Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Jaga123

Android Oreo [8.x] - wrażenia/opinie/błędy

Potwierdzam po ostatniej aktualizacji bateria ginie w oczach tragedia.
  3. Munder

Automatyczna zmiana tapet na ekranie blokady

W zębatce jest setting, ale kliknąłem na kłódkę, pierwsza z lewej i wszystko wróciło do normy... ! Dzięki za bycie ze mną... Pozdrawiam
  4. Gwozdek

Jaki kabel USB typu C?

Zamówiłem https://allegro.pl/oferta/pzoz-usb-c-kabel-qc-3-0-szybkie-ladowanie-5-a-2m-c-7748859055 Słyszałem wiele dobrego o tych kablach, więc w końcu się przemogłem i wziąłem dłuższy przewód dla siebie. Opiszę wrażenia, gdy do mnie dotrze.
  5. Gwozdek

A w tej zębatce są jakieś opcje konfiguracji?
  6. Ralfin

Potwierdzam problem z baterią. W spoczynku nie jest jeszcze tak najgorzej ale wystarczy odblokować telefon i wówczas już uciekają 2% baterii, podczas przeglądania netu na wifi w czasie 15 minut spada jakieś 10 % baterii.
  7. Munder

.. ja mam takie menu na ekranie blokady... https://www.fotosik.pl/zdjecie/1bbd9c2f56d1402c
  8. Ok... mój błąd... temat do usunięcia
  9. Kazuyoshi

Huawei P20. Aktualizacje oprogramowania.

sprawdzałeś w hisuite ?
  10. xperiagosc

Branding Huawei P30 Pro, w jakich sieciach?

P30 wprawdzie nie mam, ale jak P10 w Plusie brałem, to dopóki nie zaktualizowałem do Oreo, to był czysty soft. Po Oreo pojawiła się *wersja niestandardowa*, i doszły apki plusowskie (dało się je wszystkie usunąć), oraz logo przy uruchomieniu/wyłączaniu telefonu. U siostry w P20 lite miała tą wersję dość szybko po zakupie, więc nie chcę was martwić, ale za niedługo i P30 pewno dostanie. SM-T580 +Tapatalk
  11. filjusz

Instalacja nowej wersji miui.eu

Tak
  12. Jash

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

Tam cały czas jest taka cena na 64GB
  13. qmisiek440

P 20 pro czy Mi9

kurde niby tak ale jak oglądam sample to widze że mi9 strasznie traci detale i to już w świetle, a po zmroku robi się dramat. Boje się że znowu ubiore się w mydło jak lg g6 gdzie wiele osób zachwalało okazało się że taka kicha jak nic i każde zdjęcie to akwarela
  14. Norbas

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Mnie się dziś pobrało w PL.
  15. rumot

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Reset do ustawien fabrycznych
  16. spec-naz1

Dobry smartphone z rysikiem

Temat narusza regulamin działu Telefony / Tablety i netbooki – Zakupy. Zapoznaj się z Regulaminem Działu. Popraw go w ciągu 24 godzin! W przeciwnym wypadku temat zostanie usunięty.
  17. Jarecki90

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

https://www.mediamarkt.de/de/product/_google-pixel-3-64-gb-just-black-2486296.html Niemiecki media markt 555 euro myślę że warto
  18. kamcios12

Przejściówka Jack 3.5mm - USB C i brak muzyki przez aux

Kupiłem org przejściówkę od Huawei... Teraz czekam aż telefon wróci z gwarancji i przetestuję.
  19. nerkin

Galaxy Watch jako zegarek do biegania?

A mógłbyś tylko sprawdzić, jakie ustawienia dotyczące lokalizacji masz w telefonie w SHealth i na zegarku? Tapnięte z Galaxy S8
  20. xperiagosc

Huawei P10 - Pytania do posiadaczy

Dlatego tak czy siak, trzeba sobie kopię swoich danych zrobić. SM-T580 +Tapatalk
  21. the_naturat_com

Co wybrać po S9+?

@horde właśnie chodzi o to, że na Huawei to nie tylko nakładka. Zbyt mocno ingerują we framework i jest masa problemów, bo coś nie działa lub czegoś nie da się zrobić.
  22. Witam, chciałbym sobie kupić jakiś bardzo dobry smartphone z penem. Jako że od dłuższego czasu korzystam z flagowców Samsung Galaxy S (obecnie S7 EDGE), to pierwsze na myśl przychodzi mi Galaxy Note. Telefon potrzebuję na 2/3 lata (mniej więcej z taką częstotliwością zmieniam telefon). Ostatnio patrzyłem na note 9 i Huawei p30 pro i z tego co pamiętam Huawei całkiem ciekawie się reprezentował, no ale jest bez rysika. Co mogli byście polecić, czy note to dobry, najlepszy wybór ?
  23. Nazwą kontrolera bym się njie sugerował bo brak 3.0 w nazwie nie koniecznie oznacza że telefon nie pracuje w tym trybie. Patrz na osiągi w kopiowaniu plików. Podłączasz pod laptop czy PC? Jak PC to port na obudowie? Może nie masz poprawnie wpiętych portów do płyty głównej?
  24. Dzisiaj
  25. Maciek pokerzysta

Odpowiadając na poprzednie. To lokalizacja działa normalnie a dokładniej switch od niej. Jednak u mnie bateria to tragedia. Niby według AccuBattery posiada 93% jednak to ile telefon ma SoT nijak się ma do normalnego stanu. Słabiej używany:
  26. spec-naz1

Huawei P20 Pro, LG G7 Thinq czy coś innego?

Temat narusza regulamin działu Telefony / Tablety i netbooki – Zakupy. Zapoznaj się z Regulaminem Działu. Popraw go w ciągu 24 godzin! W przeciwnym wypadku temat zostanie usunięty.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się