Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. canisRC

Gra jazda samochodem po mieście

Witam bardzo mocno, poszukuję gry, w której się jeździ samochodem po mieście. I tyle (i aż tyle). Bez misji, jazdy na czas, wyścigów. Po prostu w miarę otwarty świat po którym można krążyć. Dobrze by było aby była w miarę ładna graficznie. Może być płatna - przy czym żeby to była opłata jednorazowa a nie konieczność mikropłatności co chwilę. Z góry dziękuję i pozdrawiam,
  3. To oby się nic nie popsuło w okresie gwarancji. Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  4. gruby zawiadowca

Ochrona na ekran [folia, szkła] dla Note 9

Czy szkło od tmax da radę zamontować na stelarzu od dome glass? Jak z kompatybilnością z etui w tmaxie bo z dome nie mam do tej pory żadnego problemu? Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  5. @Tomek16 Jak dla mnie tylko 4:3, po co sobie komplikować życie?? Każde inne ratio będzie "ucinało" matryce bo fizycznie sam sensor jest w 4:3.
  6. Camulos

Skojarzenia

podróbka
  7. xperiagosc

Skojarzenia

Duplikat Huawei P10 | Tapatalk
  8. Ryjek23

Mate 9 - aktualizacje oprogramowania

Zainstalowana pokazuje mi że mogę mieć 9.0 ale nie da rady zainstalować
  9. Czy Tobie chodzi o MIUI 10 czy Emui od Huaweia? Bo jeśli to drugie to piszesz w złym dziale kolego.
  10. Skoro firmware (czyli BL + modem) był z ostatniego ROMu Soldiera to nie jest taki stary i nie wpływa to znacząco na działanie ROMu chodź tak czy tak lepiej zawsze aktualizować do ostatniego.
  11. xPatrykPlayX

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Odsyłam Cię tutaj myślę, że jasno opisałem krok po kroku jak to zrobić https://forum.android.com.pl/topic/360575-poradnik-aktualizacja-do-androida-9-oraz-emui-901/
  12. bułgar

Aktualizacje oprogramowania.

Podbijam
  13. PORADNIK AKTUALIZACJI DO ANDROIDA PIE (9) DLA HUAWEI MATE 20 LITE SNE-LX1 (C432) Potrzebne rzeczy: · Karta SD (Minimum 8GB) · Laptop/komputer POSTĘPUJ ZGODNIE Z INSTRUKCJA ABY UNIKNĄĆ USZKODZENIA TELEFONU! 1. Wejdź na stronę https://tiny.pl/trgb7 i pobierz potrzebne pliki. 2. Następnie rozpakuj archiwum WinRarem lub WinZipem. 3. Podłącz swój telefon lub samą kartę SD do laptopa/komputera. 4. Zalecam sformatować kartę SD aby uniknąć problemów (Format exFAT). 5. Przejdź do rozpakowanego folderu następnie do Software, po czym skopiuj folder „dload” na kartę SD do głównego katalogu. 6. Odłącz telefon z kartą SD od laptopa/komputera i następnie w klawiaturze telefonu wprowadź kod „*#*#2846579#*#*”. 7. Pokażę się menu i w kolejności wybierz „Software Upgrade -> SD Card Upgrade -> OK”. 8. Telefon się zrestartuje i zainstaluje aktualizację. Nie biorę odpowiedzialności za możliwie powstałe szkody podczas instalacji tego ROMu. Wszystko wykonujesz na własną odpowiedzialność! Skan linku podanego w poradniku: https://www.virustotal.com/pl/url/485404e416661a7764c9fae9c251a4e261764ceecb5da8440d3c1768e58204a0/analysis/1555930261/
  14. laba

Beta testy Androida 9.0 i EMUI 9 dla Huawei P20 Lite.

Ja na razie czekam na jakąkolwiek aktualizację do bety...
  15. goszka

Pocophone F1 opinie ogólne i aparacie

Witam. Posiadam POCO i w sumie... Jestem zadowolona. Działa bardzo szybko i sprawnie. Aparat, cóż nie jest to Samsung. Robi przyzwoite zdjęcia, trochę gorzej nocą, ale za to co oferuje i jego cenę można przymknąć na to oko.
  16. TrueGrand

OnePlus 7 - informacje i plotki

To fakt, sam kupowałem OP z tego powodu o którym piszesz. Czyli możliwość grzebania w urządzeniu bez ryzyka utraty gwarancji. Na początku była to ciekawość, więc sporo różnych kerneli /Romów przerobiłem. Ale zawsze wracałem do Stocka, po kilku tygodniach stwierdzając, że to jednak nie to. Później przychodziło grzebanie w builidach, ustalanie który miał dobry SOT, zanim czegoś moderzy nie skopali. I tak jest do dziś.
  17. KubaKuska

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

To prawda, pierwsze powiedziano mi że nie przewidują aktualizacji dla tego modelu a, potem wymyśliłem że mój kolega dostał aktualizacje na ten sam model. Pracownik dopiero wtedy powiedział że może do końca maja dostane.
  18. Meywen Ninja

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

Ja również nie mam 9 telefon vtr-l09. Rozmawiałem z wsparciem Huawei ale tam pracują same cwaniaczki obiecują i opowiadają bzdury trzeba czekać To wogule jest żenada że producent tak leci w kulki z tymi aktualizacjami
  19. Camulos

Złośliwe oprogramowanie

@Jinx66 jakieś aplikacje ostatnio instalowałeś na fonie
  20. gawrix01

Z udało. Plik z dopiskiem hw eu Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  21. Dzisiaj
  22. garyfisherka

Huawei P30 Pro. Opinie i wrażenia.

dokładnie uważam tak jak Mirku. P30pro mam od soboty - przesiadka z s10+ - zdjecia w porównaniu do samsunga to bajka... dodatkowo poprawili niektóre rzeczy które mi nie pasowały w m20p i teraz uważam, ze mam naprawde fajny sprzęt. "Gorszy" ekran, brak stereo czy brak jacka aż tak mi nie przeszkadzają
  23. kofciopl

A udało ci się zaktualizować telefon do Andka 9.0 ? I z jakiego liku pobierałeś pliki ?
  24. gawrix01

Pliki na fotce Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  25. jender17

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

Ad 1. U mnie też pojawia się napis "Telefon się uruchamia" i leci pod nim pasek postępu. Raz trwa to krócej, raz dłużej. Ad 2. Przy uruchamianiu się telefonu dwa rodzaje napisów. Najpierw pojawia się Samsung Galaxy coś tam coś tam. Napis jest biały ale mam wrażenie, że w literki od prawego górnego rogu są lekko różowe, potem na ekranie rysuje się i wypełnia napis Samsung. On też pulsuje i robi się raz ciemniejszy raz jaśniejszy. Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  26. Roy

OnePlus 7 - informacje i plotki

Jeśli do mnie kierujesz zapytanie, to od samego początku jestem na OOS. Nie mam/miałem potrzeby zmieniania go na inny customowy. A w mojej ocenie obiektywnie nie wynika to z jakiś zmasowanych problemów wynikających z użytkowaniem OOS a z polityki firmy, która Podawała free swojej patefony (oficjalnie i mniej oficjalnie) znanym Devom, aby oni zaczęli wspierać urządzenia swoimi pracami. Rozwojowi developingu sprzyjało też to, że urządzenia były stosunkowo "dobrze" wycenione pod względem tego co zaoferowano, więc zaczęły stawać się popularne. Sklecili masę Romów, jajek, modów, że mniej obeznali w temacie nie byli po prostu zorientowani, co tu wybrać i stąd masz ten spam. Dodatkowo OP nie wnika realizując ewentualna naprawę gwarancyjną jaki masz ROM, jakie modyfikacje na telefonie, więc to sprzyjało grzebaniu. Przez pewien okres czasu zapewne nie bez powodu urządzenia OP były kiedyś nazywane następcami "Nexusów". Co do błędów w sofcie, niestety te przytrafiają się niestety każdemu, nie tylko OP. Trzeba brać pod uwagę, że OP ma dwa kanały dystrybucji oficjalnego oprogramowania. I o ile w Beta zdarzają się OFC różne niedorobienia to wydania Stable są ich już pozbawione. Sam OxygenOS Team jest stosunkowo młody i mniej doświadczony (4 lata), dlatego wspiera go dodatkowo Community i program beta.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się