Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. iMoCks

Huawei P30 Pro. Pytania do posiadaczy.

Poczytaj moje wcześniejsze wpisy. Zastanawiałem się nad zmianą i pytałem ludzi którzy przesiedli się na P30Pro ze wspomnianych przeze mnie modeli. Otrzymałem odpowiedzi, napisałem że się zastanowię i dam znać, więc swoje bzdury o wyprowadzaniu psa i robieniu herbaty zostaw dla znajomych bo ani nie jesteś zabawny ani błyskotliwy. A jak chciałeś zabłysnąć, to Ci się udało. Jak neonowi nad agencją towarzyską.
  3. lukeniu

Stłumiona jakość muzyki na głośnikach P20 Pro

Teoretycznie stereo powinno być w pozycji poziomej, nie wiem jak u innych ale u mnie od chwili aktualizacji do androida 9.0 oba głośniki grają niezależnie od tego czy mam w poziomie czy w pionie. Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  4. adrian45

brak treści ukrytej huawei p30 lite

to chyba nie czytasz ze zrozumieniem....nie chcę mieć pinu!!!odcisku palca!!!ani rozpoznawania twarzy!! a na ekranie blokady informację...że otrzymałem wiadomość np SMS a nie treść tej wiadomości!! w ustawieniach....powiadomienia...ustawiam...pokaż ale ukryj treść... w ustawieniach sms ustawiam tak samo....i treść sms nadal widoczna na ekranie blokady. mam tak zrobione na androidzie 6.androidzie7 androidzie 8 i nie mam blokad a treść sms nie wyświetla mi się na ekranie blokady tylko powiadomienie o odebranej wiadomości
  5. thunderbolt

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

Jak będziesz tyle mial w miksie dom/praca - wifi/dane to mocno rozważę ten transfer:) czego sobie i Wam życzę. Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  6. Z tego co czytałem to rzadki przypadek. Co do ekranu to zobaczysz bardzo niebieska poświatę przy odchyleniu go do przodu lub tylu, a to oznacza że jest to ekran z pierwotnej wersji. Dobry ekran ma bardzo małe zniebieszczenie i lekko wpada w żółty kolor.
  7. magooo

Huawei P30. Pytania do posiadaczy.

warto przesiąść się na niego z p20 ? ma ktoś jakieś porównanie ?
  8. dzidexx

Xiaomi Mi Pad 4 - Dyskusja Ogólna

Dzisiaj zrobiło backup normalnie. Nie wymyślili jeszcze patcha dla Pie, który by usuwał szyfrowanie. 10.3.1 stable. https://osdn.net/projects/xiaomifirmwareupdater/storage/Stable/V10/ @Roy
  9. PiPoLiNiO

Także widać, że z nowym softem spokojnie można koło 7h mieć z 90hz i qhd. Bo między rozdziałkami różnica jest koło 30 minut.
  10. nie nagra się głos rozmówcy, słowo mikrofon użyte na wyrost ale wiadomo ocb
  11. horde

Huawei P30 Pro. Pytania do posiadaczy.

A czym miał Cię zachwycić, nie zrobił herbaty ani nie wyprowadził psa? Wiadomo, że teraz żaden telefon nie wywołuje efektu wow, chyba, że ktoś przesiada się z kilku generacji wstecz. Pobawić się, a dłużej korzystać z telefonu wtedy można dostrzec m.in fenomenalną baterie i inne rzeczy. Poza to tym to jest wątek pytania do właścicieli i nie wiem, co Twój post ma do niego wnieść poza zaśmiecaniem.
  12. Ja również miałem Redmi note 4 i mam teraz 7 i jestem b.zadowolony, ale jest parę małych niuansów: - Koniecznie dobre etui (Nilkin clear polecam),, żeby chociaż trochę ukryć ten nieszczęsny wystajacy aparat, no i żeby dało sięgo trzymać, bo ze szkłem z tyłu to lipa używać. - Jasność wyświetlacza względem RN4 wydaje mi się mniejsza - Głośność dźwięku na minijacku jest na pewno mniejsza/dźwięk jakby na siłę z minijacka, na BT jest dużo dużo lepiej. - Wyłącz reklamy na początku, przy pierwszej konfiguracji telefonu Poza tym - super, bateria średnio schodzi 30-40%/ dzień przy non-stop danych pakietowych ,wifi, słuchaniu Spotify przez parę godzin + fb lite non stop no i wiadomo - rozmowy i smsy (tu już różnie, czasem więcej (praca), czasem mniej. Wydajność - bez jakichkolwiek zarzutów Aparat - na moje potrzeby - wystarczajacy. Na kompie widać nieraz pikselozę, na telefonie rzadko.
  13. thunderbolt

U kogo ma? Tak samo miarodajne jak to 4.5, nie wiadomo jak był używany, czy na 90/60 odświeżaniu. Dopóki na xda czy tutaj nie zobaczymy wyników to można gdybać, dlatego poczekam ten tydzień. Przejrzałem ten temat na xda i wyniki są od 4 do ponad 8h także ciężko jest określić bo każdy korzysta inaczej. Koleś dużo korzystal z aparatu i miał chyba 2.5h przy 26 lub 36%. Jeśli ktoś chce coś udowodnić to poda wynik na samym wifi w domu i będzie się cieszył 8h[emoji6]
  14. PiPoLiNiO

Z xda. 90hz.
  15. ImageX7

Przecież wyszła ostatnio aktualizacja i OP7P ma teraz 6-7H SoTu...
  16. thunderbolt

Rozczarowany bo od dawna ludzie narzekają na baterie w telefonach, dziurki na kamerke do selfie będą ulepszać i czytnik w ekranie który działa jak chce zamiast pozostawić na plecach i zająć się optymalizacją i baterią. Tymczasem podstawowe rzeczy będą zawodzić a ceny rosnąć za implementację eksperymentów i czekanie by w aktualizacji coś naprawili a inne zepsuli. 4 czy 5h czasu na ekranie to fatalny wynik, jednak nie zawsze masz możliwość skorzystania z prądu, miałem taką sytuację niedawno i całe szczęście że ostatecznie w szpitalu poratowano mnie gniazdkiem w rejestracji. w teście baterii 3300 xiaomi zrobiło robotę, dlatego poczekam ostatecznie na Wasze testy i nową Xperie. Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  17. PiPoLiNiO

Czemu rozczarowany? Dla mnie ogólnie brak dziury w ekranie i 6.7 cala niemal, to to czego pragnę. Bez żalu zmienię z s10+, bo niby dziura w niczym nie przeszkadza, ale jednak irytuje. Ładowarki indukcyjnej nie używam od kilku lat. Od 2 miechów używam słuchawek na bluetooth, więc za Jackiem płakać nie będę. Jedyne co może nie wypalić to bateria. Ale biorąc ood uwagę te 6.7 cali, to ponad 5h na ekranie jak da na lte, to będzie myślę spoko [emoji41][emoji41] A, jeszcze chyba stereo w op jest jednak ciut słabsze niż w samsung. Do tego 12gb i zwiększenie limitu apek trzymanych w pamięci w porównaniu do 6t, więc liczę że skończy się zamykanie aplikacji z du*y. Bo nawet na 8gb w s10+ się to zdarza niestety zbyt często. PS. Na szczęście op można zamówić z neta w pl i wtedy można sobie sprawdzić baterie, jak będzie źle to się odda i tyle.
  18. Roy

Ja też jestem z tym w głębokiej ... Ale pora już zmienić na coś innego zabawki, dlatego się zastanawiam.
  19. Piotr Gadecki

Aplikacja do tworzenia alertów zakupowych

Hmm, nie do końca o to mi chodzi. Ten pepper wyszukuje po bardzo ogólnych frazach i bardziej wyszukuje okazję. Mnie interesuje konkretny przedmiot (dosyć stary), który jak się pojawia to na allegro itp. Jak nazywa się apka do alertów dla olx i allegro?
  20. No tak jak każdym sprzedawanym patefonie :) A tak serio to można było aplikować o token do odblokowania BL w T-Mobile (w przypadku 6T).
  21. thunderbolt

@Roy Cały czas trzymam rękę na pulsie ale ogólnie jestem 7 pro rozczarowany. Prędzej bym się skusił na nowego Asusa, chociaż do 1+ będę miał wieczny sentyment [emoji16] Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  22. Roy

@thunderbolt Ty znowu tu Na razie nic nie planuje. Pomacać i pobawić się można. Jak coś to zwrócę jak 6T.
  23. Roy

Xiaomi Mi Pad 4 - Dyskusja Ogólna

10.3.1 to z bety jest, tak ? Z TWRP pod 9 z tego co wiem to właśnie takie dziwne rzeczy się dzieją a w pełni zgodnego nigdzie nie widziałem.
  24. Dzisiaj
  25. A jak wygląda sprawa ekranu? Mocno się wypalają? Jak najlepiej go sprawdzić w używanym urządzeniu?
  26. djremo

LG V40 ThinQ - Wrażenia po premierze, informacje - dyskusja.

Bestcena wystawia fakturę bez VAT, a gwarancja jest od nich, więc wysyłasz do nich Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka
  27. dzidexx

Aplikacja do tworzenia alertów zakupowych

Pepper. Allegro i Olx mają własne aplikacje z alertami.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się