Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. adiida12

Wymiana szkła/wyświetlacza.

Dokładnie robiłem u Pana Szybka z Warszawy. Szczerze nie wiem co i jak ? Ale wygląda jak nowa do tego szkło klejone uv tyle wiem Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  3. kebul

Aktualizacja androida do 5

Masz model px3. Najważniejsza rzecz! Musisz znaleźć oprogramowanie do tylko do MCU Version: MTCB-KLD2.VX.XX
  4. Cześć, mamy z kumplem 2 identyczne telefony s9 z najnowszym softem. U niego natomiast występuje niemiły dla oka efekt "smużenia" po zwinięciu belki powiadomień do góry. Całość przedstawia filmik, który nakręciłem w celu pokazania o co chodzi. Próbowaliśmy już tryb bezpieczny (jak zalecił Samsung), zmiana motywu, tapety, wyłączenie oszczędności energii ... niestety bez rezultatu. Myślę, że zainstalowane aplikacje nie mają znaczenia. Czy ktoś się spotkał z takim efektem, a jeśli tak to czy jest na to jakiś sposób? Dodam, że u mnie "głównym pulpit" po zwinięciu belki odświeża się od razu tj. bez 1-dno sekundowego zasmużenia. -> Kliknij tu aby obejrzeć filmik <-
  5. Soundmagic E10C lub E11C. Przy czym one wymagają wygrzania. Po wyjęciu z pudełka jest nieźle, ale du*y nie urywają. Natomiast jak pograją sobie kilka godzin głośno i się rozruszają to wtedy klękajcie narody, potęga!
  6. Shyamer

Pocofone F1 czy Samsung Galaxy A50

tpawel i co bys wybrał bo zalezy mi na bateri pocofne czy a50?
  7. sepol

Oxygen OS Beta

Ja tego nie kumam, dlaczego oneplus wydaje zabezpieczenia tylko dla wersji beta? Czy to oznacza że stabilna wersja jest na tyle mocnoza bezpieczona że niema sensu jej uaktualniać? Pomijając fakt że bety są stabilne
  8. bartos38

Czym nagrywać rozmowy telefoniczne?

Ja i tak zrobiłem roota na s9+ musiałem mieć nagrywanie rozmów od zaraz pewnie za niedługo będzie dostępny combination file który zadziała z tymi nowymi zabezpieczeniami
  9. Dzięki za poradę. Pobawiłem się Redmi 6A i jak dla mnie wciąż jest trochę za duży mimo swoich w miarę kompaktowych rozmiarów. G5 niby ciut krótsze ale za to szersze, ze jedną dłonią nie bardzo mogę ogarnąć telefon. Ponieważ ostatecznie okazało się że muszę mieć 3 karty SIM zdecydowałem się na 2 warianty bardziej poręczne: Samsung Galaxy S5 mini Dual Sim SM-G800H/DS Samsung Galaxy Alpha Zobaczymy co z tego wyjdzie Na pierwszy rzut oka obydwa dają radę. Bateria w S5 mini Dual Sim trzyma o wiele lepiej niź w Galaxy Alpha.. pracuję nad optymalizacją systemu ale może będę musiał po prostu kupić nową/powiększoną baterię... Jak na razie baterie w obu aparatach pozwalają działać im cały dzień z różnicą na koniec dnia na plus dla S5 mini DS. dodana zawartość Dzięki za poradę. Pobawiłem się Redmi 6A i jak dla mnie wciąż jest trochę za duży mimo swoich w miarę kompaktowych rozmiarów. G5 niby ciut krótsze ale za to szersze, ze jedną dłonią nie bardzo mogę ogarnąć telefon. Ponieważ ostatecznie okazało się że muszę mieć 3 karty SIM zdecydowałem się na 2 warianty bardziej poręczne: Samsung Galaxy S5 mini Dual Sim SM-G800H/DS Samsung Galaxy Alpha Zobaczymy co z tego wyjdzie Na pierwszy rzut oka obydwa dają radę. Bateria w S5 mini Dual Sim trzyma o wiele lepiej niź w Galaxy Alpha.. pracuję nad optymalizacją systemu ale może będę musiał po prostu kupić nową/powiększoną baterię... Jak na razie baterie w obu aparatach pozwalają działać im cały dzień z różnicą na koniec dnia na plus dla S5 mini DS.
  10. tpawel

Bateria - dyskusja, statystyki...

1300 taka normalna cena na dziś, żaden szal. Przesiadłem się z Mi8 na G7 i polecam się w tej cenie jednak rozejrzeć za Mi8. Wszystko oprócz audio i modemu ( VoLTE, VoWifi,4CA LTE-A) lepsze w mi8. Bateria 1/4 dłużej, aparat przepasc,ekran też na plus, gesty i aktualizacje też lepiej wypadają Wysłane z LG G7
  11. mad3ros

Aparat - dyskusja ogólna i zdjęcia wykonane naszym telefonem

Haha. Podstawy fotografii się kłaniają. Wysłane z S10e
  12. bani42

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Info....sammobile. Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  13. mad3ros

Ponoć Szwajcarzy dostali już uktualke softu z trybem nocnym. Czekamy, aż pojawi się u nas. Wysłane z S10e
  14. tpawel

Pocofone F1 czy Samsung Galaxy A50

Widziałem. Po aktualizacjach jest spoko jak za tą cenę i bez porównania lepiej do a50. Choc muszę przyznać że pomimo plastiku w obu a50 wygląda zdecydowanie lepiej. Za to poco ma taki sobie ten ekran,ja byłem praktycznie na 100% zdecydowany na poco ale w mistore w końcu w bezpośrednim porównaniu wybrałem Mi8 że względu na oled. Potem zachciało mi się zmiany i kupiłem G7 i tu aparat jest spoooro gorszy niż w obu, ale i tak zdecydowanie lepszy niż w a50. Tryb nocny w Xiaomi robi dobrą robotę w swojej półce cenowej, wiadomo że do topowych Huaweiow czy Samsungów nie ma polotu ale cenowo wiadomo jak to wypada. Mi9SE oglądałem we wtorek, pierwszego dnia dostępności w pl. Mega dobrze leży w dłoni, ale obawiam się o baterię, pierwsze testy pokazywały że jest sporo gorzej niż w mi9 Wysłane z LG G7
  15. krapkov

Czym nagrywać rozmowy telefoniczne?

Bez Combination File zapewne nie da rady tak po prostu wrócić, bo jeden i drugi soft jest multi CSC. Z tego co kojarzę to Combination File dało się kiedyś samemu stworzyć do dowolnego softu, ale nie jestem pewien czy to jeszcze działa.
  16. gorbi13

Nokia 6 Aktualizacja Systemu

Słaba wersja to nie ma Wysłane z mojego TA-1033 przy użyciu Tapatalka
  17. Jestem posiadaczem radia samochodowego Allwinner T8, Processor: UltraOcta-T8, Android version: 7.1.2 ROOT Radio posiada obsługę sieci 3G, jednak nie posiada modemu wiec używam zewnętrzny modem USB Huawei e1752 Orange bez simloka. Karta z sieci Play. Radio bez problemu wykrywa modem, rozpoznaje kartę SIM i prawidłowo konfiguruje APN. Wyskakuje ikonka z pełnym zasięgiem i podpisem 3G/wcdma Network. Mimo to nie mam internetu. Wszystkie aplikacje informują o braku połączenia. Oczywiście w ustawieniach jest wszystko aktywne, transfer danych, roaming, itp. Po użyciu aplikacji PPP Wiget 3 tworzy się połączenie i mam internet. Czyli modem jest sprawny. Zauważyłem, że w konfiguracji apki zmieniam numer dostępowy na *99# (domyślne *7777# lun *99***1#) a w konfiguracji APN nie ma takiej pozycji. Może w radiu są inne numery dostępowe i przez to nie ma internetu, a w aplikacji można to zmienić i dlatego działa. Z aplikacji nie lubię korzystać bo tworzy dodatkowo sieć VPN nad którą nie mam kontroli, poza tym apka grysie się przy starcie systemu z oryginalnym programem do obsługi 3G który jako pierwszy startuje. Poza tym skoro jest wbudowane 3G to chce z niego korzystać. Więc co o tym problemie sądzicie? Wie ktoś może gdzie i jak w androidzie można podmienić numery dostępowe? A może problem tkwi w czymś innym?
  18. Draco73

Huawei P30 Pro. Ciekawe aplikacje.

A gdzie tam jest napisane że te aplikacje mają być tylko na p 30 pro. To jest dział tego telefonu więc dobrze napisał. A że ty zrozumiałeś to dosłownie to już twój problem. Niektóre telefony nie mają pewnych funkcji w nakładce i dobrze je czasami wesprzeć jakimiś aplikacjami. Czepiasz się szczegółów. Wysłane z P 20 PRO przy użyciu Tapatalka
  19. noja

Dzieki za podpowiedzi.Poszlobiore sie do testowania.pozdrawiam
  20. Madeofsun

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Czy ktoś ma zainstalowaną wersję 263? Jaka data ma wersję jądra? W 262 jest 30 marca. dodana zawartość Czy ktoś ma zainstalowaną wersję 263? Jaka data ma wersję jądra? W 262 jest 30 marca.
  21. wszystko śmiga elegancko
  22. Djok

Oxygen OS Beta

Jak stabilność na najnowszej becie? Wszystko super? Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
  23. @czenka No w końcu... Mam nadzieje że mi telefon nie wybuchnie jak to wrzucę:) Zabieram się za testowanie Edit: Jest faktycznie, tylko pewnie będzie to działać dalej z tymi kilkoma aplikacjami, więc w dalszym ciągu kiepsko, no chyba że to poprawili (w co wątpię)
  24. A jak z plynnoscia telefonu i grami? Bo ten lg ma tylko 4gb ramu daje rade? Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
  25. sebson123

Bateria - dyskusja, statystyki...

Jak jest z bateria po dluzszym uzytkowaniu telefonu? Bo moge kupic g7 za 1300 zl nowy ale obawiam sie troche o baterie Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
  26. Wysiek

Huawei P30 Pro. Ciekawe aplikacje.

Aplikacje na P30 pro? Podaj mi tytuł choć jednej, która działa tylko na tym telefonie, albo zmień dział swojego bezsensownego tematu. Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się