Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. mikko1

Huawei Mate 20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

No nie wiem czy nasz Mate 20 Pro załapie się na Androida Q https://#####/1006374/huawei-mate-20-pro-wyrzucony-android-q-beta/ Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
  3. sukr

Google zawiesza współpracę z Huawei.

ARM jest brytyjski.
  4. Yourant

Samsung Galaxy A50 - Pierwsze wrażenia, pytania do posiadaczy

Ja z żoną akurat nie używamy bluetootha a problem z WiFi występuje. Zjawisko brzęczenia jak odkładamy telefon występuje u mnie jak i u żony, jest to chyba coś związane ze stabilizacją z tyłu aparatu. Nie przeszkadza nam to, nie czepiałbym się tego jak wszystko z aparatem jest ok. Na razie jeszcze nie mam aktualizacji kwietniowej. Co do czytnika lini papilarnych (mam naklejone szkło hybrydowe) jest lipa. Jak zeskanuje palec to przez pewien czas łapie za pierwszym, później już 5 prób i odblokowywanie symbolem... znowu skanuje palec na nowo i jest ok jakiś czas (mówimy tutaj o jakiejś godzince góra dwie) i to samo. Ustawiłem sobie odblokowywanie twarzy w okularach i bez i jest to najlepsze odblokowywanie jakie jest możliwe w tym telefonie (oczywiście dla mnie). Wiadomo, przyłożymy zdjęcie właściciela i odblokuje, niestety nie jest to rozpoznawanie na podstawie rys twarzy jak w iPhonie, ale dla mnie jest OK.
  5. oj z tym się nie zgodzę, d nie urywa ale jest parę naprawdę ciekawych tarcz.
  6. niestety nie można... oby to dodali w jakimś update, fajnie by to zastąpiło brak diody powiadomień
  7. DeathMagnetic

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

Niestety u mnie tak samo. Huawei P10 | Tapatalk
  8. Cześć, Planuję wymianę swojego S7E na jakiś inny telefon i mam do wydania ~1500 zł. Polecacie coś fajnego? Zależy mi głównie na baterii i aparacie. Gdyby się dało jeszcze dołożyć do tego OIS i głośniki stereo była by bajka. Po wstępnych oględzinach spodobało mi się kilka telefonów: - Motorola Moto G7 Plus - LG V30 - Asus Zenfone 5Z - Xiaomi Mi 9 SE Ale może jest coś ciekawszego? Biorę też pod uwagę używki jeszcze z gwarancją Wysłane z mojego SM-N935F przy użyciu Tapatalka
  9. djremo

Pomocy! Nie mogę włączyć telefonu - wilgoć w porcie USB

Przemyj np alkoholem lub benzyną ekstrakcyjną. Porządnie wysusz np suszarką. Jak nie pomoże to serwis Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka
  10. dzejz

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

a ja powiem tylko, że telefon KOZAK dziś dotarł dhl-em
  11. Witam wszystkich, W nocy całkowicie rozładował mi się telefon. Po podłączeniu ładowarki, telefon nie ładuje się. Pokazany jest komunikat o mokrym porcie USB. Próbowałem wielu ładowarek i przewodów, nic nie pomaga. Komunikat ten sam. Telefon nie włącza się i każde podłączenie ładowarki powoduje u niego to samo. Telefon pokazywał powiadomienie o mokrym porcie kilka razy, lecz po jakimś czasie znikał. Czy powinienem go reklamować? Bardzo proszę o pomoc, ktoś miał podobną sytuację? Pozdrawiam, Marek
  12. Ja z kolei przesiadl3m się z s8+ na op5t i op wygrywa Rio szybkością ładowania (znacznie) oraz czasem pracy na baterii. Samsung zdecydowanie wygrywa jakością ekranu, jakością zdjęć / filmów, funkcjonalnością softu i ogólnymi ux. Samsung jest tylko delikatnie wolniejszy od op. Bardzo szybko wróciłem do s8+
  13. Gwozdek

Honor 10. Aktualizacje oprogramowania.

Przedtem mówiło się o przełomie czerwca/lipca. Ale w obecnej sytuacji, nie wiadomo, czy nie będzie jakichś niespodzianek.
  14. Robicie gó**o burze o to czy io68 coś daje i o to, że komuś na tym zależy. Niebo tym powinna by. Dyskusja czyż nie?
  15. Z4k0nn1k

Motorola G7 Power - opinie i wrażenia z użytkowania.

Ekran suchy, zastanawiam się jeszcze czy nie powoduje tego aplikacja do ukrywania notcha. Poużywam parę dni i zobaczę. Jeśli problem nie zniknie zareklamuje telefon.
  16. memphis21

OnePlus 7 Pro - pytania przed zakupem/pytania nowego użytkownika

Zauważyłem że jak przychodzi jakieś powiadomienie to taka poswiata jak w S7Edge sie pojawia przez chwilę. Można to jakoś na stałe włączyć? Wytapane z OnePlus 7 Pro
  17. vostok

W sumie dziwne, bo ARM jest chyba Japoński, a HiSilicon wykupiło u nich licencję...
  18. Jakie masz czasy pracy: Wi-Fi vs LTE vs 3G przyjacielu? Ograniczasz coś?
  19. Mooomin

Przy wszystkich markach takie głosy słychać...
  20. sukr

ARM, firma mająca wkład w Kiriny też coś zawiesza współpracę z Huawei.
  21. ali-4

brak treści ukrytej huawei p30 lite

Właśnie sprawdziłem u siebie. Ukrywanie treści w powiadomieniach na ekranie blokady działa tylko wtedy jak masz ustawione jakieś zabezpieczenie ekranu, pin, odcisk palca itp. Mam Huawei P10 z androidem 9, EMUI 9.01 Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
  22. topoll

ONEPLUS 7 PRO - ETUI/SZKŁO

To kupiłem 5,57 zł 5%OFF | Dla Oneplus 6 T Oneplus 6 etui przezroczysty miękki futerał Oneplus 3 3 T 5 5 T OnePlus 7 pro Oneplus6 silikonowe tylna okładka etui na telefon https://s.click.aliexpress.com/e/cLJ2hXoc
  23. memphis21

ONEPLUS 7 PRO - ETUI/SZKŁO

No właśnie w telefon czy macie w jakimś pokrowcu jest piękny ale jego gabaryty trochę powiększają? Wytapane z OnePlus 7 Pro
  24. liftlodz

afera afera ale i tak mate 20 Pro to mój ostatni telefon z Huawei a nie chodzi tylko o to co się dzieje w tej chwili ale ogólnie obsługa posprzedażna jaka jest w Huawei to w to totalna żenada bye bye Huawei Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
  25. grzespb

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

U mnie tez zatwierdzone ale na zadnej karcie z uk nie działa.
  26. Dzisiaj
  27. vostok

Tak czy siak atmosfera nie jest za ciekawa. W Japonii operatorzy komórkowi wycofują (czy wstrzymują) sprzedaż P30 Lite, ogólny informacyjny bajzel, a prezio Huawei udaje, że nic się takiego nie stało i nawija o traktorach...
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się