Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Witam. Jak zablokować ekran aby nie bylo możliwości włączenia opcji typu wstrzymanie rozmowy, wyciszenie mikrofonu itp podczas rozmowy? Wystarczy dotyk twarzy czy uchem i pyk. Z telefonu korzysta moja mama i ją to strasznie irytuje Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  3. thunderbolt

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

No no Roy co Cię wreszcie skłoniło do zmiany? Gabaryty i bateria skutecznie ostudziły moje zapędy względem nowego 1+. Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  4. timot

Etui, pokrowce

Ja tego silikona nie polecam. Cały brud z kieszeni zbiera jaki tylko masz, ciężko włożyć i wyciągnąć z kieszeni. O wiele lepszy jest ze skóry Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
  5. Micho78

Bateria - dyskusja ogólna i statystyki

Może warto wgrać system na nowo? Ja takie problemy ostatni raz miałem za czasów S2. Wtedy bawiłem się we wgrywanie systemów. Później już na S6 przy andku 5 i 6 też się zdażało ale zwykle restert telefonu wystarczał. Od andka 7 problem nie występował u mnie.
  6. genziutek

NOTE 8 - pulpity naszych urządzeń

Polecam Swift Installer... Na Oreo wszystko czarne [emoji3]
  7. Witam wszystkich. Poczytuje temat od kilku tygodni bo zbliża mi się przedłużenie umowy w PLS i tak dość mocno zastanawiam się nad S9+. Mocno się zastanawiam bo właśnie chodzi o baterie. Ale też jest promo z Samsunga(screen). W sumie to obecnie mam a520f i tak muszę go ładować wieczorem więc chyba żadna różnica. Wyczytałem na xda że snapdragony niedostępne w eu są lepsze pod względem oszczędności. A szkoda bo bym się nie zastanawiał. Chciałbym Was zapytać o to czy jest jakies pancerne etui wspierające indukcje. A przede wszystkim jak one działają ochronnie od upadku? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  8. Jak przy nie udanej próbie instalacji custom ROM można przywrócić jakikolwiek backup jeśli telefon nie ładuje systemu? Hard reset, recovery mode nie działają (Volume UP + Power), komputer nie wykrywa telefonu więc ADB też odpada. Telefon po odpaleniu pokazuje startowy obrazek Lenovo powered by Android po czym próbuje załadować system Lineage OS
  9. ROM zainstalowany Wszystko na razie super działa BT też:) Mam jedno pytanie, jak zmienić szare tło na górnej belce powiadomień? Mam aplikacji w tle typu automagic i opis jest na szarym tle zamiast lekko przeźroczystym.
  10. Szymon Cieśla

Etui, pokrowce

hehe dzieki za odpowiedz i opinie,... chyba jednak tez sie skusze na tego Silicone Case od Samsunga... Mocno pogrubia ten case nasz telefon?
  11. bluemindtom

LG G7 - Pytania nowego użytkownika oraz pytania do właścicieli

Oczywiście że tak a tym bardziej jak LG G7 ThinQ nie jest taki drogi Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  12. szumi085

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Ja zrobiłem aktualizacje do androida 9 przez telefon (OTA) ale tak jak pisałem wróciłem do 8
  13. lovelas1988

LG G7 - Pytania nowego użytkownika oraz pytania do właścicieli

Up. Waldemarze warto przesiadac sie na lg g7 z lg g6? Wysłano z LG G6
  14. topoll

Zamówienia: zniżki, formy płatności

No to wszyscy mamy rację
  15. rainbrow

[Galaxy A8] Jak obniżyć wersję Androida z 9 do 7?

Wróciłem do oreo ostatniego prt ze strony podanej wczesniej,apki przywrócił smartsłicz , z tym ze acr pobrałem wcześniej przed buckup bezpośrednio z: https://www.apkmirror.com/apk/nll/call-recorder-acr/call-recorder-acr-31-5-unchained-release/ działa z kontaktami,nic nie muszę przypisywać,nagrywanie idzie w ustawieniach automat więc nie szukam szczęścia w xeo i miodu w d...e bo finalnie mam to na czym mi najbardziej zależało pozdro
  16. Kelevra1902

Widać coś pozmieniali. Zaktualizowałem pierwszy post. Dzięki za info
  17. Dzisiaj
  18. Madzia Lena

Lg k4 2017

Co trzeba zrobić by pobierane gry/aplikacje zapisywaly się na karcie SD
  19. Phoenix510

Jaki smartfon z dobrą baterią do 2000zł

Jako, że niezbyt orientuje się na rynku telefonów proszę was o pomoc w wyborze nowego (telefonu) dla siebie. Budżet jak w temacie w okolicach 2000 zł, zastosowanie standardowe (korzystanei z internetu, dzwonienie itd.), na jakości zdjęć mi nie zależy, dużą zaletą byłaby porządna bateria. Jak na razie w oczy rzuciły mi się modele Mi9 oraz OnePlus6.
  20. Adir

[Samsung Galaxy S10e] Ochrona ekranu - szkła, folie

Sam oceń, według mnie nie warto pchać się w jakieś szkła za niewiadomo ile $. Powiem Ci tylko, że przymierzałem zwykłe szkła takie bez kleju, jak się kiedyś naklejało na Note 3, czy s4, które miały całkowicie płaski ekran. S10e ma mimo wszystko lekkie zaokrąglenia i były za wąskie, a to UV jest petarda. Jak chce się mieć po taniości to zamawia się z ALI i jedyne co to bierze się lampę UV od jakiejś koleżanki, bo te USB w zestawie z 3 diodami LED UV to szit. PS. Uzywalem dokładnie takiego samego szkła na swoim i żony s8, oraz na swoim s9 i od wczoraj na s10e i niczego innego nie będę nawet nikomu polecał, bo te szkła UV są super. O Domne glass to słyszałem już dawno, wtedy to było jedyne porządne szkło na całą powierzchnię ekranu. Osobiście nigdy nie kupiłem, wolałem tańsze 3mk folie, ale od kiedy spopularyzowały się szkła UV prosto z Chin, to wybór jest prosty. Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
  21. 1.Jak już był odblokowany to drugi raz nie trzeba 2.Tak 3.Po prostu formatujesz wszystko ioprócz extsdcard, tego nie trzeba) 4.Wgrywasz ROM przez MTP albo kartę pamięci i flashujesz go. 5.Tego nie trzeba tak jak mówisz jak wgrasz Odinem CSE3 to już firmware jest zaktualizowane na zawsze.
  22. bystry

tak, almond jakoś startuje w czerwcu nawet na stronie 1+. Ja preorder w xkomie zamówiłem we wtorek chyba jeszcze w trakcie konferencji więc jak tylko zmieni mi się status zamówienia to mogę dać tutaj znać jeśli kogoś to interesuje
  23. Bootloader zablokowany. FRP google - jak mogę ominąć? Konto xiaomi - czy omijając FRP google mogę bez tego korzystać normalnie z telefonu?
  24. pantin

@topoll Ta wersja dopiero w czerwcu. Mówili na prezentacji.
  25. Wasaty

YouTube Vanced 13.18.54

Dzięki. To jest program , którego zawsze mi brakowało w telefonie
  26. Patyczak

Pixel 3a / 3a XL już do kupienia!

@Kristopheros Po jednym dniu jeszcze nie mogę zbyt wiele powiedzieć o baterii, ale wstępnie wydaje się, że jest "jednodniowa". Wystarczająco dobra, ale bez szału. Dodam zdjęcia sotu po pełnym naładowaniu i rozładowaniu. @GregE Nie ma fabrycznej folii. Wg phonearena jasność ekranu OP6 i Pixela 3a jest praktycznie identyczna. 423 vs 412 czyli żadna różnica. Moje oko potwierdza. Pixel niby ma tylko 4 giga ramu, ale lepiej trzyma apki niż 6 GB w OP6. Nie wiem czy tylko mój Oneplus miał taką właściwość, ale zamykał mi aplikacje dosłownie chwilkę po przejściu do innej aplikacji. Tutaj mam 1 GB wolnego ramu i da się wrócić do apki otwieranej godziny temu. Gdyby ktoś chciał porównać fotki OP6 i Pixela 3a, to tutaj. W sumie OP6 jakoś bardzo nie odstaje. Przynajmniej za dnia, bo podejrzewam, że nocą różnica się pogłębia. Wieczorem może coś cyknę.
  27. ldawid

Regulamin Forum android.com.pl

W dniu dzisiejszym doprecyzowano A§2. Rejestracja pkt. 2.2. Regulaminu Forum gdzie, dotychczasowe jego brzmienie zmieniono na:
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się