Moja sytuacja. Telefon kupiony jako nowy w serwisie. Oryginalna faktura z plus. Wszystko wydaje się być ok. Po jakimś czasie użytkowania wyskakuje komunikat: spłać raty bo zablokujemy ci telefon. Zdziwiłem się, narazie bez stresu. Kilka dni temu znowu komunikat: spłać raty bo za 3 dni zablokujemy ci telefon. Zasięgnąłem języka i sie okazuje, że faktycznie facet który odsprzedal telefon do komisu nie płacił rachunków i nie spłacał rat. A plus przez aplika je knox ma możliwość zablokować taki telefon. No i zrobił się problem. Można na stopie prawnej zarządać zwrotu gotówki od komisu Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
  15. Huawei pewnie pnie się na szczyt mobilnego rynku. Firma stale notuje świetne wyniki i zbiera pozytywne recenzje. Oczywiście produkty Chińczyków nie są idealne, a na co najczęściej się narzeka? Oczywiście na autorską nakładkę EMUI. Ta stale przechodzi zmiany, a aktualnie najnowszą wersją jest EMUI 9.1, które zadebiutowało wraz z serią Huawei P30. Opinie nadal są […] Artykuł Oto długa lista urządzeń Huawei i Honor, które otrzymają EMUI 9.1 pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  16. trampowsky

OnePlus 7 - informacje i plotki

Chce zarabiać - ok, ale to już nie ta sama firma "słuchająca fanów". Ceny zbliżone do innych topowych modeli, a tam przynajmniej dostajemy flagowy aparat, wsparcie i inne ficzery, których próżno szukać w Oneplusie. Xiaomi jakoś pokazało dobry model w zaje*istej cenie - mniejszej niż poprzednik. No, ale to jest moje subiektywne zdanie.
  17. Niedzwiedz21

Tak jak poprzednicy w temacie mam problem z odkupem samsunga. Przy składaniu zamowienia 1 kwietnia wpisałem kod na 300 zł. Dzis mamy 21 kwiecień i telefon wyceniony na kwote xx bez kodu na 300 zł. Pisałem juz emaile i niestety przez cały tydzień kod nie został dopisany do zamowienia pomimo odpowiedzi "Z naszej strony prześlemy zapytanie do firmy Teqcycle o możliwość "dopisania" przyznanemu Państwa kodu do zaakceptowania oferty Odkupu. Prosimy o cierpliwość." Tylko ta cierpliwość trwa juz ponad tydzień, a zaraz konczy sie promocja.
  18. little.big.conversation

Mi9 vs P30 pro vs s10+

Nakładka to nie jest najważniejsze w telefonie, mam Pixela który nie posiada nakładki i działa wyśmienicie, wszystko czytelne bez bałaganu. Telefon nie jest dla urody tylko funkcjonalności. Dla mnie jako użytkownika smartfona najważniejsza jest szybkość, ekran, aparat i bateria. Myślę że Mi9 nie ma polotu do wyżej wymienionych smartfonów, o tym świadczy też jego cena wyjściowa, ale przecież nie wszyscy potrzebują najlepszego ekranu, najlepszego aparatu czy loga samsung, apple na telefonie. Mi9 to bardzo fajny telefon, przede wszystkim broni się bebechami i szybkością działania.
  19. Jeśli masz dowód zakupu to w Autoryzowany Serwisie Samsunga usuniesz za darmo. Jeśli nie to szukaj lokalnego punktu GSM usunął za opłata.
  20. little.big.conversation

iPhone X/Xs vs Samsung Galaxy S10+ vs Huawei P30 Pro

To w niczym nie zmienia faktu że samsung odpala animacje odczuwalnie wolniej niż konkurencja, to samo z szybkością i płynnością działania. Niektórym to wogóle nie przeszkadza, mi tak.
  21. W poprzednim tygodniu Qualcomm oficjalnie przedstawił swój pierwszy układ, który teoretycznie dedykowany jest graczom – Snapdragon 730G. Jest to tym samym kolejne zmniejszenie granicy pomiędzy flagowymi propozycjami z rodziny 8xx, a po prostu topowymi modelami. Jednak Amerykanie nie mają zamiaru zostawiać żadnej luki, więc w drodze już jest Snapdragon 735, który wyróżni się wieloma cechami, […] Artykuł Snapdragon 735 – nadchodzi 5G dla mas od Qualcomma pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  22. pietrekxd

Nie jest płatny, zawsze pobiera 1 zł w celu weryfikacji, które jest później zwracane na konto.
  23. sukr

Otóż to. Sam za tyle kupiłem kilka dni po wysyłce do ludzi zestawów preorderowych Samsunga. Popatrz sobie Snab Overtone.
  24. marceli 6

Niestety skin jest płatny mi z karty pobrane zostało 1.00zł niestety ale oszukują że nie obciążają karty.Będę pisał reklamację.
  25. dydy_rydy

Ochrona ekranu - szkła, folie

Niestety i ja czytałem, że tych zakladanych na start nie będzie można kupić :-( Wysłane z mojego Galaxy S10+ przy użyciu Tapatalka
  26. mateusz1807

Ochrona ekranu - szkła, folie

@spec-naz1 to raczej nie jest ta sama folia. Tych fabrycznych z reguły nie da się kupić, one są pewnie jakoś maszynowo naklejwne już przy produkcji. Te kupowane z reguły nie trzymają się tak dobrze, są cieńsze i bardziej miękkie
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się