Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. sukr

Branding Huawei P30 Pro, w jakich sieciach?

Play bez brandu.
  3. ufon73

Huawei Mate 20 Pro - pytania do posiadaczy

Mam tak ustawione od początku :/ Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
  4. trampowsky

Dziwne zachowanie przycisku zmiany trybów (niestabilny/luźny)

To sobie odpowiedziałeś załóż etui i nie będzie widać
  5. Właśnie tu z forum kilku użytkowników narzeka na aparaty w m20. Miałem kupić p20 pro ale cena mate 20 była taka sama więc skusił mnie szeroki kąt i z kilku testów np na gsmarena dość wysokie oceny i pozytywne opinie. Sam telefon ma świetny wygląd i bardzo mi się podoba chciał bym żeby fotograficznie nie był gorszy od lg v30.
  6. CrashNull

Gear S3 Frontier/Classic - dodatkowe paski

A, to mam taki, ale chyba mam na niego uczulenie. Nie dość, że swędzi mnie od niego ręka, to jeszcze z czasem zaczyna śmierdzieć.
  7. leszekgd

@ufon73 ustawienia->powiadomienia->powiadomienia na ekranie blokady->pokaż
  8. Vivaldi33

Huawei P20. Aktualizacje oprogramowania.

W Orange działa?? Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
  9. Gwozdek

Kable usb-c do ładowania

Oryginał zazwyczaj ma jeden metr. https://www.mediaexpert.pl/kable-i-przewody/kabel-usb-usb-typ-c-huawei-ap71-1-m,id-1154542?gclid=CjwKCAjw7_rlBRBaEiwAc23rhoiNcncrENwfmHzjKEysX3iNnBn_-eD301G3pbG64hD3XcLCy38fvBoCCdAQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
  10. Dawaj nie pytaj Ty też nie pierzesz spodni ?
  11. mwalter

Samsung Galaxy A50 - Pierwsze wrażenia, pytania do posiadaczy

czy ktoś testował jakieś szkło/folię?
  12. esemw_1

USB-C

Witam Mam pytanie odnośnie złącza USB-C w telefonie Huawei P20 Lite. Czy wspiera ono jednoczesne ładowanie i słuchanie muzyki przez przejściówkę Wiem że ten telefon ma złącze Jack 3,5 mm ale chcę kupić przejściówkę aby za pomocą jednego gniazda podpiąć się pod radio samochodowe i jednocześnie ładować telefon. Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  13. Jesteś pewien? Na tej liście też brakuje?
  14. Gwozdek

Huawei P Smart 2019. Aktualizacje oprogramowania.

@BLADEpl Podrzuć proszę jakieś zdjęcia w wątku o aparacie.
  15. Hej, jak w temacie. Orientuje się ktoś z Was, w których sieciach są zainstalowane śmieci operatora? Wpisujcie proszę z jakiej sieci macie telefon, czy jest na nim jakiś operatorski szajs, ewentualnie czy jakaś aktualizacja go wniosła.  Z góry dziękuję za wypowiedzenie się w topicu!
  16. Gwozdek

Huawei P Smart 2019 - opinie, wrażenia.

@Krzysiek Stawicki Użyj korektora Huawei Histen. Znajdziesz go w Ustawienia -> Dźwięk. Jak nie będzie wystarczający, to możesz zrobić kombinację z innym odtwarzaczem, który ma swój korektor.
  17. Wierniewiczowny

Huawei Mate 20. Aparat - dyskusja ogólna i zdjęcia wykonane telefonem.

zdjęcia są całkiem dobre, wiadomo nie jest to jakość lustrzanki. Dużo funkcji aparatu jest, więc można sobie dostosować wszystko pod własne potrzeby. Dla mnie osobiście funkcja aparatu w telefonie jest dosyć ważna, wiec staram się zwracac uwagę na telefony z dobrym aparatem.
  18. w0lopez

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Już kiedyś taki przypadek był opisywany ma forum przy okazji "czyjejś" żony ;-)
  19. piotr paweł

Dziwne zachowanie przycisku zmiany trybów (niestabilny/luźny)

Jestem estetą niestety... ale i tak nie chcę mi się wysyłać z takiego powodu, najbardziej interesuje mnie czy to jest powszechny problem. Dobrze to widać na tym filmie 8:20 min.
  20. Gwozdek

Huawei Mate 20 X. Aktualizacje oprogramowania.

A chociaż poprawki aktualne dają chińskim egzemplarzom?
  21. ufon73

Szczerze mówiąc to w zdjęciach robionych na codzień nie widzę różnicy jeśli mówimy o flagowcach. Wiadomo że zoom czy szeroki kąt są różnią. Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
  22. Wierniewiczowny

Huawei P30 Pro. Etui, case'y i covery.

JA do pro mam z 3mk, za około 4 dyszek. Bezbarwny, dobrze leży w łapie
  23. Witam, wie ktoś może co jest z tą pogodą? teraz otwiera się tylko przez przeglądarkę
  24. Witam Chcecie zobaczyć tel jak wygląda po użytkowaniu przez 6 miesięcy? Podeślę Wam zdjecja Tak tył wygląda upadek na chodnik z wysokości 1,2 metra Telefon używany normalnie baz huchania i dmuchana. Wszystkie rogi się wytarły do gole o metalu już po 2 tygodniach użytkowania
  25. janki111

Huawei P10 - Pytania do posiadaczy

2 razy @xperiagosc, a następnie 1 raz @DeathMagnetic napisali, że to jest jedno i to samo, kwestia nazewnictwa i miejsca, z którego to się wykonuje. Temat myślę, że wyczerpany.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się