Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Camulos

Skojarzenia

chłód
  3. Camulos

Galaxy Watch - Aktualizacja oprogramowania

wersja multi
  4. Ja przesiadłem się z Sony Xperii Z2. Jedyne co mnie trochę rozczarowalo to bateria. 2 dni to trochę mało jak dla mnie. Zetka trzymała do 3 spokojnie. Reszta na plus, aparat sztos.
  5. S3V3N

Eeeer OT robicie !!!! Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  6. S5Fan

@Cinekk zrobisz zrzut jak takie XEO wygląda ? OXA to co dokładnie jest ?
  7. longer86

Powrót do Oreo z Pie - jak wykonać?

No też właśnie wgrałem oreo 8.0, ale wisi na logo samsung podczas uruchamiania telefonu. Ja to nie wiem jak ja teraz wytrzymam z tą 9.0 :(, przecież to taka kicha...
  8. Dziadek1343

Brak powiadomienia kilku wiadomości w WhatsApp

No nie, tylko jak przychodzi wiadomość po wiadomości może ich przyjść 30 to będzie 30 sygnałów a jak będzie od jednej osoby np 10 wiadomości razem to wogóle nie ma sygnału ani jednego.W samej aplikacji nie ma takiej możliwości ustawienia w tym kierunku tych sygnałów,nawet w powiadomieniach w ustawieniach brak.Ustawiłem dźwięk mający dwa sygnały i nie kiedy jak przyjdzie kilka informacji to tylko odtworzy jeden sygnał a drugi obetnie jak by mu brakowało czasu na odtworzenie dzwięku.
  9. U mnie trochę inaczej. Ja przesiadka z Asus zenfone zoom s. Miałem go 1,5 roku i pomimo że działał igła i nie było mu czego zarzucić to jednak miałem dość wielkiego kloca już. Nie poręczny, wielki. Reszta ok była i tak czego mi brakuje... bateria 5000mah była ok na 2dni. Tutaj w sgs10e tylko dzień lub półtora. Gdzie Asus na 2 dzień miał jeszcze 45 procent. Ale reszta na korzyść sgs10e tzn szybszy, mniejszy, lepszy aparat z lepszymi bajerami, głośniki stereo. Ogólnie gdyby Asus miał wygląd i funkcje sgs10e i swoją baterie to telefon byłby idealny a tak po kilku latach wróciłem do Samsunga.
  10. memphis21

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

Ja właśnie swojego odebrałem.. wracam do domu testować. Masakrycznie boje się jego gabarytów po przesiadce z iPX. Wytapane z iPhone’a
  11. vardo1

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

na szybko telefon odebrany dzisiaj od X-kom wersja 12/256 ekran super fon śmiga jak szalony
  12. xperiagosc

Skojarzenia

Zimno SM-T580 +Tapatalk
  13. Cinekk

XEO tak jak i telefony Samsunga, XAR jest z USA i oni już mają aktualizuje.
  14. servisman

LG V40 ThinQ - Wrażenia po premierze, informacje - dyskusja.

@mariush19 daj znać czy Ci naprawili @lasica tu nikt nie ma V40 z fakturą Vat-marża
  15. Trzeba spokojnie poczekać co ta wojna handlowa pokaże, moze się dogadają? tak by było najlepiej. Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
  16. penguino

Google zawiesza współpracę z Huawei.

Nie muszą wypuszczać, wystarczy że aktualizacje napiszą i certyfikują, a potem mogą stopniowo rozsyłać.
  17. _tommy_

Motorola G7 Power - opinie i wrażenia z użytkowania.

Póki co zero problemów. Wysłane z Moto G7 Power przy użyciu Tapatalka
  18. Też nie. Istniejące urządzenia nie zostaną odcięte od usług Google'a. Po tym czasie Huawei deklaruje kontynuację wsparcia, również bezpieczeństwa. Z punktu widzenia użytkownika nic się nie zmieni.
  19. Z4k0nn1k

Motorola G7 Power - opinie i wrażenia z użytkowania.

Mam pytanie do użytkowników g7 power. Czy czasem podczas normalnego korzystania z telefonu pojawiają się wam na wyświetlaczu artefakty? Wygląda to jak kolorowe paski ale nie na całą szerokość ekranu. Występuje to u mnie niezależnie od obciążenia np. podczas normalnego przeglądania neta.
  20. @wojtek95 Na Androidzie 9.0 jest mocno średnio z czasem czuwania.
  21. Na razie nie ma, ale po 90 dniach mogą być? Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
  22. Huawei deklaruje podtrzymanie wsparcia dla istniejących urządzeń, wg mnie nie ma przesłanek do zwrotu.
  23. dondaario

Zdjęcia z teleobiektywu a EXIF

Tak dodana zawartość Szeroki kąt i x10 pokazuje to samo. Może ogniskowa jest ta sama A zbliżenie powstaje cyfrowo.
  24. 20-30 lat temu byłoby to śmiesznie łatwe...teraz po prostu nie mam czasu, chęci ani zacięcia aby bawić się w to wszystko-jeżeli można to gdzieś kupić i ściągnąć to kupię i ściągnę.Dlaczego akuart ta tarcza ?-ano dlatego że kiedyś byłem posiadaczem Breitlinga (dosyć taniego jak na Breitlinga) i mam do niego sentyment.Niestety złodziej nocny był zdania że jemu bardziej się ten zegarek przyda...
  25. Camulos

Google zawiesza współpracę z Huawei.

no tak, może się ruszą i wypuszczą hurtem tylko że mają za słabe serwery na większą akcję aktualizacji fonów, za cienki kanał dystrybucji i by się szybko zapchało
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się