Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Co niektóre amoledy nadal się wypalają.. Motorola One Vision 1299 zł, wsparcie i poprawki na 3 lata, tak obiecano. System jest "prawie" czysty, dobra optymalizacja. Bateria około 6-7 SOT. Ewentualnie Pocophone F1 za około 1100 zł można już wyrwać na aukcjach.
  3. trampowsky

Ochrona telefonu - case, etui, pokrowce

@sakurasan Jak nie chcesz używać w etui, to załóż skina na tył od kolegi @Kristyan dezigned.pl żeby zabezpieczyć tylną klapkę i tyle
  4. pillsxp

Zweryfikuj konto w C2 Power, jak ominąć.

U mnie ta metoda nie działa https://www.youtube.com/watch?v=lhnlKacdTl8 Ma ktoś może link do softu żebym mógł go załadować do telefonu i z poziomu recovery zainstaluje ponownie Android. Gdyż znalazłem jakieś pliki z Android 6.0.1 pod Lenovo C2 ale nie chce uwalić telefonu bo strona nie wygląda na pewną.
  5. Te wypalanie ekranu to miało miejsce może kilka lat temu a nie teraz przy nowej technologii AMOLED
  6. @up Pisać możesz lecz wprowadzać ludzi w błąd NIE! Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  7. seb84

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

Dzięki chłopaki. Poszło elegancko. Jutro mam do zrobienia z 300 zdjęć więc dam Wam znać czy jest poprawa [emoji3] Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  8. Po instalacji w twrp i ostatnim kroku czyli restarcie telefon się uruchomia, jest napis samsung.......tak jak opisales to w swoim poście. Co robisz później? Czekasz? Jeśli tak to jak długo?
  9. sakurasan

To jest jakieś wyjście Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
  10. OK dzięki za odp. Mam jeszcze pytanie w spr. uprawnień do zapisywania na karcie ExtSDcARd. Zainstalowałem aplikację "Quick PDF" z Play i nie mogę zapisać edytowanego pliku na karcie microSD. Pyta aby przyznać upr. po czym jak zatwierdzam to i tak dostaję info, że uprawnienia nie mogą być przyznane. Można to jakoś poprawić? Nie mam przekonania czy problem jest po stronie ROM-u czy apk.
  11. sqner

Ja używam bez case bo fajnie leży w dłoni. Okeliłem go tylko przezroczystą folią z gadgetshieldz, fajnie wygląda i nie jest taki śliski.
  12. pawel2k

widżety głowny ekran

Jest możliwość usunięcie tego widżetu z data i temperaturą. Klikam preferencje i nic się nie dzieje. I ten z wyszukiwarka gogla na dole jak by się dało.
  13. Aktualizacja majowa nie naprawiła błędu z aktualizacji kwietniowej, więc zrobiłem "Hard Reset" i błędny komunikat zniknął. Teraz działa wszystko OK. Przy okazji pozbyłem się porzuconych aplikacji.
  14. agentTM

OnePlus 7 Pro - VoWiFi / VoLTE

Czyli prawidłowo, poprzednio na Mate 10 pro miałem włączone jedno i drugie. Właśnie pojawił się znaczek VoWifi - jeszcze tylko sprawdzę czy mogę dzwonić po internecie
  15. sakurasan

Za tą cenę to nawet szkoda nie zamówić, zobaczymy. Bardzo mnie kusi używać go bez case'a bo bardzo dobrze mi się go trzyma w dłoni no ale... Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
  16. Ja obstawiam, że coś blokuje apk zdrowie z poziomu telefonu.
  17. trampowsky

Nie, musisz ściągnąć aplikację ze sklepu Play. Wpisz w wyszukiwarce sklepu play samo "vpn" i Ci wyskoczy. Pobierz Thunder VPN czy tam inny wynalazek, połącz się z serwerem Niemcy, przejdź do ustawień telefonu i wyszukaj aktualizacje. Voila.
  18. art12

@seb84 Instalujesz Secure VPN, przełączasz na Niemcy, szukasz aktualizacji i gotowe
  19. andx

LG V40 ThinQ - Wrażenia po premierze, informacje - dyskusja.

Według jednego z portali V40 dostaje w Stanach Pie.
  20. Tak bo dostęp do pamięci jest zaszyfrowany. Po to wykonujesz powyższe czynności by TWRP odblokowało folder gdzie można zapodać oprogramowanie. Też próbowałem flashu poszczególnymi plikami poprzez fasboot, aczkolwiek u mnie pomagało to tylko do tego stopnia, że telefon się uruchomił i załapał bootlopa. Tego też próbowałeś ? - https://androidfilehost.com/?fid=11410963190603898585 dodana zawartość Tak teraz pomyślałem, próbowałeś podłączyć pendriva ?Ja już nie pamiętam, czy TWRP w ogóle widzi tą pamięć.
  21. seb84

Mam T-Mobile. Wg mnie działa. Gdy wybieram połączenie to często szybko słyszę już sygnał , widzę wówczas zasięg 4g i czasami jakość połączenia jest znacząco polepszona . Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  22. @Spartan500 nie wiem gdzie jest błąd. Bez szczegółów o które pytałem nie dam razy tego odgadnąć.
  23. wolwark

Galaxy Watch - Aktualizacja oprogramowania

Robiłem to zgodnie z tymi filmikami i pojęcia najmniejszego nie mam dlaczego raz działało a raz nie...gdybym wiedział to na pewno podzieliłbym się
  24. trampowsky

Najcieńszy jaki miałem okazję sprawdzić to coś takiego: https://pl.aliexpress.com/item/32820303171.html?spm=a2g17.search0104.3.18.3d1e5c71Lv7jnH&ws_ab_test=searchweb0_0%2Csearchweb201602_4_10065_10068_10843_319_10059_10884_317_10887_10696_321_322_453_10084_454_10083_10103_10618_10304_10307_10820_10301_10821_537_536%2Csearchweb201603_51%2CppcSwitch_0&algo_expid=9cc22247-4836-4505-ae38-b82b020103c1-2&algo_pvid=9cc22247-4836-4505-ae38-b82b020103c1 Możesz przyklejać co chcesz na obudowę
  25. agentTM

Rozumiem że na OP7pro u Ciebie działa, a na jakim operatorze?, co do HD Voice+(Kodek EVS) T-mobile:
  26. Wie ktoś jak ten problem naprawić? Czy ewentualne wgranie systemu od nowa programem LG UP pomogło by?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się