Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Tomek Mazur

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

@xPatrykPlayXsiemanko@xPatrykPlayXsiemanko ściągnąłem na telefon fullota tylko nie mam pojęcia jak to wgrać wie. Jakbyś mógł mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny
  3. Witam Mam tego typu problem, że gdy telefon gubi mi zasięg, to notorycznie wyskakuje mi Wchodzę w ustawienia i włączanie roamingu nic nie daje. Wchodziłem w ustawienia - powiadomienia - pokaż systemowe itd i mam wyłączone praktycznie wszystko. Przy odznaczeniu którejś z opcji udalo się wyłączyc dźwięk, bo przedtem dodatkowo było powiadomienie dźwiękiem. Po odznaczeniu którejś opcji powiadomień pozbyłem się dźwięku, ale sam komunikat dalej wyskakuje. Jest to o tyle uciążliwe, że np. w miejscu gdzie nie mam zasięgu, ale jest wi fi - praktycznie nic nie idzie zrobić na necie, bo co parę sekund wyskakuje to powiadomienie. Da się coś z tym zrobić? W ustawieniach mam odznaczone chyba wszystkie powiadomienia odnośnie sieci/zasięgu. Edit Android 9, aktualizacja z 5 marca
  4. MaciejB

Skojarzenia

Pomoc iPhone & Tapatalk
  5. sroczkin

Czytnik odcisków widoczny w sloncu

Nie ma sensu pisać u kogo widoczny, bo jest widoczny u wszystkich gdyż taka już jest konstrukcja telefonu .
  6. Glaniu

OnePlus 7 - informacje i plotki

Co użytkownik to zdanie [emoji16] Ja wręcz przeciwnie. Uważam że op6 którego używam i mam zawalone masą softu ,a mam go od grudnia i działa jak wyjęty z pudełka. To pierwszy Android o którym mogę to powiedzieć, a zawsze celowałem w flagowce. Aktualizacje to też chyba mocna strona OP. Wesołych świąt [emoji6] Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka
  7. wlodarek1

Nokia 6 Aktualizacja Systemu

Mi również się wydaje że po ostatniej aktualizacji bateria wróciła do stanu z czasów androida 8.1 [emoji3] Wysłane z mojego AGS2-L09 przy użyciu Tapatalka
  8. Zephon

[HTC U12+] Pierwsze opinie i wrażenia

Witam, przymierzam się do zakupu U12+ po HTC 10, czy miał ktoś może bezpośrednie porównanie z Samsungiem S9+? Chodzi mi w szczególności o głośność budzika, jakoś audio na słuchawkach, czy ekran bardzo odstaje od Samsunga? Czy jest już Android 9.0? Pozdrawiam,
  9. Jest fajna promocja w euro RTV - S9+ za 2299zł. Jak na oficjalną dystrybucję to dobra oferta. Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
  10. miniupiniu

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Hisuite na pc. Po podłączeniu telefonu do kompa program wykryje aktualizacje.
  11. makgajwer

Nokia 6 Aktualizacja Systemu

U mnie po ostatniej aktualizacji jest jak dawniej czyli przed Oreo, telefon trzyma od piątku i mam jeszcze 40%baterii. W noc schodzi 1% a nie jest wcześniej 5-6%. Prawdopodobnie jakaś aplikacja, proces w tle drenuje Twoją baterię, zobacz w statystykach jakie masz użycie i ewentualnie daj ograniczenia działania w tle jeśli tego nie potrzebujesz.
  12. Witam ponownie, przeglądałem specyfikacje i na ten moment, z tego co wydaje mi się najsensowniejsze na kolejne 2-3 lata, biorąc pod uwagę, żeby nie cofać się w żadnym aspekcie w stosunku do HTC 10: - HTC U12+ - najtaniej, za około 2000zł można mieć telefon z polskiej dystrybucji - Samsung Galaxy S9+ - chyba najbardziej uniwersalna propozycja, ale cena trochę w górę: około 2500-2600zł minimum - Samsung Galaxy S10 - cena kosmiczna, jakieś 3800zł, ale może w okolicy sierpnia września będzie w miarę spadać, poniżej 3000zł byłbym już w stanie wyłożyć - Huawei Mate 20 Pro - tutaj też około 3000-3200zł, również musiałbym poczekać do wakacji Co radzicie? Żadne inne modele nie wydają mi się aż tak kompletne.
  13. PWojciechowska

Samsung Galaxy A50 - Pierwsze wrażenia, pytania do posiadaczy

Witam. Od tygodnia posiadam ten telefon. Zakupiony w Plusie, na raty. Ogólne wrażenie pozytywne. Przesiadalam się z LG 6. Wiem, że to kiepskie porównanie, bo LG, to flagowiec, a to średnia, ale kierowałam się ceną, USB C, szybkim ładowaniem, potrójnym aparatem, w tym szerokokatnym, dużym wyświetlaczem i pojemna baterią. Z tym ostatnim w LG było trudno. Tu jest nadspodziewanie dobrze. Wiem, że w LG jest 3300, a tu 4000, ale mimo to. W LG procenty baterii uciekaly w oczach. Tu półtora dnia, przy intensywnym używaniu. Ogólnie jestem zadowolona, choć po wielu telefonach LG muszę się przyzwyczaić do nowej nakładki od Samsunga, no i do Androida Pie. Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
  14. xPatrykPlayX

Tutaj masz poradnik, ja właśnie przed chwilą z niego korzystałem i wszystko okej https://www.carbontesla.com/2018/11/download-huawei-mate-20-lite-b130-8-2-0-130-oreo-firmware-update-europe-stable/ Jak ktoś ma jakieś pytania to PW zapraszam postaram się pomóc..
  15. TrueGrand

OnePlus 7 - informacje i plotki

Ok, taki jest biznes. Żeby zaistnieć trzeba walczyć cenami i czasem nawet dokładać do biznesu. Jak jest marka, trzeba zacząć zarabiać bardzo poważne pieniądze. Ja zamiast płakać kupiłem Galaxy s10 plus. Każdy Oneplus może buty czyścić Samsungowi jeśli chodzi o doszlifowanje systemu. To już inne telefon jak kiedyś. Oneplus był atrakcyjny jako OPO, OP3T. Dzisiaj? Szkoda kasy... OK, Oneplus działa szybko, ale system po kilku tygodniach kuleje. Stąd ciągle w sieci widujemy: jaki jest dobry ROM na OP! Ostatni dobry custom Rom to byl SultanXDA.
  16. The Big Bizkit

Huawei MediaPad T5 Problem z graniem

Witam! Od grudnia posiadam tablet Huawei MediaPad T5. Używam go praktycznie do wszystkiego, tj. do grania, oglądania filmów, pisania prac itd. Od lutego mam mały problem związany z graniem, mianowicie na 5 sekund zawieszają mi się przyciski. Grałem w PES'a 2019 MOBILE i początkowo myślałem, że po aktualizacji coś spiepszyli (problem pojawił się tego samego dnia co aktualizacja, dodatkowo w wersji 2018 był problem z blokowaniem się przycisku strzału i rzeczywiście wtedy okazał się to problem związany z aktualizacją gry). Czyściłem pliki cache gry, zwalniałem pamięć (było więcej wolnej pamięci niż na obrazku, ale problem i tak był) przeinstalowywałem ją, w międzyczasie oczywiście były aktualizacje gry, ale to nic nie pomagało. Dla porównania ściągnąłem FIFĘ Football i okazało się, że tam mam taki sam problem i zorientowałem się, że to być może nie są błędy aplikacji, a może coś z moim tabletem jest nie tak. Dokonałem aktualizacji systemu, ale to też nie podziałało. A wy jaki sugerujecie problem? Procesor, system, czy coś innego? NADMIENIAM, ŻE PROBLEM NIE WYSTĄPIŁ OD RAZU.
  17. Dzisiaj
  18. topoll

Niebieski kolor Messengera

Hmm, to nie wiem.
  19. Niedzwiedz21

Samsung Members - galaxy buds, care+, odkup.

Rozumiem, ze tez pisales w takiej samej sprawie ? Masz telefon wyceniony bez kodu ?
  20. carlos81kk

nowy, aparat, minimum 6", nfc

Nie ma ale ta moc? S8 plus bym wziął uzywke i od razu do serwisu premium by może wymienili płytę wtedy 2 lata gwary na plyte Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
  21. czenka

Samsung Members - galaxy buds, care+, odkup.

Ja taką samą odpowiedź dostałem 8 kwietnia i do tej pory brak pieniędzy za telefon i bonus.
  22. matush93

Jak zainstalować to ręcznie?
  23. dawcio973

Właśnie problem w tym że zniknęła ta opcja
  24. Adamerio

nowy, aparat, minimum 6", nfc

Pocophone nie ma nfc z tego co mi wiadomo nokia z tego co widzę ekran 5,3"
  25. Bezben

Sluchawki do huawei p30 pro

Creative outiler sport mysliscie ze dobre? Zalezy mi na dlugiej pracy na baterii
  26. topoll

Otwarty wątek, w prawym górnym rogu masz i w kółeczku. Naciskasz, pierwszy wiersz kolor, naciskasz i wybierasz kolor.
  27. cichykoksik2207

S10 Debranding - Dyskusja Ogólna

Wgrywałem-nie udało się
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się