Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Elżbieta Kieliszewska

Jak usunąć Family Link? Nie można nawet przywrócić ustawień fabrycznych

Mam podobny problem... Kupilam córce telefon. ( sony xpetia m 4 aqua). Założyłam konto google dla dzieci ale family link ma takie zabezpieczenia ze mi nie pasowalo. Chcialam to usunac. Na swoim telefonie w apce family usunelam jej konto. Potem chcialam u niej to wszystko usunac i juz nie mogę. Pojazuje ze jest problem z family link. Nie moge tez przywrócić ustawien fabrycznych bo zabrania tego family link. Probowalam przywrocic konto na google ale sie nie udaje. Jak teraz zresetowac jej urzadzenie i od poczatku zalozyc konto google juz normalnie... pomocy
  3. Sigma1616

Kolejne aktualizacje dla SGS 7 EDGE - czy i kiedy?

W aplikacji Gmail (tam gdzie odbieram maila) pokazuja mi sie reklamy ktorcyh nie mozna zaznaczyc z innymi mailami i usunac hurtem trzeba je usuwac oddzielnie zazwyczaj sa to 1-2 maile reklamowe na dzien A mailu od samsunga takie reklamy sie nie pojawiaja
  4. zabaa

Need for Speed™ No Limits

macie tez problem, ze gdy wlaczacie wyscig jedziecie to wywala Was i musicie odblokowac telefon aby powrocic do wyscigu? (sorki za troche odkopanie tematu)
  5. michael_android

Google zawiesza współpracę z Huawei.

To tylko domysły. Porównując do afery VW. Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  6. czeskimaster01

Samoczynne przyciemnianie ekranu po uruchomieniu konkretnych aplikacji

Mam to samo, ekran nagle sam delikatnie się lekko sciemnia. Automatyczna jasność wyłączona, bateria nie jest w żadnym trybie oszczędzania.
  7. Cinekk

Galaxy Watch - Aktualizacja oprogramowania

I Tizen 4.0.0.4 już zainstalowany. Zabieram się do testów.
  8. Yogster

Huawei Mate 10 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Google pokłóciło się z Huawei ... Pełno o tym na sieci. Na szczęście działa appka banku (przynajmniej mojego) Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
  9. dapik1

Nie przeszkadzać z porządnym harmonogramem

A nie możesz ustawić kilku pojedyńczych harmonogramów w aplikacji systemowej? Wysłane z Mi A1
  10. Tomashu

Huawei P30. Opinie i wrażenia.

@Turel , wątpię, żeby cokolwiek można było zrobić. Na tę chwilę jest za wcześnie, żeby pytać operatorów lub sklepy, bo oni sami na pewno jeszcze nie wiedzą jakie skutki będzie miał ten ban. Ja dałbym ze dwa tygodnie czasu na wyjaśnienie się tego wszystkiego.
  11. Nie jest patowe. Poprostu to zegarek dla innego odbiorcy niż np. Garmin. Nie można ich porównywać. Każdy ma podobne, ale jednak inne zastosowanie. Ja polecę Huawei Watch GT, ale nie zapalonemu biegaczowi czy kolarzowi. Brak tych opcji co wymieniłem (w poście wyżej) przy treningach jest dyskwalifikujący, ale za to jako monitor codziennych działań to chyba najlepszy wybór bateria, pomiar snu, prostota, wygląd i cena. Wysłane z Google Pixel XL
  12. lechtomon

Huawei P30 Pro. Aktualizacje oprogramowania - dyskusja ogólna.

W ramach pisania o nowych wersjach systemu -Lista zmian:
  13. Dzisiaj
  14. BlueBlazer

Note 9 pytania do właścicieli

2 dni po powrocie z serwisu, wpadl mi w oko mega pazdzierz - ekran po srodku jest jasniejszy. Poza czarnym oczywiscie i wielokolorowym. Poza tym jest kupa. Pisalem na chacie do serwisu, ale chca zdjecia. Tradycjynie proponowali zrobic restart i uruchomic tryb awaryjny, bo to moze byc wina jakiejs aplikacji - nie wiem skad biora takich mlotkow do pracy... Przy okazji sprawdzalem Note8 zony, i w prawdzie ekran nie jest jasniejszy, ale wypalona jest belka FB i przciski nawigacji... Nie wiem czy nie pora rozejrzec sie nastepnym razem za jakims innym wyswietlaczem...
  15. Pudel89

Huawei Watch GT - zamienne paski oraz bransolety

Mam szkło. Nawet nie naklejam. Po przymiarce wygląda to deczko dziwnie... Jedynie chyba zrobię sobie zapas opasek jak będą niższe ceny.
  16. Turel

Huawei P30. Opinie i wrażenia.

Więc co można zrobić? Czy można cokolwiek zrobić?
  17. Mariusz W

Nokia 6 Aktualizacja Systemu

HMD jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili! Wąski jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili.mp4
  18. ipsec

Notatka Moderatora: ipsec Chciałbym poinformować, że dyskusja o nowej polityce Google'a odbywa się tutaj:
  19. swamert

Nie ma co sikać w spodnie;)jeszcze nam to na dobre wyjdzie za chwilę. Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
  20. ipsec

Huawei P30. Aktualizacje oprogramowania - dyskusja ogólna.

Notatka Moderatora: ipsec Chciałbym poinformować, że dyskusja o nowej polityce Google'a odbywa się tutaj:
  21. barkopec

Aktualizacja to nie funkcja telefonu, mimo jej braku nie tracisz funkcjonalności sprzętu z dnia zakupu. Poprawki zabezpieczeń mają lecieć dalej, a i bez nich zapewne przeżyjesz. Wszystkie nowe funkcje androida Q prawdopodobnie dostaniesz z nową wersją EMUI i te z kolejnego andka pewnie też, bo jak wszyscy wiemy EMUI dość mocno modyfikuje androida i dodaje wiele funkcji zanim Google o tym pomyśli. A wracając do tematu, Chiny tak tego nie zostawią, USA nie zdoła nagle przenieść całej produkcji do siebie czy sąsiednich Państw, a Chiny bardzo łatwo odwdzięczą się podniesieniem cła na produkowaną tam elektronikę. Za chwilę się okaże, że jednak się dogadali... Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
  22. Myroon

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

Dokładnie. Nie obraziłbym się gdyby telefon był grubszy o te milimetry gdzie wystaje aparat ale w zamian z większą baterią. Moim zdaniem jednak problem w tym, że to po prostu spisek ^^. Mniejsza bateria szybciej przestanie trzymać swój pierwotny wynik i tym samym ludzie zaczynają myśleć o wymianie na nowszy model. Nie oszukujmy się nikt w smartphone baterii nie wymienia. Wciąż jest sporo osób, którzy telefonu nie zmieniają co sezon czy dwa, a ruch na rynku trzeba utrzymać, nawet przy tak ogromnie rosnącej populacji hindusów.
  23. S3V3N

Ja nie jestem w gorącej wodzie kąpany Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  24. Cinekk

Próbował ktoś zmiany csc, podobno na XAR już jest aktualizacja.
  25. kamcios12

Stracił na aktualizacji, lecz nie wiem czy to jest gdzieś umownie zapisane. Po prostu nie chce go sprzedawać za bezcen, a za rok nie chce się męczyć ze sprzedażą.
  26. Hej, Oglądałem dziś na żywo OP 7pro i powiem szczerze, że mam ogromny dylemat. Potrzebuje nowego telefonu, szczerze mówiąc to na już. Obecny wytrzymuje ledwie 2h na włączonym ekranie. Ze względów subiektywnie estetycznych rozważam tylko OP7pro i S10+. Jeszcze w zeszłym tygodniu po premierze, byłem przekonany, mając na uwadze piękny ekran bez wcięcia i cenę wezmę OnePlusa. Natomiast dziś po obejrzeniu zacząłem się wahać. Dlaczego? Po pierwsze ekran w OP jest piękny, ciut ciemniejszy od S10+ ale wciąż robi niesamowite wrażenie, 90hz miodzio. Telefon jest wykonany prima-sort. Naprawdę poza wystającym aparatem z tyłu(brak płaskiej powierzchni) i.. ścięciami ekranu ciężko się o coś doczepić. I to właśnie te wspomniane ścięcia mnie martwią. Do tej pory zawsze korzystałem z płaskich ekranów i stąd też moje pytanie do ludzi z większymi doświadczeniami, czy do tego da się przyzwyczaj, czy one nie są zbyt duże? Czy OnePlus nie przesadził? W S10+ tak jakby naturalnie prawie wcale tego nie czułem. Po drugie, aparat główny wygląda na to( kilka szybkich zdjęć w sklepie), że jednak S10+ ma bardziej dopracowany aparat. Podlinkuje ktoś wartą uwagi recenzje w tej kwestii? Trzecia wada: waga, telefon jest duży, musi swoje ważyć. Wciąż jednak subiektywnie uważam, że jest porównywalny do S10+, mam spore dłonie więc rozmiarowo jest ok, ale na pierwszy rzut oka te 30g różnicy naprawdę jest odczuwalne. Po czwarte, tak wiem OnePlus ma czyste androida, same plusy, ale czy tylko ja uważam, że Samsung odwalił kawał dobrej roboty z nakładką i wydaje się w końcu być naprawdę przyjemna w użytkowaniu. Chociażby użytkowanie jedną ręką w Samsungu. W Samsungu wkurza mnie dwie rzeczy, przede wszystkim brak snapdragona w EU, i brak 90hz w porównaniu do OnePlusa. Na chwilę obecną od OP szczerzę mówiąc najbardziej odpychają mnie te ścięcia i ogólny komfort z nimi związany kiedy mamy telefon w ręku. Może ktoś się wypowiedzieć, doradzić, z chłodną głową i kalkulacją, zwrócić uwagę co warto wybrać?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się