Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. ptd.gns

root ROOT - SAMSUNG GALAXY GRAND PRIME SM-G531F

Odin 3.09, Win10, G530FZ Przy uruchamianiu recovery na chopku z andka jest czerwony wykrzyknik (tak ma być ? - widać przez ułamek sekundy na filmiku) https://www.youtube.com/watch?v=z47CugF6bBw - wipe reset Po kliknięciu w Start mam taki problem - co może być przyczyną ???
  3. Wgranie oficjalnej wersji nie nabija flagi, jesli masz najnowszy soft A505FNXXU2ASH1 to mozesz powrócic do wersji A505FNXXU2ASG3, ale nie powrócisz do jeszcze starszej wersji A505FNXXU1ASE3 ponieważ rozchodzi się o ten symbol: U1 i U2
  4. pool80

Huawei Mate 20 Lite. Bateria - statystyki i dyskusja.

9.1.0.215, bateria z 97 do 14%. Ponad 3h grania z GPS, internet, rozmowy, wszystko. Z ustawień wpływających na baterię to dla testu włączyłem inteligentną rozdzielczość. Wychodzi ok. 11% baterii na 1h świecenia wyświetlacza. Na początku tego tematu wklejałem wyniki z Emui 8.2. Tam wychodzi jakieś 12,5%/h. (FHD+).
  5. sp4ubw

Huawei P30 Pro. Pytania do posiadaczy.

Nie, karta dźwiękowa. Zapominasz, że po przetworniku masz też wzmacniacz.
  6. Schatzi

W skrócie: przejściówka z Mini Jacka na USB-C z wbudowanym DAC.
  7. snowqwer

S10 Debranding - Dyskusja Ogólna

Tak naprawdę problem dotyczy jedynie S10. S10e i S10+ po rebrandzie nie powinno mieć z niczym problemu. W przypadku Note 10 wygląda to tak samo.
  8. sp4ubw

Czyli żadna to przejściówka. Po prostu karta dźwiękowa.
  9. msocik

Huawei Watch GT - Aktualizacje oprogramowania

Witam W piątek otrzymałem tego smartwatcha, zainstalowałem apke na telefonie, sparowałem zegarek z telefonem, następnie wykonałem aktualizacje. Wykonanie aktualizacji na zegarku zostało wykonane prawidłowo, zegarek zrestartował się lecz po ponownym włączeniu tarcza zegarka zaczęła migotać... tzn włącza się na około 2 sek. i wyłącza na jakieś 10 sek. Resetowałem już kilkanaście razy i nic. Po te aktualizacji już nawet telefon nie mógł połączyć się z zegarkiem. Moje pytanie czy jest jakiś sposób żeby wykonać hard reset tylko przy pomocy przycisków? (z poziomu menu nie idzie ponieważ w 2 sek nie jestem w stanie nic zrobić na ekranie) czy niestety to jakiś błąd podczas aktualizacji i tylko serwis jest w stanie zrobić? Zegarek nowy, działał może z 15 min.
  10. jassper

Samsung Galaxy Note 10+. Pytania do posiadaczy

@KaleidGalaxy Przełącznik w status bar Sent from my SM-N976B using Tapatalk
  11. PiPoLiNiO

Tak. Masz u góry w opcjach wireless power share.
  12. jeronimo

To wedź tak jak napisałem i zaimportuj z karty sim na telefon, przeciez tam masz też taką opcję. Tylko jak klikasz w importuj to wybierasz z karty SIM , nastepnie wybierasz na telefon. Potem ustawiasz tak jak napisał kolega @nuanda , aby sie kontakty wyswietlały z telefonu.
  13. KaleidGalaxy

Czy aby ładować telefonem indukcyjnie inne urządzenia jak słuchawki czy smartwatch trzeba coś włączyć w ustawieniach? Wysłane z Note 10+ Aura Glow
  14. Zrobione z aplikacją jOnePlus. Efekt w ustawieniach taki jak u kolegi wyżej. Po restarcie nic się nie dzieje. Poużywam kilka dni i zobaczymy.
  15. memphis21

Zamówienia: zniżki, formy płatności

Media expert również. Wytapane z OnePlus 7 Pro
  16. oasisman

Samsung Galaxy Note 10+. Dyskusja, opinie i wrażenia

Jeszcze Private Space fajnie by było jakby samsung skopiowal. Sent from my SM-N960F using Tapatalk
  17. Dzisiaj
  18. little.big.conversation

a kto kopiuje szybkie ładowanie, ładowanie zwrotne? kto naśladuje możliwości fotograficzne jak głębia ostrości czy zoom? niedługo pewnie w S11 będzie peryskopowy zoom itd.
  19. szeryfeek

Woe ktoś z Was jak wyłączyć ten pseudo poradnik "Skanuj obszar wokół Ciebie" w aplikacji Szybki Pomiar? Kilka razy jakoś zniknął i mogłem coś zmierzyć, ale od wczoraj z tym walczę i nie wiem jak to zrobić... Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
  20. klin

Samsung Galaxy Watch - Gdzie Kupić ?

to co na zdjęciu opisane jest IMEI będzie raczej numerem seryjnym IMEI ma 15 znaków/cyfr
  21. the_naturat_com

Device storage corrupt..

@r4v sam zaczynasz awantury i spychasz to na mnie. Wygłupiłeś się to teraz atak na mnie? Tak, właśnie. Pomyliłeś się, napisałeś coś kompletnie bez sensu, co z resztą i @dzidexx dojrzał. Więc to nie ja się Ciebie czepiłem, tylko obaj próbujemy wyprostować Ci Twój błędny pogląd w tej sprawie.
  22. WD40MAX

Honor Play. Aktualizacje oprogramowania.

Musiałbyś porówać do 8.2. Inna sprawa, że zmieniły się nieco animacje w EMUI a także zwiększył się przydział RAM dla samego interface. To jest powodem zmniejszenia o około 20-25% wyników w Antutu i przycinania w niektórych grach. Zwłaszcza tych nie wspieranych przez GPU Turbo 3.0 (czyli od producentów nie płacących Huawei). Aaaa! I na 8.2 działała jeszcze Kamera Google (obecnie zablokowana).
  23. No właśnie, czyli to potwierdza tezę błędu oprogramowania. Wszystkie telefony nie mogą mieć zoranych baterii [emoji12] Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
  24. Patrol619

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

U mnie wszystko działa dobrze na 327, żadnych bugów ani nic, płatności kartą działają. Wgrany pełen soft 4.0 GB przez HiSuite.
  25. Rura_the_best

Xiaomi mi a3 vs xiaomi mi9t

A jeszcze lepszym wyborem (jeżeli lubisz grać) będzie pełne Mi9 od "mała, żółta, skośnooka chińska brat"... Można dostać od 1300 gdzieś..
  26. dzidexx

Device storage corrupt..

Nie. Twoje stwierdzenie nie jest po prostu logiczne. Np. Liczby całkowite parzyste i nieparzyste oraz podzielne przez 4. To nie są trzy grupy - te ostatnie zawierają się w parzystych. Ps. Nikt się nie spina poza tobą. Ps2. Backup na koncie G mogę sprawdzić, przywracając go po resecie do fabrycznych. Za każdym razem miałbym resetować?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?
    Zapisz się
x