Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. A nie lepiej kupić lustro? - wiem że będzie drożej - ale jak by zsumować nowe lustro + mate grzewczą do odparowywania + tablet + kombinacje to cena już chyba nie jest taka spora Produkuje to polska firma [emoji848] Wysłane z Mi A1
  3. djremo

LG V40 ThinQ - Wrażenia po premierze, informacje - dyskusja.

Obsługa pasm nie różni się od wersji Eu. Jedynie pamięci połowę mniej Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka
  4. tomaszp85

Root i nagrywanie rozmów

Dzięki wielkie, biorę się za lekturę
  5. the_naturat_com

[Galaxy S9+] Kolejne aktualizacje - czy, kiedy, co wnoszą

@baciarek nie doświadczyłem tego, na forum też nie widziałem postów o tym świadczących.
  6. Kurde no dobrze by było, bo po zamontowaniu wszystkiego nie bardzo będę miał możliwość dostać się do tabletu, ponieważ będzie on przyklejony za lustrem, tak by mógł wyświetlać informacje o pogodzie, przypomnienia itp bardzo zależy mi na tym, aby znajoma nie musiała niczego rozbierać, bo będzie miała problem aby to wszystko poskładać.
  7. sirrah777

NOTE 8 - APARAT. Zdjęcia, filmy, dyskusja.

Mnie też to wkurza na zdjęciach, że brzegi są nieostre. Szczególnie jak fotografuje jakieś dokumenty. To już Note 3 był pod tym względem lepszy.
  8. Poradnik przeznaczony jest dla telefonów z odblokowanym bootloaderem. Ściągamy potrzebne pliki 1. Download firmware stąd -> https://pro-teammt.ru/online-firmware-database-ru/?firmware_model=CLT-L29C432&firmware_page=0/ 2. Download TWRM odpowiednie dla wersji system - >https://forum.xda-developers.com/huawei-p20-pro/development 3. Download Minimal ADB and Fastboot.zip 4. Download HuRUpdater 5. Download RemoveEncryption-P20Pro Co i jak, czyli krok po kroku jak uratować telefon 1. Flash TWRP 2. Boot TWRP 3. Wipe > Format data (stracisz wszystkie dane) 4. TWRP >> reboot >> recovery 5. Skopiuj RemoveEncryption-P20Pro.zip i flash 6. TWRP >> reboot to recovery 7. Wipe >> Format data 8. TWRP >> reboot >> recovery 9. Skopiuj All HuRUpdater 04 z przygotowanymi plikami do flashu 10. flash >> poczekaj do instalacji oprogramowania i tyle. Poradnik napisałem prośbę użytkownika forum. Mam nadzieję, że komuś się przyda.
  9. ochkarol

Root i nagrywanie rozmów

W dziale dla S9+ jest wątek o tym https://forum.android.com.pl/topic/335596-czym-nagrywać-rozmowy-telefoniczne/. Zacznij czytać od końca. Jest tam mowa i o zrootowaniu i o izraelskim romie (ILO), który ma odblokowane natywne nagrywanie.
  10. Może egzemplarz jakiś uszkodzony był?@coderiese Napisz szczegóły, albo może wyślij mi ze dwie czy cztery foty do porównania, bo mój telefon leży na OLX są chętni do kupienia ale jak z aparatem jest coś nie najlepiej to zrezygnuję. Inwestuję w P30 Pro zamiast w Sony a6300
  11. Czy jak zrobię wipe system data itd i zainstaluje custom ROM przy s-on to ruszy system ? Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
  12. mafia35

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Brawo. Rozmowa nad tym softem toczy się od 3 dni... Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
  13. Był czytałem na zagranicznym forum. I change log tej poprawki jest info o bluetooth Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  14. DimitriSVD95

Google Pixel 3/3XL vs Iphone 8 plus/10r

A jak ty widzisz XR na tle Pixela 3 i OnePlusa 7 bo szczerze 1+6 spoko ale jak huawei dostał po du**e od USA to to samo może spotkać inne chińczyki?
  15. worldgorger

OnePlus7 Pro app do muzyki ?

Jeśli chodzi o maksymalną jakość dźwięku to Neutron. Jako jedyny posiada korektor parametryczny. Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  16. the_naturat_com

[Galaxy S9+] Kolejne aktualizacje - czy, kiedy, co wnoszą

@baciarek to musiałeś mieć błąd w systemie, bo nie był to bug oprogramowania.
  17. the_naturat_com

Bateria w Galaxy S7 Edge.

@Sigma1616 kto miałby to usunąć? Samsung?
  18. melis

Galaxy S8 - Pytania do włascicieli

Cześć! W telefonie jest zainstalowany upday. Ok fajnie. Tylko jak to dziadostwo włączyć? Na lewym ekranie można ustawić tylko bixby. Natomiast w GP widzę upday do instalacji. Ale ja go już mam. O co tu chodzi? tap tap
  19. tomaszp85

Root i nagrywanie rozmów

Cześć Wszystkim, Jeśli temat był już poruszany przepraszam, ale nie mogę znaleźć. Czy istnieje sposób nagrywania rozmów tak jak to było kiedyś po zrobieniu roota telefonu? Mam jeszcze S9 na gwarancji natomiast nagrywanie jest mi tak niezbędne, że jestem gotowy zrobić roota i jeśli będzie taka potrzeba wgrać nowy soft, który będzie do tego potrzebny. Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć czy to jest realne? Z góry dzięki!
  20. Sigma1616

Bateria w Galaxy S7 Edge.

Bo tak jak ja poszedlem do serwisu zeby mi baterie wymienili bo stan zywotnosci byl okreslony jako ZŁY i nie musialem sie specjalnie wysylac zeby wymienili. Jak usuną stan zywotnosci to nikt nie bedzie wiedzial ze cos jest nie tak
  21. kubatm

Odblokowanie bootloadera, TWRP i ROOT (Magisk)

xXx usunął YT i potem ręcznie non root Vanced z microG. Ostatnio aktualizowałem Micro i bez żadnych problemów. Poważnie. Wysłane z mojego 1+6 przy użyciu Tapatalka
  22. kubatm

Usunięcie reklam

Po co płatny? Przecież jest darmowy? Wysłane z mojego 1+6 przy użyciu Tapatalka
  23. Gravis

Tylko jak tego dokonałeś?
  24. kubatm

U mnie nie widzi i nie mam problemów [emoji854] Wysłane z mojego 1+6 przy użyciu Tapatalka
  25. Gravis

Usunięcie reklam

Korzystam z Chrome z racji synchronizacji z komputerem. Adguarda chyba kupię w następnej promocji bo robił robotę miałem chwilę pro. Chyba że ktoś ma alternatywne darmowe rozwiązanie, stąd ten temat.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się