Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. jacek orzel

Problem z aplikacją

Witam problem wygląda tak, aplikacja przestała działać bo wymaga Androida 6 a ja mam androida 5 . Na stronie producenta nie ma Androida 6. Moje pytanie to,,,, istnieje jakaś aplikacja , sposób coś coś aby oszukać aplikacje żeby nie widziała jaki Android czy jakoś z kąś wziąść wsad i wrzucić android 6
  3. XenHol

Android Oreo [8.x] - wrażenia/opinie/błędy

@Jaco- robiłem to z poziomu menu telefonu. Spróbuję tym drugim sposobem.
  4. grendel

Huawei P30 Pro. Etui, case'y i covery.

Już tydzień użytkuje Spigen'a La Manon Classy. Jak zwykle u Spigen'a wykonanie i dopasowanie do telefonu super. Obawiałem się, że będzie trochę kobiecy z uwagi na "złoty" emblemacik na pleckach, ale jest ok. Prążkowane plecaki wyglądają ładnie, nietuzinkowo i są praktyczne. Fajnie to wszystko się prezentuje.
  5. Ok , wgrałem civiz, mam pytanie czy wchodzac w informacje o oprogramowaniu ma byc w ktoryms miejscu widoczna nazwa softu civiz? Bo narazie widze tylko tyle ze jest najnowsza wersja G935FXXS4ESAE i czy sa jakies sposoby na drenaz bateri bo widze ze dalej wcina ja za szybko... wlaczone tylko wifi i dziala przywracanie z samsung cloud 1% na minute ucieka to chyba za szybko.
  6. Chciałbym tylko dodać, że blind test nie zawsze jest dobra formą wyboru telefonu pod względem jakości zdjęć. Też zrobiłem w domu blind test S10+ z p30 pro i w dzień wygrał S10 (bo ładnie wyglądają zdjęcia) ale okazało się, że zdjęcia wcale nie były naturalne. Były przejaskrawione i z mniejszą ilością detali od p30 pro. Dlatego uważam, że ten test nic nie wnosi. Przed wyborem telefonu najlepiej jest zaczerpnąć wierzę z forum, YouTube, ogólnie z internetu ale od osób, które mają porównanie i są w stanie nam określić jakie warunki panowały w danej chwili wykonywania zdjęcia. Takie blind testy tylko niepotrzebnie wprowadzają zamęt bo wybieramy te najładniejsze a nie te najbardziej zbliżone do rzeczywistości. Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
  7. SmartDroit

górna belka - smużenie ekranu (filmik)

Właśnie chciałby tego uniknąć. Jeśli jednak nie będzie innych, którzy spotkali się z takim zachowaniem belki będzie to chyba niezbędne Jeśli ktoś miałby inne pomysły proszę o info.
  8. Josephe

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

@emil51 Ile wam trzeba razy pisać, że nie ma porównania do s7 gdyż róznica jest duża, wejdz sobie do porówniania s10 vs inne telefony i tam masz moj stary s7 i nowy s10, jest przepaść a ktoś kolejny raz usilnie chce je porównywać.
  9. Kilgore

[Galaxy S9+] Etui/case

Widziałem u jednego sprzedawcy, który ma w ofercie Monarcha i TMaxa w komplecie, więc powinno pasować. Dam znać jak założę.
  10. ochkarol

górna belka - smużenie ekranu (filmik)

Zaczął bym od przywrócenia ustawień fabrycznych.
  11. Kto jeszcze napisze że wystarczy wyłączyć Automatyczną optymalizację !? To ja dodam że to nie działa! Może zaczniecie się cofać i poczytacie starsze posty! Jest to wałkowane od pierwszej 9 Pie po kilka stron. Możesz sobie to wyłączyć a system i tak zrobi swoje i ubije, w MT rano zostają 3~4 aplikacje. W południe koło 17~18 godz. też jest widoczne ubicie aplikacji (mam wtedy małe przeładowanie apek) Jest podobno lekarstwo na to. Zainstalowanie sobie z Good Lock aplikacji „Samsung Task Charger”.
  12. działa to tak samo jak poprzednie, czyli nie działa, bo co mi po powiadomieniach tylko gdy działa ekran i w dodatku z fabrycznych powiadomień, powiadomienia z innych aplikacji nadal nie działają...
  13. Mariusz Sarnowski

Samsung A6 -kiedy aktualizacja?

Dziękuję za info:-) Pozdrawiam.
  14. ochkarol

Jak długo po zakupie telefon może leżeć nieużywany?

Nie wiem, jak przepisy (i jakie?) ale dostajemy sprzęty z ciut lepiej naładowaną baterią niż 40%. Tak samo jak te kupowane. Ale fakt, że nie należy przechowywać ogniw ani naładowanych do pełna ani rozladowanych. Po prostu spada ich pojemność za szybko.
  15. serim

PowerAmp

Nie da się chyba Wysłane z mojego Mi A² 6/128 + Mi band 3/xiaomi huami amazfit stratos 2s przy użyciu Tapatalka
  16. Wooyek

Huawei P30 Pro. Pytania do posiadaczy.

Wczoraj tak myślałem, myślałem też że może go kot trącił i przestało ładować, ale dziś to samo i tez na 92% Nie miałem już dziś rano czasu, bo wychodziłem do pracy, ale przez święta to zaobserwuje i zobaczę czy będzie się powtarzać, bo jak mówiłem do wczoraj ładowało normalnie do 100%
  17. chunkpunk

Huawei Mate 20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Aktualizacja bez karty przez samo wifi nic nie dala. Wiec wytłumacz zachowanie telefonow w sieci Orange , A przekladka karty do plusa lub play . Sprawdzalem na 100 roznych spsobow aktualizowac wifi hsuite, reczne wymuszenia itp. Nic nie zadzialalo mialem caly czas 178 Wystarczyla karta innego operatora i po problemie najpierw 198 a kilka dni temu 210 . I u piszacych tutaj bylo to samo.
  18. Mariusz W

Nokia 6 Aktualizacja Systemu

Gorbi13 pewnie jest tak jak mówisz Co do wielkości to nie zwracajcie uwagi na nazwę 1 marzec bo zdaje się że to aktualizacja marcowi kwietniowa
  19. Witam, Od jakiegoś tygodnia nie mogę się zdecydować co wybrać. Potrzebuję telefonu do... w sumie najpotrzebniejszych rzeczy - przeglądanie internetu, facebook, czasami jakaś fotka, navi,youtube itp. Nie gram w żadne wymagające gry (bardziej facebookowe bubbles :-)), nie słucham za często muzyki. Bardziej zależy mi na dual simie, czasie pracy na baterii i żeby posłużył ze 2-3 lata z płynnością pracy. Mam obecnie S7 i za Huaweiem przemawia czytnik na przodzie i ta bateria. Co byście wybrali? Jak ze wsparciem w huaweiach? Standardowo 2 lata czyli jeszcze jeden duży update czy można spodziewać się jeszcze Andka 10? Pozdrawiam
  20. todomnie28

[Galaxy S9+] Kolejne aktualizacje - czy, kiedy, co wnoszą

Przecież wystarczy wyłączyć automatyczną optymalizację i apki w nocy nie będą ubijane. Więc nie bardzo rozumiem co jeszcze Samsung ma poprawić w tej kwestii.
  21. adalbert2212

A5 2016 sam się wyłącza

Witam kolega korzystał z tel. Przegladal strony nagle tel przestał działać tzn. Ekran czarny na ładowarkę nie działa tzn. Słychać dźwięk podłączenia lekko zawibrowal myślę sobie że może taśma od wyświetlacza poszła. Ktoś coś więcej wymyśli.
  22. Dzisiaj
  23. Witam. Jakie sa roznice miedzy tymi telefonami? Mialem kiedys mate 20 bylem mega zadowolony , z plynnosci dzialania i przedwszytkim ekranu. Podobal mi sie bardziej niz amoled w mate 20 pro. Teraz chce wrocic do niego ale jest tez honor ktory moge miec 300 zl taniej, a widze ze ma 4 GB ram wiecej. Czym one sie roznia czy ekran bedzie tak dobry jak w mate 20? Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
  24. Jhomek

Huawei P30 Pro. Pytania do posiadaczy.

Hej, właśnie zdjąłem z tej ładowarki i piękne 100%, może się poruszył w nocy przez wibracje?
  25. Zygfryt

Pasek głośności i inne na temat Androida 9

U mnie w 9.0 da się rozwinąć panel głośności i wtedy są dostępne wszystkie paski. Myślałem, że wszędzie tak jest, a tu widać, że to Samsung o to zadbał.
  26. Masz na myśli XXS3CSD2 ? Nie poprawili. Podejrzewam że już tak zostanie @Gunman
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się