Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. jeronimo

Pytania do właścicieli

Z tego co pamietam to był we wczesniejszej aktualizacji, chyba było to podczas aktualizacji do wersji G960FXXU2CSC8
  3. Wooyek

Huawei P30 Pro. Pytania do posiadaczy.

No właśnie nie, mój brat w P20Pro, też ma to w menu, P30Pro tego nie ma.
  4. Phil_ips

Branding Huawei P30, w jakich sieciach?

Mam telefon z Plusa, śmieci nie widać. Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
  5. bukomisiek

Pytania do właścicieli

A szeroki kąt był wcześniej? Nabazgrane z S9
  6. jeronimo

Pytania do właścicieli

Opisem z Phone info bym sie nie sugerował, poniewaz ja w swojej s9+ mam dwa tylne aparaty kazdy po 12Mpx, a program informuje tylko o jednym.
  7. Cześć, chcę załadować moje zdjęcie z Firebase do ImageView. Robię to tak: try{ Picasso.get().load(image).into(tvAvatar) }catch (e: Exception){ Picasso.get().load(R.drawable.ic_avatar).into(tvAvatar) Toast.makeText(context, "error", Toast.LENGTH_SHORT).show() } I teraz problem polega na tym, że zdjęcie się ładuje wtedy gdy w Firebase jest link do zdjęcia zakończony .jpg np. dodaje zdjęcie z wrzutki albo podobnego typu http://wrzutka.zset.pl/di/ZWW5/ZWW5.jpg Natomiast gdy dodaje zdjęcie zrobione przez użytkownika dzięki mojej aplikacji i Firebase wrzuca to na swój serwer to to zdjęcie nie chce się załadować. Przykładowy link z Firebase wygląda tak:
  8. 1kjan

Jest już root i twrp.

Skąd się dowiedziałeś, że odblokowanie odciskiem palca nie będzie działać po zrootowaniu. Czy możesz podać źródło? Chciałbym poczytać bo mnie zaskoczyłeś.
  9. rakers

Huawei mate 20 vs Honor view 20

Nie jest bardzo podobna. Ekran w mate super jasny i czytelny na słońcu (do 800 nitów) vs ciemny w view 20 (mniej niż 500).
  10. bukomisiek

Pytania do właścicieli

Piszę 5 Nabazgrane z S9
  11. pool80

Huawei Mate 20 Lite. Bateria - statystyki i dyskusja.

Wydaje się być ok. A ile trzyma Ci bateria? Zazwyczaj ludzie podają Sot. Czas działania ekranu...
  12. Ciekaw jestem, czy ma ktoś może p30 pro i p20 pro i robił porównania zdjęć. W sieci ze zdjęć jakie widziałem to kolory wyglądały na bardziej stonowane w p20 pro. Jeśli ma ktoś taką możłiwość to może uda się zamieścić parę zdjęć;)
  13. bani42

Samsung S10 vs. Huawei Mate 20 Pro

Którzy.....???? Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  14. kamil1234735

Huawei P30. Pytania do posiadaczy.

Szału nie ma z wibracjami, dosyć słabe są a w etui jeszcze bardziej są tlumione...
  15. AirPods to najpopularniejsze bezprzewodowe słuchawki na świecie. Przy okazji są jednym z najlepiej sprzedających się produktów Apple w całej historii firmy. Kiedy akcesorium zadebiutowało na rynku, nieco ponad dwa lata temu, chyba nikt nie spodziewał się aż tak dużego sukcesu. Słuchawki pojawiły się w idealnym momencie, zaraz po usunięciu gniazda słuchawkowego z iPhone’a 7. Od […] Artykuł Apple szykuje kolejną wersję AirPods. Debiut nowych słuchawek wkrótce pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  16. Maciek pokerzysta

Android Oreo [8.x] - wrażenia/opinie/błędy

Ja rozumiem resety, nową instalacje. Ale to kpina po każdym update mam system na nowo robić? Gdzie wygoda. Rozumiem telefon za 500zł ale nie za tyle ile kosztuje G6. U mnie przykład z dzisiaj. Bateria po 02,00 odłączona od ładowania. Koło 04,00 zacząłem normalnie używać telefonu. (miał nadal 100%) Trochę lepiej niż średnio używany. Tzn miał trochę do roboty ale nie żadne katowanie. I bateria koło 12 (południe) zabija mi telefon mając około 10/15% prosząc o ładowanie. Ech ile ja bym dał by obecne telefony miały z 6/7h SoT w moim przypadku to 1,5/2dni pracy... Czasy gdy na tym telefonie robiłem 4,5/5h SoT i jeszcze był zapas kilku procent. Minęły bezpowrotnie. Co prawda nie mam takich cudów jak inny by odblokowanie telefonu zabierało % Lub zwykłe przeglądanie społecznościówek zabierało kilkanaście procent. Jednak to jest przeginanie norm. Aż kusi człowieka wgrać inny room taki leciutki by ten Snapek odpoczywał. Ale jednak szkoda, bo gwarancja. Zauważyłem jeszcze jedną rzecz mój telefon strasznie dużo energii na wyłączonym ekranie (telefon nieaktywny) ciągnie. - 30% Powiem szczerze, że wystarczy taka sytuacja gdzie telefon przez 1h jest użytkowany dość mocno. Może się okazać że już popołudnie pozbawi nas telefonu. Zakładając bezpieczne 100%-20%
  17. jeronimo

Pytania do właścicieli

Przepraszam bo nie moge zrozumieć, uważasz, że przed aktualizacją miałeś przedni aparat 5Mpx, a teraz po aktualizacji 8Mpx? Kolego w tym telefonie od poczatku był przedni aparat 8Mpx, a tylny 12Mpx, nie słyszałem o tym aby aktualizacja systemu zwiększała ilość pixeli w aparacie.
  18. Huawei swoją P30tką dość mocno odskoczył od reszty jeśli chodzi o zdjęcia nocne i S10 chyba nie ma podjazdu. Natomiast czy wprowadzenie trybu nocnego pozwoliło zmniejszyć trochę dystans w stosunku do nieco starszego Mate'a 20 Pro jeśli chodzi o fotki w gorszych warunkach oświetleniowych czy dalej jest przepaść?
  19. remmyhi

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

Ciemnieje, bo się czujnik otoczenia wgrywa. To jest zdaje się całkowicie naturalne. Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  20. abukson

Bateria - dyskusja ogólna i statystyki

Takie pytanie przed zakupem, bo widzę, że bateria jest sporą pięta achillesową Samsugna. Słyszałem, że w S10 jest niby jakaś "inteligentna" funkcja powodująca, że system uczy się naszych zachowań i dzięki temu po tygodniu bateria wyciąga dużo lepsze czasy pracy niż na samym początku. Prawda to czy kolejny marketingowy bełkot, który realnie na nic nie wpływa?
  21. miałem S7 ponad 3 lata ładowany praktycznie tylko na indukcji. Dzięki temu bateria miała pod koniec ponad 80% pojemności -porównywalnie do telefonów dwu letnich. "Szybka ładowarka bezprzewodowa" (15W) huaweia jest,w odniesieniu do możliwości technicznych akumulatora,dość wolna. Czyli bardzo bezpieczna dla akumulatora. Sama bateria grzeje się przy tym ładowaniu mniej a większość ciepła wydziela się na cewkach indukcyjnych. Spokojnie możesz ładować tel na szybkiej indukcji,nie skróci to żywotności a wręcz przedłuży w stosunku do ładowania kabelkiem. Może ciężko ci w to uwierzyć mirku ale są osoby które używają telefon dłużej niż trzy lata. A niektórzy oddają/odsprzedają potem telefon tacie,mamie,żonie,dzieciom,znajomym i niekoniecznie mają ochotę zabić telefon w dwa/trzy lata.
  22. pobutek

Samsung S10 vs. Huawei Mate 20 Pro

Już przestałem być fanbojem szajsunga właśnie też ze względu na baterie. Jeszcze S10+ jakoś da rade ale tak to bym się nie pchał jeśli zależy Tobie na baterii. Zobacz na forum android jak ludzie narzekają. Wysłane z mojego MIX 2 przy użyciu Tapatalka
  23. reliawan

Huawei P30. Pytania do posiadaczy.

Hej, mam pytanie odnośnie wibracji.. Jak mocne one są? Byłem dziś obmacac telefon w jednym z marketów, i przy zabawie i klikaniu cos tam w systemie, wibracje były po prostu żałosne. Czy tak też jest przy normalnych powiadomieniach? Jest problem z wyczuciem wibracji w kieszeni spodni, usłyszenia ich na biurku? Miałem w rękach też nowe i starsze galaktyki, i w kwestiach systemowych jeśli chodzi o wibracje to jest po prostu szok jaką różnice zobaczyłem nawet co do s9.. Mam dylemat między s10e(tylko ta bateria...) i może s10 z lekka dopłata(tylko ten średnio działający czytnik ultradźwiękowy) Druga sprawa, powiadomienia... Czy przychodzą na bieżącą? Działam teraz na honorze 10, również nakładka emui, i były momenty gdzie powiadomienia z aplikacji firm trzecich dochodziły jak chciały.
  24. Dzięki. Szukałem, ale za Chiny nie mogłem znaleźć... mniejsza z tym. Dam znać jutro o wynikach "operacji".
  25. Cześć! Przyszedł czas na przesiadkę na pierwszego w życiu flagowca i po odsiewie rynku wybór obecnie jest pomiędzy Samsungiem S10 i Matem 20 Pro. W sieci pojawia się dużo podobnych porównań między Samsungiem S10+ a P30 Pro, natomiast między tymi dwoma konkretnymi modelami ciężko coś znaleźć. Priorytety: - ogólna przyjemność z korzystania, "user's expierience" - jakość zdjęć - wsparcie dla systemu - bateria Z tego co się rozglądałem, na korzyść Samsunga przemawia ogólna "kompletność" sprzętu, bardziej kompaktowe rozmiary, wyświetlacz, nakładka i jakość zdjęć w dzień. Na plus dla Mate'a bateria (ponoć w Samsungu jest tragedia), teleobiektyw 3x z 5x hybrydowym powiększeniem, lepsze zdjęcia w nocy i rozpoznawanie twarzy jak z Iphone'a. Co myślicie? Miał ktoś kontakt z obydwoma urządzeniami? Czy bateria w S10 naprawdę jest tak tragiczna? Czy wprowadzenie trybu nocnego do aparatu pozwoliło mu skrócić trochę dystans do Mate'a 20 Pro? Czy warto dopłacić 200zł i kupić S10 czy Mate będzie lepszym wyborem?
  26. iMoCks

Power-bank Xiaomi ZMI 20000mAh - długo ładuje telefon.

Ja obstawiam niską jakość testera.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się