Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Venox Yt

Problem z instalacją

Mój tablet ma wgrane twrp i podczas instalacji każdego custom Roma wyskakuje błąd. Mógłby ktoś pomóc?
  3. borkson

Nova Launcher

Czy u Was też widget google pogody w pasku wyszukiwania Nova nie otwiera okna ze szczegółami pogody? Aktualizuje się normalnie ale po kliknięciu w grafikę pogody nic się nie dzieje. XZ Premium
  4. gregorNB

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

Witam, Ja dostałem na ten model aktualizację do 9 w T-Mobile jakieś 2 tyg temu.
  5. A to czad. Zdjęcie robi jeszcze lepsze wrażenie
  6. Danielos102

Aktualizacja tygodniowej wersji xiaomi.eu - kiedy

Witam,wedlug tych informacji niedługo dostaniemy Androida Pie 9.0 https://www.pokoleniesmart.pl/xiaomi-mi-6-otrzymal-androida-pie-9-0/ Pozdrawiam
  7. @mirku Aktywuje się automatycznie. I nakłada teksturę.
  8. Właśnie nie dlatego pytam Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  9. qriozum

[FREE][GAME][4.1+] OrtografiaPL

Hmmm... Po rezygnacji nadal i wciąż brak możliwości instalacji.
  10. @DeathMagnetic a gdzie jest ten tryb moon?
  11. DeathMagnetic

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

@przn Bo to Huawei. Maja klientów głęboko. P30 Pro robi wspaniale fotki księżyca. Szkoda, że to fake, bo na telefonie jest tekstura, która w "moon mode" jest poprostu nakładana tworząc wspaniałe foto !
  12. waltman

MX Player nie odtwarza w 5.1 E-AC3

Witam, Mam problem z odtwarzaczem MX Player, który nie odtwarza dźwięku przestrzennego w 5.1 E-AC3 - jest tylko 2.0. DTS czy AC3 działa przestrzenny, a E-AC3 tylko stereo. Zainstalowałem kodek custom, ale nic to nie zmieniło. Może ktoś rozwiązał ten problem? Bo stockowy odtwarzacz przy dźwięku E-AC3 gra przestrzennie, ale przy materiałach 4K przycina się.
  13. waldemark70

LG G7 - Pytania nowego użytkownika oraz pytania do właścicieli

Widocznie te aplikacje, których nie możesz skalować są przystosowane do proporcji wyświetlacza i robią to automatycznie, zachowując właściwe proporcje. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  14. Dzisiaj
  15. To coś w Ulitimate Control psuje minimalizacje powiadomień. W ogóle w 6.2 już dwukrotnie "zawiesił się" dotyk. Wyjąłem telefon z kieszeni, odblokowałem odciskiem a ekran nie reagował na dotyk. Działały klawisze sprzętowe. Zrobiłem hard reset (Pw+Bx+Vol-) i telefon się uruchomił ze stokowymi ustawieniami. Ale powiadomienia był zminimalizowane. Wszedłem w Ultimate Control by ustawić zegar po prawej + parę innych rzeczy i po zastosowaniu powiadomienia były wszystkie rozwinięte.
  16. Zephon

U12+ vs S9+ vs V40 vs Huawei P20Pro/P30/Mate 20

Myślałem nad Xiaomi, ale ma jednak zbyt dużo kompromisów jeżeli chodzi o funkcjonalności, niemnej jednak może być dobrą alternatywą dla Huawei`ów które biore pod uwagę. Najbardziej skupiam się właśnie na U12+ i S9+ -> czy ktoś miał styczność i może odpowiedzieć na kilka pytań?
  17. trampowsky

Dziwne zachowanie przycisku zmiany trybów (niestabilny/luźny)

Ktoś na wykopie miał podobny problem. Jeżeli sam suwak spełnia swoją funkcję (przełącza różne tryby), to ja bym olał temat i używał. Chyba, że jesteś estetą, to możesz bawić się w wymianę, ale nawet po wymianie możesz mieć podobny "problem"
  18. Witam. Panowie w przychodzących wiadomościach nie wyświetlają się emotikony, zamiast nich wyświetla mi znaki zapytania. Zmieniałem już na różne aplikacje i w każdej jest to samo. Ktoś pomoże???
  19. promac

Huawei P20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Mam nadal wersję 174 (tmobile) i to samo od paru dni. Wina messengera.
  20. No przecież sobie jaja robię @mirku pooglądałem teraz na kompie, aparat jak i zoom robią robotę!!
  21. Tak Huawei robi Was w wała: Telefon posiada wysokiej rozdzielczości tekstury księżyca i nakłada ją na księżyc, więc każde zdjęcie to tak naprawdę fake.
  22. Żadna grubsza akcja. Wszystko działa poprawnie. Tak jak napisano wyżej, sprawdź ustawienia. Pixel 2 XL/Android Q/TT PRO
  23. Tomuś Tomuś

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Ja jednak wolę poczekać aż sama aktualizacja mi wyskoczy. Mamy już po świętach, więc od dziś zaczną dalej wysyłać
  24. Dzielimy się tym za ile i gdzie nabyliśmy S10e. Udostępniamy promocje, opinie odnośnie sprzedawców i sklepów. SGS10e dodana zawartość Ja swojego zakupiłem w piątek, w sklepie X-Kom za 2499 zł. Swoją sztukę w takiej cenie znalazłem na oficjalnym profilu Allegro sklpeu. Pochodziła z regulaminowego zwrotu. Stan sklepowy, wszystkie folie były nieruszone, akcesoria nierozpakowane, wszystkie korzyści w Samsung Members dostępne. Jedynie pudełko otwarte i w sumie tyle. SGS10e
  25. Wincenty

Automatyczna zmiana SMS na MMS

@folusek A co się dzieje gdy zmienisz na Automatyczny ?
  26. jarix75

Płatności GPay przestały działać po aktualizacji

Do dzisiaj nie rozwiązałem tego problemu. Ma ktoś może namiary na na soft orange z przed tej fatalnej aktualizacji? A może komuś udało się to rozwiązać w inny sposób?
  27. Naprawili. Wrócili po świętach. 10 min po 6 już działało
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się