Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. iMoCks

Skin ikonik do gry Fortnite dla S10

@jurandzik tak to jest jak Tata zlał du**ę za skorzystanie z karty bez pozwolenia...
  3. Rekinek91

Debranding i brak XEO - sprawdzony sposób

Cześć kundek to napisał byś jak to zrobić na pw np. żeby z andka 8.0 oreo Play przejść na niebradowany Soft
  4. krapkov

Czym nagrywać rozmowy telefoniczne?

VoWiFi nie nagrywał ACR nawet na oreo. Wbudowany, samsungowy recorder na ILO też po wifi nie nagrywa.
  5. after

Locus Map / Locus Pro

No i przyszło na Locus'a - kończą z płatną wersją PRO (choć nadal będzie można ją pobrać i jakiś tam support będzie zapewniony) i przechodzą na abonament. Oby nie zablokowali routingu przez zewnętrzne apk'i. A było tak miło przez moment jak dodali wsparcie dla Samsung Gear S3/Galaxy Watch.
  6. qmisiek440

P 20 pro czy Mi9

podepnę się a kwestia aparatu, po lg g6 mam straszny niesmak z mydłem zamiast detali i zastawiam sie czy przy mi9 nie wpakuje się w kolejne bajoro
  7. ksmx

Nokia 6 Aktualizacja Systemu

Prawda. Potwierdzam!
  8. @gruby zawiadowca tyle lat tak robię i (odpukać) nigdy nic się nie stało. Ale ja telefony kupuję zawsze rok po premierze. Wolne od wad produkcyjnych częstych w pierwszych partiach produkcyjnych.
  9. morek900

Czy jest jakaś opcja na przyspieszenie leciwego już nota 3

@Camulos @Pt3k Dzięki wielkie!
  10. the_naturat_com

Czym nagrywać rozmowy telefoniczne?

Takie rzeczy tylko z ROOT (i chyba z ROM'em izraelskim).
  11. Spasticink

Gdzie kupić pewnie i korzystnie

Poluję na na s9+ i myślę nad tym ogłoszeniem, odbiór osobisty. Możecie doradzić na co uważać? Gdzie może być haczyk i co sprawdzić? https://www.olx.pl/oferta/jak-nowy-samsung-galaxy-s9-6-256gb-sklep-19-mc-gwar-krakow-CID99-IDzjZ3X.html Czy ktoś kupował kiedyś z NeoNet? Mają teraz promocję 55zł w bonach za każde wydane 500, może bez szału, ale zawsze to jakaś korzyść: https://www.neonet.pl/smartfony/samsung-g965f-galaxy-s9-256gb-titanium-grey.html jest sens wg was dopłacać do większej pamięci na dane? 64gb wydaje mi się jakoś mało, nawet z kartą :) Dzięki za pomoc i sugestie!
  12. oort

Huawei P10 - Pytania do posiadaczy

A jakie to są różnice? Chciałem na twardo ustawić telefon do czystego softu, tak, jakby wyglądał po przywróceniu do ustawień fabrycznych. Czy jest to sens robić HARD Reset, czy najlepiej przywrócić telefon do ustawień fabrycznych...? Wysłane z mojego VKY-L29 przy użyciu Tapatalka
  13. marceli 6

@Jurandzik 15 postów liczyć umiesz?
  14. jurandzik

Chłopie... daj se siana. Kasa czyli 1zł jest blokowana a nie pobrana! Wszyscy to tłumaczyli przez 15 postów... Zamiast takie burze robić i szukać opisów byś się postarał poczytać słownik ortograficzny.
  15. dzidexx

Złośliwe oprogramowanie

Zwrot, gwarancja, śmietnik... https://blog.avast.com/pl/uwaga-niektore-androidy-sa-dostepne-ze-zlosliwym-oprogramowaniem @Jinx66 Opis z linka to tylko przykład.
  16. FozzY

Huawei P30. Bateria - statystyki i dyskusja.

@NVS - ile sie nie myle to 22.5
  17. cichykoksik2207

Dioda powiadomień, a właściwie jej brak - jak ją zastąpić?

@Tiges01 Poszło
  18. xPatrykPlayX

[PORADNIK] Aktualizacja do ANDROIDA 9 oraz EMUI 9.0.1

Oficjalna wersja to jest ta która by ci się zainstalowała przez aktualizacje w telefonie poprzez aktualizator... Ale ona się niczym nie różni od tej co rozsylaja zawsze będziesz dostawal oficjalne aktualizacje poprzez aktualizator Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  19. Nawrowski to typ sponsorowany przez samsunga od kilki lat. Nie ma co oglądać jego porównań bo to jest zwykły blef. Oceniając samsunga s10e którego miałem i nie polecam radzę obejrzeć się w stronę P30. Tak na marginesie S10e nie jest konkurentem dla P30 ze względu na ilość obiektywów z tyłu jak i czytnik w ekranie. Bateria, szybkość działania i aparat po stronie Huaweia. Samsung S10e to tak naprawdę aparat z poprzednich modeli, ciut udoskonalony ale aparat główny nic więcej nie pokazuje. Nie warto.
  20. vordilion

Pochwal się swoją tarczą w Gear S3!

czy jest jakis sposób na pobranie tarczy tomcat z galaxy watcha? ale tak zeby byla edytowalna Wysłane z mojego SM-T285 przy użyciu Tapatalka
  21. Dawid Łukasiewicz

Aktualizacja z linku powyżej się zainstalowała. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda ok. I to jest wersja oficjalna która jest rozsyłana przez Huawei?
  22. Dzisiaj
  23. xPatrykPlayX

Tzn? Jak wam zależy mogę to wrzucić na inny hosting Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  24. Dominik “Dosia” Paczkowski

Jakiś lepszy Upload ?
  25. Opcja hide AOD i daj disabled. Będziesz miał aod i diode Sent from my SM-G975F using Tapatalk
  26. little.big.conversation

v30 vs p20 vs g7 vs mi9 se

Do 2 tyś to szedłbym w stronę P20 pro lub Xiaomi Mi9 reszta jest sporo słabsza...
  27. little.big.conversation

P30 Pro vs pozostali producenci - porównanie możliwości fotograficznych

To chyba logiczne że VoWifi będzie działać na brandzie, orange też dołącza, pozostaje Plus
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się