Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Mam telefon z polskiej dystrybucji, kupiony w abonamencie u operatora Orange w lutym tego roku. W telefonie wsadzone są 2 karty: Orange i Plus. Od kilku tygodni mam dziwny objaw dot. Orange a mianowicie mogę otrzymywać SMSy ale osoby dzwoniące do mnie mają 1 sygnał wybierania i ciszę a ja nie otrzymuję powiadomienia że ktoś próbował się do mnie dodzwonić. Ja z kolei próbując nawiązać połączenie muszę czekać minutę albo dłużej zanim zacznie się wybieranie. Czasem wyświetla się komunikat że połączenie nie jest możliwe. Po restarcie telefonu, przez kilka godzin wszystko jest OK a potem znowu. Zmieniałem już karty slotami, wymieniłem SIMa u operatora na nowy, wgrałem w autoryzowanym serwisie nowy soft, kilkukrotnie przywracałem ustawienia fabryczne i nadal to samo. Najdziwniejsze, że problem dot. tylko sieci Orange. Telefon nie jest brandowany. Słyszałem już o kilku podobnych przypadkach. Zastanawiałem się czy nie wgrać jakiegoś softu z innej np. niemieckiej dystrybucji (robiłem tak kiedyś w Note4). Miał ktoś podobny problem? Gdzie można znaleźć jakiś alternatywny soft?
  3. Rafal560

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

W takim razie miej pretensje do banku który aplikacje wydał, bo jeszcze raz zaznaczam że nie jest to możliwe, żeby aplikacja nie działała przez aktualne zabezpieczenia systemu. Albo coś robiłeś z bootloaderem, albo coś majstrowsłeś innego. Jeśli nie, dzwoń do działu technicznego banku. Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  4. tomasov

OnePlus 7 - pytania przed zakupem/pytania nowego użytkownika

A jeśli kolega na lotnisku będzie miał telefon przy sobie bez pudełka jako używany?
  5. Lone_Wolf

Google zawiesza współpracę z Huawei.

Będzie dostęp do sklepu Play, ale nie będzie dostępu nowych poprawek bezpieczeństwa od google. W każdym, razie trzeba poczekać na oficjalne stanowisko Google/Huawei.
  6. dominator1

zobaczymy co to będzie - huwaei jest tak wielki że może z miejsca wejść ze swoim systemem i jeśli będzie dobry i kupią nas np. darmową i nieograniczoną chmurą to może byc początek końca monopolu androida.
  7. Alucard667

Honor Play. Aktualizacje oprogramowania.

Przyszłe. Trump pozwolił jeszcze stare aktualizować
  8. ImageX7

@Pyrlandia Jakie spać spokojnie? Przecież nie będzie aktualizacji androida i aktualizacji zabezpieczeń. Android 9 Pie będzie ostatnim androidem na tych smartfonach. Apki od Google teoretycznie też mogą zablokować na urządzeniach Huawei. YouTube, Mapy itp. będzie można odpalić tylko w przeglądarce. To może uderzyć na bardzo dużą skalę, a nie ma co się oszukiwać Huawei bez usług Google staje się "cegłą".
  9. adrian45

brak treści ukrytej huawei p30 lite

Stad moje pytanie... Dlaczego android pokazuje teść SMS na ekranie blokady pomimo zaznaczenia we wszystkich możliwych opcjach i ustawieniach?: Pokaż ale ukryj treść
  10. Xender

Ochrona ekranu - szkła, folie

Czy szkła/folie na aparat pogarszają jakość zdjęć?
  11. lukaszZST

Samsung Note 8 - Problem z Roamingiem za granicą

Wnaszych telefonach w Firmie nie działa . Owszem przełaczy sie po pewnym czasie ale nie przełacza sie automatycznie.
  12. topoll

Zielona linia na wyświetlaczu

Do serwisu bym się udał.
  13. no to jezeli byla aktualizacja która "poprawila" aparat to ja chyba nie chce wiedziec jak to cykalo wczesniej. @swamert nei chodzi o wyostrzanie a o szczegółowość. Nie bede się kłocić bo kazdy wie swoje ale przyjrzyj się kiedyś dokladnie.
  14. Snajper_vu

Samsung Note 8 - Problem z Roamingiem za granicą

Mam obie karty w Orange. Kilka wyjazdów za sobą i żadnych problemów. Może to kwestja Play a nie Nota. Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  15. kuleczka1983

@up No nie do końca... Jeżeli chodzi o aktualizacje aplikacji czy dostęp do Sklepu Play, to owszem. Nie wiadomo jednak co z aktualizacjami do kolejnych wersji systemu od Google. Nie wiadomo co z poprawkami zabezpieczeń od Google. Na razie nie ma jednoznacznych informacji.... Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
  16. yaatzek

OxygenOS 9.X.X Stable (Android Pie) dla OnePlus 5T

Zauważyłem po ostatniej aktualizacji, że po zakończeniu rozmowy aplikacja telefon wywala do ekranu głównego, jest gdzieś opcja żeby to wyłączyć? Druga rzecz, po reboocie kafelki ostatnich numerów się czyszczą, też tak macie?
  17. piotr.preuss

Przesiadlem się z p20 lite. Tam działa bez problemu. Telefon jest nie ruszany wyjety z pudełka. Z pewnego źródła. Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  18. Witam Wydaje mi się, że to efekt ostatniej aktualizacji softu. Problem jest następujący, po zamknięciu etui Clear View Cover nie wyświetla się zegar AoD. Do tej pory miałem tak, że po zamknięciu klapki pojawiał się na kilka sekund zegar poziomy (pierwsza TYP do wyboru) a później pokazywał się zegar pionowy (drugi TYP do wyboru), przy czym, nie ważne jaki TYP zegaru wybrałem w AoD zawsze pokazywał się ten pionowy. Teraz jest tak, że po zamknięciu klapki pojawia się zegar poziomy a po kilku sekundach wszystko się wygasza. Opcja "nie pokazuj gdy etui zamknięte" jest wyłączona. Ktoś ma podobnie???
  19. Pyrlandia

Jeśli jesteście już posiadaczami telefonów Huawei, możecie jednak póki co spać spokojnie. Przedstawiciele Google oficjalnie potwierdzili, że zerwanie współpracy dotyczy dopiero kolejnych modeli wydanych przez chińską firmę - w końcu prawo nie działa wstecz. Jeśli więc posiadamy chociażby najnowszego Huaweia P30 (lub planujemy kupić), to nie mamy się co martwić o brak dostępu do usług Google czy aktualizacji.
  20. Witam Dostalismy dzisiaj pismo z PLAY żę problem z romaingiem w Samsungach note 8 jest związany z opraragromowaniem w telefonach . Że mam sie zwrucić z problem do producenta . Wyjezdżam za granicę a telefo nie chce sie automtycznie przełaczyć na roaming danych.Uparcie chce być tylko w roamingu Krajowym anie wszystkie sieci . Wybija cały czas roaming wszytkie sieci Czy macie ten sam problem
  21. ufon73

Mate 20 Pro - ochrona ekranu (szkła, folie, hybrydy)

Szkło uv po upadku plackiem na ekran oczywscie ekran cały a szkło odeszło mega łatwo i bez śladów Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
  22. Marcin Kruwczyk

Zielona linia na wyświetlaczu

Witam, posiadam s10+ i jest problem z wyświetlaczem a mianowicie tam gdzie zanaczyłem to pod głośnikiem gdzie kończy się ekran na białym tle jest kreska ok 1,5 cm, zmienia się kolorami (zielono-fioletowa) w zależności jak się telefon odwróci, czy wy też tak macie? Na samsungu mam szkło whitestone ale raczej nie będzie jego wina bo jak wyżej napisałem tylko widać na białym tle. Zwrócić się z tym do serwisu Samsunga? Mam jeszcze niecałe 3 miesiące na 1 bezpłatną wymianę wyświetlacza.
  23. lucano

Za darmo ja będę chciał, nawet zapłacę
  24. Rafal560

Już masz problem? To co robiłeś z tym telefonem, albo jaką wersję oprogramowania posiadasz? Mało realne jest to, że aplikacja bankowa nie działa Ci na nowym sprzęcie. Na starym P8 Lite który ma zabezpieczenia z lipca 2018, wszystko śmiga. Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  25. ipsec

Huawei P30. Pytania do posiadaczy.

Notatka Moderatora: ipsec Chciałbym poinformować, że dyskusja o nowej polityce Google'a odbywa się w trym wątku:
  26. Hm, chciałem pobrać z linka na pierwszej stronie i dostałem komunikaty, że "twój system jest zagrożony, masz wirusa .........., pobierz antywirusa ..." - mam obawy, co to faktycznie jest i czy warto ryzykować.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się