Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. A jaka sieć? Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  3. larry.bigl

Huawei P20 Pro. VoLTE i VoWIFI. Pytania, dyskusja i problemy.

Też nie mam ikony VoLTE na 236 mimo zaznaczonej opcji
  4. larry.bigl

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

@Gwozdek, rzeczywiście, włożyłem kartę i w ułamku sekundy pojawił się komunikat o aktualizacji. Już oba latają na 236
  5. Jakie jest ryzyko wypalenia jeśli często (i czasem długo) będzie świecić diodą dookoła aparatu? I jak bardzo aplikacja edge lighting drenuje baterie? Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  6. marcindreszcz

Pytania do właścicieli

Witam, mam pytanie do właścicieli S9 zPlay, mam od jakiegoś czasu problemy z zasięgiem w mojej lokalizacji, i znajomy który prowadzi sklep z telefonami podpowiedział mi żebym wgrał czysty soft "xeo" bo podobno na nim telefon jest stabilniejszy a nawet jest lepszy zasięg, rzadziej zrywa połączenia, powiedzcie ile w tym prawdy, Acha i czy w czystym xeo będzie działać wifi calling z Play?
  7. SŁAWOMIR NIEMYJSKI

Motorola G7 Power - opinie i wrażenia z użytkowania.

Masz rację , Nova sobie hulala, dziś w tle 1 g, 25 min. W cyfrowa równowaga sprawdziłem. Hm. W zarządzaniu bateria dałem teraz ograniczenie w tle i zobaczę co będzie się działo. Wracając do komentarza wyżej, odnośnie piorunka . Wiadomo ,że przy wyświetleniu 100% warto potrzymać z 10 min dłużej ładowanie. Wracając do znikania to u mnie wyłącza się zaraz po osiągnięciu 100%. Jeżeli telefon nie uspokoi się z zużywaniem energii, przywrócę ustawienia fabryczne. I zabawa od nowa. Mam dużo czasu to i czegoś nowego o telefonie się dowiem.
  8. hejol

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Coś skopane pewnie było i teraz naorawiają.
  9. DT2W nie używam i nie włączałem (i nie działa). Wrzuciłem nowy modem i bl, zobaczę jak będzie dalej.
  10. mateusz1807

Power-bank Xiaomi ZMI 20000mAh - długo ładuje telefon.

@szuwar1978 doszedł dziś mój. Nie wiem czym mierzyłeś ale z poziomu telefonu wygląda to tak: W domu mogę jeszcze sprawdzić miernikiem co pokaże. Szybkie na kablu wyłączone, przewód ten co był w zestawie z powerbankiem.
  11. Witam Od kliku dni miałem problem. Dodaje załącznik widać jak to wygląda. Google play nie instaluje aplikacji. Zrobiłem fabryczne problem wrócił po godzinie od fabrycznych. Telefon oddałem do serwisu jako że jest na gwarancji. Odebrałem go wczoraj(wygrali nowe oprogramowanie) , dziś problem znowu powrócił. Jakieś pomysły co mogło się stać!? Zawioze znowu do serwisu Huawei ale ich naprawy pozostają wiele do życzenia, może ktoś z was przechodził podobny problem w p20pro? Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  12. carlos81kk

Sony Xperia XZ1 - wady, zalety, opinie

I to jest wada której nie przejdę lg pozostaje z double tapnięciem Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
  13. witam w klubie , mam takie same objawy, od czasu do czsu komunikat o wyjecu karty pamieci.
  14. Tak, to najnowszy. Kernel ELS ale włączałeś DT2W w jakiejś aplikacji od kernela?
  15. Botis

Ochrona na ekran [folia, szkła] dla Note 9

Ja takiej nie założę bo ona zachodzi na plecy a już skórkę przykleiłem. Będę szukał tej samsunga może do nich napisze i zapytam gdzie to kupić. Myślę też jak by tak używać bez żadnej ochrony i jak się bardzo porysuje np. po roku albo dwóch wypalić ekran i oddać na gwarancję. Ciekawe czy by to przeszło. Jak nie chcieli ludziom wymieniać różowych ekranów w S9 to wiem że zaczęli masowo wypalac ekrany i wtedy wymieniali na gwarancji (potem Samsung się o tym dowiedział i zaczęli robić problemy)
  16. peter_92

Huawei P30 Pro. Pytania do posiadaczy.

witam posiadam p30 pro od wczoraj i denerwuje mnie brak powiadomien po smsie, polaczeniu , wiadomiosci na messengerze itp ? czy mozna to jakos zmienic aplikacja, aktualizacja czy cos ? prosze o porady
  17. pool80

Huawei Mate 20 Lite. Bateria - statystyki i dyskusja.

Nowy czy po kimś? Sprawdź w menager czy któraś aplikacja nie żre. Reset do fabrycznych i nie ładuj na max. No i nie wyładuj do 0.
  18. lucano

Honor View 20. Pytania do posiadaczy.

Powiedzcie jaki SOT wyciskacie na tym telefonie?
  19. S3V3N

[mention=2781]Botis[/mention] Zamówiłem tą : https://allegro.pl/oferta/folia-ringke-caly-ekran-galaxy-note-9-3szt-do-etui-7527570115?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare Dadatkowo na tył dam Carbon, mam nadzieje ze sie spisze. Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  20. dudali

Problemy z wyświetlaczem - Temat zbiorowy

Kuriera do Katowic na ich koszt możesz sam zamówić.
  21. KeDreJ

Siemka, potrzebuje szkło ASAP i jedyna możliwość która mi zostaje to kupowanie z MediaExpert albo Komputronika. Które ze szkieł oferowanych w tych sklepach polecacie?
  22. adagio

Jaki jest koszt naprawy wyświetlacza?

Ja się nie zajmuję naprawą telefonów. Zajmował się mój brat i tak samemu naprawić ekran to koszt 180 zł + koszt wysyłki. Teraz ten telefon posiada mój tata.
  23. tomahawk5000

Bateria w S7 - Statystyki zużycia baterii.

Ja nie mam 2 lat tego telefonu a niecały rok kupiłem nowy sobie i sobie SOT 3h najczęściej lub okolice
  24. Ivn

Honor 10. Aktualizacje oprogramowania.

216 dostałem w poniedziałek. Tylko poprawki zabezpieczeń z kwietnia. Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
  25. No tak nie bardzo z tym chowaniem. bxActions daje możliwość włączenia latarki na zablokowanym telefonie co dla mnie jest bardziej potrzebne niż gest dopiero po minięciu blokady. Moim zdaniem te dwie aplikacje bardzo dobrze się uzupełniają.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się