Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. FRP udało mi się omnac Zostało konto xiaomi. Support wkleil regułę w odpowiedzi na maila bez czytania. Napisałem jeszcze raz może teraz odniesie się do problemu. Na ten moment chciałbym odłączyć konto od telefonu
  3. Slepy

Google zawiesza współpracę z Huawei.

Kula śniegowa się toczy... https://asia.nikkei.com/Spotlight/Huawei-crackdown/Huawei-s-top-phone-assembler-halts-production-at-China-plant Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
  4. _chybaty

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

S10÷ ma dostać to ładowanie 25w? Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  5. No proszę, męczyłem się kilka m-cy z przesyłaniem plików via bt myśląc, że inne fony zawodzą a tu proszę. Teraz to zaczęło działać nareszcie Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  6. tutrus

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

Słabo to wygląda, telefon za ponad 3500 klocka a tu takie niedoróbki.... [emoji3525] Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  7. pecet

V30 - ochrona ekranu

Zakupiłem ostatnio to szkło: https://allegro.pl/oferta/lg-v30-szklo-5d-wyoblone-uv-led-full-glue-klej-7757387993?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare Nigdy nie wkleiłem tego typu szkieł ale za pierwszym razem wyszło idealnie. Teraz kupię sobie dwa ale na zapas jak to mi się rozbije ;p Tylko do utwardzania używałem lampy do paznokci mojej żony bo ta z zestawy wydawała mi się jakaś lipna A co do szkła to polecam bo za taką kasę naprawdę warto a wogóle nie widać że jest naklejone cokolwiek na ekran Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
  8. patryk48

Padające samsungi

Jeszcze nigdzie się nie spotkałem z jakimikolwiek informacjami na ten temat [emoji848] Wysłane z SM-G973F
  9. trampowsky

OnePlus 7 Pro - Etui, pokrowce

Od siebie polecę carbon bumper case. W przypadku OP6 nie pogrubiał on znacząco telefonu w porównaniu do załączonego sylikonowego etui do zestawu z telefonem.
  10. trampowsky

OnePlus 7 Pro - pytania przed zakupem/pytania nowego użytkownika

1. To normalne, tego nie zminimalizujesz, może się ustatkować do 3% po kilku dniach. Niestety OP mają coś skopane ze sterownikami Wi-Fi i za dużo tracą procent w trybie bezczynności. Dla porównania w takim Pixelu 2 XL spada 2% przez noc z włączonym Wi-Fi. 2. Na ekranie głównym, czy blokady? Na ekranie głównym przytrzymaj chwilę palec i tam niżej będzie opcja "Widżety", na samym końcu listy będzie widget zegara. 3. Ustawienia -> Dźwięk ? 4.Najlepiej zmienić klawiaturę na Swiftkey lub poszperać w ustawieniach GBoard'a - Ustawienia -> System -> Języki i metody wprowadzania -> Klawiatura wirtualna -> GBoard.
  11. dekadan

Bateria w Galaxy S7 Edge.

Mi w s6 kiedyś też nie wyzerowało do tego starej baterii nie dostałem ale działało wszystko sprawniej widocznie moc. Płyta musi trzymać dane
  12. Xander123

Google zawiesza współpracę z Huawei.

A na OLX wysyp P30 Pro nowych za 2200-2500, ech.
  13. Pawlak093

Nie wyszukuje karty microSD

czekałem z godzinę na format Skoro 64gb jest za duża na format Fat32 to dlaczego maksymalny rozmiar dla tego telefonu to 128? I czy tylko fat32 ma prawo działać?
  14. Dzisiaj
  15. the_naturat_com

Bateria w Galaxy S7 Edge.

@dekadan mi nie wyzerowało.
  16. lukeniu

[Poradnik] Instalacja Androida 9.0 przez pendrive'a.

Pliki ściągnięte z FF nie są przeznaczone do instalacji z pendrive'a. Brakuje w nich pewnego składnika. Powiem wam, że ten poradnik uratował dzisiaj mojego P20 PRO. Podczas instalacji TWRP coś namieszałem i straciłem system, recovery i e-recovery. Ponowna instalacja TWRP nic nie dawała. Jedyne co pomogło to instalacja systemu z pendrive'a. Wysłane z mojego P20 Pro przy użyciu Tapatalka
  17. trampowsky

Części zamienne do 1+6 - gdzie kupić?

Nie ma właśnie
  18. meliorus

To zależy. z tego co wiem jak robi się twardy reset czyli też i pamięci wewnętrznej telefonu to wtedy przy ponownej konfiguracji urządzenie samo sobie generuje nowy klucz. Przynajmniej tak to wyglądało jak bawiłem się w roota na oneplus 5 Ale byś musiał chyba z recovery zrobić wtedy czyszczenie. Robiłem też drobny pentesting oneplusa, ale nie udało mi się znaleźć jakiś podatności, które umożliwiłyby dostęp do telefonu. Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  19. lukeniu

Prośba o plik APK aplikacji Inteligentny Pilot

Popatrz tutaj, może będzie. https://www.apkmirror.com/apk/huawei/ Wysłane z mojego P20 Pro przy użyciu Tapatalka
  20. VIP_ONE

Dzięki za szybką odpowiedź. :-) Widzę, że dużo się zmieniło na rynku w kwestii zabezpieczania telefonu itd, przeskok spory jak dla mnie bo wymieniłem NOTE'a 4 na OP. Wiele rzeczy nowych :-D Ale wrażenia pozytywne :-) BTW. Nawet jeśli przywrócić telefon do ustawień fabrycznych i przejść przez konfigurację raz jeszcze, szyfrowanie nadal pozostaje, czy zostaje napisane? Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  21. meliorus

Bo oneplusy są takie fajne że automatycznie szyfruja urządzenie podczas pierwszej konfiguracji. I dlatego to jest takie zarąbiste. Bo jak ktoś ci skroi telefon to nie dostanie się do twoich danych będzie widział tylko same krzaki z którymi nic nie będzie mógł zrobić (sprawdzałem osobiście co prawda na one plus 5 ale tak jest). Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  22. VIP_ONE

Powiedzcie proszę, czy macie ustawiony status telefonu: zaszyfrowany? Interesowałem się tematem, wszedłem w opcje a tam status "zaszyfrowany" nie dokonywałem tej operacji ja. Jak to mozliwe, że telefon nowy mógł być zaszyfrowany? :-D Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  23. klin

SideSync dla Note 9

@caporeira pisze że ma zablokowany Microsoft Market - nie może zainstalować ani Twój telefon ani Samsung Flow. Ma podobnie jak u mnie na firmowym - nie mogę nic ze sklepu instalować. Szuka alternatywy - ja też.
  24. gentillo

To nie ma związku z launcherem. Znany bug z ambient display. Trzeba czekać na aktualizację od oneplus. Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  25. tutrus

Mam tak zaznaczone i qrde nie działa. Zauważyłem jeszcze coś takiego, ekran jak by był nieaktywny. Bocznymi przyciskiem zmieniam opcje na cichy, wibracja, dzwonek a na ekranie ciemność nic nie widać. Raczej tak nie powinno być .... [emoji53] Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  26. seb84

Ja bym przywrócił do ustawień fabrycznych. Jeżeli to nie pomoże to oddałbym na gwarancję . Wygląda to na problem programowy Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  27. cherrz

Części zamienne do 1+6 - gdzie kupić?

A ile kosztuje wymiana baterii, bo nie widzę w cenniku? Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się