Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. G7 fit niestety cienko wypada ze zdjęciami, podobnie zresztą jak sam G7, a szkoda. Z kolei ten umidgi prezentuje się całkiem zacnie, ale nie zdąrzy przyjść na czas, także musi być coś do kupienia w polskiej dystrybucji. A co sądzicie o takim p30 lite?
  3. MissImpatient

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Ok dziekuje za pomoc
  4. dareksz

Robiłeś po OTG?.
  5. sos3n

Android P Beta - dyskusja ogólna

Nie. Za to potrafię zrozumieć zależność między czystym, nie modyfikowanym oprogramowaniem producenta, a ingerowaniem w system, zmienianiem kerneli czy wgrywaniem modułów i możliwymi problemami, które mogą z tego wyniknąć - potrafisz tak? Sumując - jeżeli ingerowałeś w system, to problem powinien być poruszany w osobnym wątku, w innym dziale forum, bo z betą Oxygen'a nie ma nic wspólnego - bez ingerowania w system, problem nie występuje. Nawet jeżeli na początku ciężko było to stwierdzić, to kiedy już było wiadomo o co chodzi, rozmowa powinna była być przeniesiona do odpowiedniego wątku (o ile istnieje, a jeżeli nie zawsze można, a nawet wskazane jest taki stworzyć). Są ku temu 2 powody: 1) Porządek 2) Łatwiej znaleźć innym informacje w przypadku kiedy ktoś napotka podobny problem. Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
  6. freestylo

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

w Play na dual sim nic nie przyszło dalej posiadam 9.0.1.185, przy włożeniu karty GG też nic nie znajduje. Gdzie już p10 znajduje się na liście telefonów które otrzymały 9.1. co prawda w chinach ale już niektórzy mają tutaj. Czy ten erofs (nowy system plików) faktycznie coś przyśpieszył? a jak działa GPU turbo 3.0 ?
  7. kamilhuaweiid

Ok, zaaktualizowałem pierw do 9.1.0.320, dzisiaj do 9.1.0.325, weryfikacja przeszła pomyślnie, system śmiga.: - aparat działa, wersja 9.1.0.318( chociaż ta rozdzielczość przy zdjęciach, przy filmach okay) - bluetooth działa - wifi, obsługa kart sim działa. Pewnie są inne wersje aparatu? Gdzie szukać? Gdyby ktoś, chciał o coś zapytać, to śmiało wiadomość pisać
  8. penguino

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

W 4K czy w niższych rozdzielczościach też?
  9. KAMIKAADZE

Samsung Galaxy Note 10/Note 10+ - wrażenia po premierze.

A tak to jakie etui wybrać? Czy macie coś wybrane ciekawego? Ja chyba UAG https://allegro.pl/oferta/uag-plyo-mocne-etui-obudowa-galaxy-note-10-plus-8415357802?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  10. Schatzi

Na co chcesz zmienić Mate'a 20 Pro?

Czyli w skrócie nie ma sensu dopłacać pieniędzy rzędu 500-1000zł do P30 Pro czy też innych najnowszych flagowców, skoro Mate 20 Pro tak naprawdę od nich nie odstaje.
  11. zoliborzyn

poszło zamówienie telefoniczne, 200 ziko mniej przy zakupie etui w xkomie. tylko do piątku wytrzymać
  12. lopez07

[HTC U12+] Pierwsze opinie i wrażenia

Jedna zmiana odnośnie aktualizacji nie jest zbyt dobra: telefon zauważalnie gra ciszej. Myślę, że to jest to różnica około 25%. Czasem przy odtwarzaniu sam ścisza i robi głośniej, w tym samym czasie suwak głośności nie rusza się ani w górę ani w dół. Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
  13. neomagnet

Xiaomi MI 9T Pro / Redmi K20 Pro

@Ironclad Nakładka to coś więcej niż launcher
  14. seether666

Android Pie [9.x] - Czy już coś wiadomo?

Nie mówie o obecnych cenach. Zresztą na dzień dzisiejszy za 1400 zł V30 to nie jest już rewelacyjny wybór. Poza tym - telefon na stracie kosztował tyle co S8, który ma wsparcie do tej pory bardzo dobre ze strony Samsunga. A LG? Więc argument ceny dla osób, które kupiły V30 w okolicach premiery nie ma znaczenia. Znaczenie ma za to jak się właśnie traktuje użytkownika. LG stworzyło dział aktualizacji, a gó**o on pomógł. Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
  15. Ano. A ta ladowarka powinna byc w pudelku. Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  16. sirrah777

Ładowarki 45 W dopiero we wrześniu będą w sprzedaży.
  17. Roy

Ło matko, serio ? Temu, że ten problem został zauważony u mnie na urządzeniu pracującym na Open Beta. Mało możliwym jest, aby nie znając przyczyny danego zagadnienia od razu go odpowiednio zakwalifikować. Potrafisz tak ?
  18. Paweł 27

Na wyświetlaczu zaczęły się pojawiać powidoki

U mnie dziś zauważyłem ten sam problem tylko na razie jest słabo widoczny i na razie nie będę oddawał do reklamacji telefonu
  19. sebaj.p

Android Pie [9.x] - Czy już coś wiadomo?

Zabrali chyba tylko Cine w 4k co akurat mi w ogóle nie przeszkadza. Aktualnie, tak na szybko patrząc, w normalnych sklepach V30 kupisz do 1400zl a s8 do 2000zl także różnica sporą. Poza tym wolę dobrą baterie zamiast częstszych aktualizacji. Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
  20. dzidexx

Partycja /data

Da się. Nie jest to jednak wskazane - systemy powinny być ~identyczne. Np.: LOS 16 05.06.2019 na LOS 16 nowszy. Użyj TitaniumBackup, Migrate lub konta G.
  21. kubatm

Zapytał tutaj bo z początku kolega@Roy nie wiedział skąd się wziął ten problem Wysłane z mojego 1+6 przy użyciu Tapatalka
  22. A jak bateria wybuchnie 15ego dnia? Ja tam czekam na info dot działania ładowania 45w. A odp. bardziej serio, nie widzę powodu aby zamrazac swoje pieniądze nie otrzymując z tego tytułu żadnej korzyści w zamian za produkt o którym jedyna wiedza płynie z materiałów prasowych i reklam. A potem czekać kolejne dni że ktoś te pieniądze zwróci jak coś mi nie podpasuje. Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  23. 456nju

Ja to wiem , po ponownym uruchomieniu tele stosowne info sie pojawialo i znikalo , az za 4 razem finalnie pozostało takie info w sklepie play
  24. sos3n

Czemu w takim razie temat poruszany jest w wątku dotyczącym Bety Oxygen'a, skoro nie ma z nim żadnego związku? Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
  25. sp4ubw

Brak zakładki w ustawieniach sklepu Google nie stanowi o braku certyfikacji. Częsty przypadek po zmianie softu. Wystarczy poczekać i kilka razy zrestartować urządzenie. Brak certyfikacji będzie sygnalizowany odpowiednim wpisem, a nie jego brakiem.
  26. PiPoLiNiO

A co to niby za ryzyko skoro możesz oddać w ciągu 14 dni?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?
    Zapisz się
x