Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Św. Faustyna

Brak sieci komórkowej

Dzień dobry, mam dość poważany problem. Dzisiaj miałam nową aktualizację telefonu, a po niej telefon nagle przestał widzieć sieć (brak zasięgu, LTE). Wcześniej nie było takiego problemu. Żadne zmiany w ustawieniach również nie przynoszą skutku, reset też. Nie mogę wybrać operatora ani edytować "punktu dostępowego" ręcznie. Sprawdzałam również z inną kartą, ale nic to nie dało. Czy ktoś miał podobny problem i wie co na to zaradzić? Telefon kupiłam nowy, jest w pełni sprawny w sieci Orange, więc sądzę, że to wina aktualizacji.
  3. EdgeLighting jest bezużyteczny, to działa z ok ~5 aplikacjami, także ten tego...
  4. Kenas

Etui/case S7 Edge

Co myslicie o tym? https://pl.aliexpress.com/item/ZNP-360-pe-na-ochronna-Phone-Case-do-Samsung-Galaxy-S10-S9-S8-Plus-S7-kraw/32977879956.html?spm=a2g0o.cart.99999999.258.29533c00MPdVzZ
  5. Sławomir Sokół

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Btw. Podobno na stronie openkirin pojawiła się informacja że na mate 20 lite można instalować ressurection rom, po aktualizacji do 9. Teraz czekać na metodę odblokowania bootloadera i śmigać
  6. Ziomal_1313

Aparat - zdjęcia i dyskusja.

Skąd masz taki znak wodny? U siebie takiego nie mam
  7. Josephe

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Nie ma sensu żebyś po nocach chodził.. innym razem. Np w pierwszym zdjęciu z latarnią, robiłeś drzewa za nią i blok będąc w świetle. Można było wejść za latarnie mając ja za plecami i zrobić ten blok za drzewami.
  8. Ziomal_1313

Huawei Mate 10 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Masz dalej bete. Wrzuć jakiś soft przez pendrive i po kłopocie. Ja tak zrobiłem bo też za długo na becie byłem
  9. Aparat w trybie nocnym jest rewelacyjny, Zrobiłem dziś zdjęcie księżyca w zoom 50x efekt! Łałlll aparat uchwycił tysiące gwiazd wokół księżyca, Uchwycił kosmos, zdjęcie z reki bez statywu . Jednak widać gwiazdy w kosmosie. Jeśli jutro będzie podobna przejrzystość zrobię zdjęcie w statywie. Drugie zdjęcie bez zoom w trybie nocnym.
  10. Violetowy

@Josephe mogę gdzieś wyjść jeszcze, tylko proszę o jakiejś wskazówki, bo ja z fotografii to słaba dwója . Teraz byłem przy drodze, gdzie co jakiś czas latarnia. Podaj proszę jakieś wymagania, to przejdę się, sprawdzimy
  11. Kamiton

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

koncze temat, slepo i na siłe , ja akurat dziasiaj nie mam p30pro, wiem dokładnie jak działa - sam uzytkowałem, ale nie ma sprawy, dla Ciebie zrobie porównanie, bo mam zupełnie inne zdanie - i pisałem o tym juz duzo wczesniej.
  12. pool80

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Osobiście, to przy takich poważnych aktualizacjach warto przed instalacją zgrać na komputer co potrzebne, przywrócić ustawienia fabryczne, wgrać aktualizację, ponownie reset ustawień i wgrać apki ze sklepu z biblioteki swojego profilu. Niestety, apki trzeba sobie poustawiać ponownie. Kontakty warto trzymać na serwerze google. Wiem, że można to wszystko robić w kopii zapasowej, ale niestety zdarzają się nieprzyjemności.
  13. pawel2887

Ok dzięki za odpowiedź w następnym tygodniu skoczę do Samung Brand Store i się ich spytam i dowiem się jak to jest naprawdę z tym debrandowaniem.
  14. jender17

Dopóki wygrywasz oryginalne oprogramowanie od Samsunga nie ma problemu z gwarancją i aktualizacjami. Konsultanci mają tak gadać bo mają takie polecenie od góry. A że ich nagrywają to wiesz... Debranding to nic innego jak wgranie oryginalnego oprogramowania od S. Jak pójdziesz do serwisu albo Brand Storu i zapłacisz to zrobią to samo. Tak więc spokojnie [emoji6] Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  15. seb84

Używam, jest świetna. Wcześniej odniosłem się do stockowych gestów. Tak jak również wcześniej wspominałem Samsung nie ma sobie równych co do funkcjonalności Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  16. Josephe

@Violetowy szkoda że większość robiona przy latarni A nie w ciemniejszych miejscach z mniejszą ilością światła, ale i tak widać różnicę. Oglądam na tel i jestem pozytywnie zaskoczony, jutro popatrzę na kompie i zobaczymy jak jest rzeczywiście. Masz możliwość w trochę ciemniejszych miejscach zrobić gdzie światło pada z oddali ?
  17. Helix120

Roaming krajowy nie działa.

Już się wyjaśniło. Blokada była założona przez operatora.
  18. Violetowy

Nie odpowiem z gwarancją, ale trzeba brać poprawkę na to co mówią. Kiedyś miałem numer w pewnej sieci - dzwoniłem 4 razy i 4 razy inna odpowiedź była.. także infolinia to kiepskie źródło wiedzy
  19. Wincenty

Dokładnie ta. Szczerze polecam
  20. Kamiton

jezeli wgrasz oprogramowanie samsunga TO NIE MA JAK STRACIC GWARANCJI
  21. pawel2887

Panie/ Panowie Ja mam s10+ z o programowaniem: PLS/PLS/PLS/PLS to jest najprawdopodobniej brandowane oprogramowanie przez Plusa. Dzwoniłem dzisiaj do Samsunga z pytaniem o debranding i konsultant mi powiedział że się traci gwarancje jak się zdebranduje itd. Że lepiej tego nie robić, bo potem jak będzie xeo to mi aktualizacje nie będą przychodzić, bo mój telefon jest przypisany do tego oprogramowania co jest teraz. Jak to jest z tym debrandowaniem? Bo z tego co czytałem tutaj to można, a dzwoniłem do Samsunga i oni mi mówią że nie można? Chyba że trafiłem na takiego jednego konsultanta, co jest przeciwko debrandowaniu telefonu.
  22. seb84

Nie wiem czy zauważyłeś co napisałem: mam obydwa i nie sugeruje się tym co oglądam. Na pewno w s10 trzeba mocniej przyłożyć palec do ekranu aby czytnik poprawnie odczytał linie papilarne. W p30 pro działa praktycznie w każdej pozycji bez zająknięcia Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  23. jaktojest

szybka ładowarka beprzewodowa

Dziękuję za informację
  24. Kamiton

co do tego czytnika to chyba za duzo sie naoglądałes dziciuchuf na youtube niby recenzentów. Czytnik jak i odblokowanie twarzą (takie używam) jest natychmiastowe. Posiadam S10+, p30pro uzytkowałem tydzień temu.
  25. Violetowy

Te zdjęcia wyżej robiłem naturalnie, te niżej na siłę robiłem delikstnie ręką alkoholika , chyba stabilizacja jest okej. Ale to okiem amatora https://photos.app.goo.gl/YtXdSRWNtJXoT4FB8 jak trzeba jeszcze jakichś kolejnych porównań, to dawać znać póki nie ma północy
  26. robertd

Huawei P20 Pro. Folie ochronne i szkła hartowane.

Chłopie, ja dwoma rękoma się namęczyłem, chyba 15min walki, przyklejanie i odklejanie. Z drugim szkłem na tel żony nie było wcale łatwiej. Wręcz powiem, że wyszło trochę gorzej. Ale wydaje mi się, że Spigen klei całą powierzchnią. Widać wyraźnie efekt po naciśnięciu np na środku, czy od jednej strony podczas naklejania jak przyleganie się rozchodzi. To nie jest tak jak miałem np inne szkło taktica czy jakoś tak się nazywało, które kleiło tylko na obwodzie. Inaczej wyglądało przyleganie. Dla mnie jednak wygoda poślizgu palcem na szkle jest dużo wyższa niz na jakiejkolwiek folii. Męka przyklejania fakt odrzuca, ale komfort używania jednak przemawia za szkłem. Moze ktoś z forumowiczów zakładał jakieś szkło na mokro. Napiszcie jak poszło i czego używaliście.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się