Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. oczywiście ustawiłem, nie jestem głąbem, nie działa, jest to znany przez samsunga błąd (lub celowe działanie, aby używać tylko systemowych apek), tylko dziwię się, że nie zrobili nic z tym. Pisałem do nich w tej sprawie na samsung members, powiedzieli, że wiedzą, i że naprawią.
  3. Czy autor czasem nie gwizdnął tego telefonu i teraz pyta czy właściciel nie będzie mógł namierzyć swojego urządzenia po resecie?
  4. Oczywiście że działają z innymi aplikacjami. Trzeba ustawić
  5. tpawel

Pocofone F1 czy Samsung Galaxy A50

Piszesz jakby mpx robiły zdjęcia. Jeśli tak to kup za 899 Redmi note 7 i skosztuj tych mpx [emoji23] Przesledz co pisałem wcześniej, ja temat z Pocophonem obadalem bardzo szczegółowo kilak miesiecy temu. A50 chcialem kupić niedawno. Urzekł mnie wygląd i wyświetlacz. Nic więcej niestety. Wysłane z LG G7
  6. bialyshakur90

Beta testy Androida 9.0 i EMUI 9 dla Huawei P20 Lite.

Nikt nie pokazał na forum . Okej skoro tak jest Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  7. Może po prostu czas na wymianę baterii ?
  8. Cześć, Ostatnio dokupiłem 2 kartę do internetu do OP5 i chciałem zacząć korzystać z Dual Sim. Jednak mam pewien problem., ponieważ często jeżdzę samochodem z Yanosikiem i mapami online jednak podczas rozmowy na karcie sim 1 dane mobilne z karty 2 wyłaczają się. Jest na to sposób? Z rozmową i danymi na jednej karcie szło sobie poradzić ustawiając odpowiedni tryb pracy. A jak jest z pracą na 2 kartach sim? Jedną mam typowo do rozmów SMS a drugą pod internet a to wkurza niemiłosiernie jak jadę i rozmawiam a nagle nawigacja przestaje działać albo Yanosik się gubi... Dzięki za sugestie.
  9. Często zbyt duży wybór jest większym problemem niż kompletny brak wyboru. Tak wiem, nie brzmi to najlepiej. W końcu szeroki wybór pozwala nam dobrać coś, według naszych preferencji. Jednak jeśli sami nie do końca wiemy, czego szukamy, ten może nas najzwyczajniej przytłoczyć. Netflix zaproponuje losowy odcinek Zdaje się, że władze Netflixa zauważyły ten problem. Sam […] Artykuł Nie wiesz co obejrzeć? Netflix ma na to rozwiązanie pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  10. sebson123

Mysle ze lepszy bedzie pocophone. Ma snapa 845 6 gb ramu , dziala bardzo dobrze i szybko , aparat ma bardzo dobry jak na xiaomi , jedynie ekaran ips a nie amoled. Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
  11. O portalu Marka Zuckerberga jest w ostatnim czasie bardzo głośno. Głównie za sprawą spekulacji, że Messenger już wkrótce zostanie wbudowany w aplikację Facebooka oraz niestety, dzięki kolejnym wpadkom. Mam tutaj na myśli m.in. fakt, że Facebook przechowywał setki milionów haseł jako zwykły tekst (tzw. plain text). Największy na świecie portal społecznościowy nie daje o sobie […] Artykuł Facebook pracuje nad własnym asystentem głosowym pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  12. mr.locash

Premia 500 PLN a zakup telefonu z zagranicy.

Podczas rozmowy na infolinii uzyskałem info , że czasem w ramach dodatkowej weryfikacji Samsung może poprosić o skan dowodu zakupu i wtedy porównuje listę sklepów biorących udział w promocji. Tak więc jednym się udaje, ale może tez być problem ... oczywiście oby się udało
  13. xperiagosc

Skojarzenia

Siła Huawei P10 | Tapatalk
  14. marexx

Serwis LG - wrażenia, opinie, pytania

Telefon kupiłem w Mediaexpert czy reklamować go w tym sklepie czy jakoś przez LG? Chodzi o to że wyłącza się przy robieniu zdjęć nawet jak jest 70% bateri,i jeszcze jedno jak się wylogować ze swojego konta bo przeciesz będą mieli dostęp do wszystkich moich dokumentów,zdjęć itp.
  15. Pamiętam że ktoś pisał o tym że to pomaga, nie pamietam tylko w którym wątku to było. Też to testowałem, z tym że ja miałem to kilka minut na telefonie dlatego napisałem „podobno”, bo jak zobaczyłem te brzydkie animacjie i przejścia to śmiechłem i szybko powróciłem do standardowego
  16. Pucek12

Huawei P20 Pro. Folie ochronne i szkła hartowane.

Nakleilem szkło Spigena, robiłem to kilka razy aż udało mi się przykleić idealnie. Niestety pod szkielkiem jest trochę paprochow. Czy jeżeli je odkleje i spróbuję to wyczyścić będzie dobrze? Czy zamawiać drugie?
  17. Dzisiaj
  18. @Edward Noga Czyli kombinację z klawiszami wykonujesz poprawnie na 100%? tap
  19. Od jakiegoś czasu krążą plotki o tym, że Nintendo wyda nowsze wersje swojej konsoli Switch. Mamy dostać zarówno model tańszy, czyli Switch Lite oraz droższy Switch Pro. Takie działanie w historii firmy nie byłoby niczym zaskakującym. Ich ostatnia kieszonkowa konsola, czyli Nintendo 3DS doczekała się aż sześciu wariantów. Nintendo Switch Lite z obsługą docka Według większości […] Artykuł Nintendo Switch Lite nie będzie jedynie konsolą przenośną pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  20. Tommmy

Problem ze wzbudzanym ekranem podczas rozmowy

Mi pomogło włączenie opcji Podświetlania krawędziowego, co oczywiście nie naprawia problemu ale go maskuje... w whatsapp ekran nie wzbudza się. Problem pozostaje przy dzwonieniu na komórkę. Z tego co widzę, problem może dotyczyć oprogramowania. Mi note 8 został zaktualizowany do androida 9 nie tak dawno. Problem zauważyłem gdzieś tam ze dwa tygodnie temu; możliwe że jakaś ostatnia aktualizacja była niedopracowana. Usterka jest nietypowa, występuje w bardzo szczególnych okolicznościach więc nie wszyscy mogą sobie zdawać z niej sprawę. Czekamy...
  21. sukr

Huawei P30 Pro. Etui, case'y i covery.

A kurła pomyliłem z wersją Calin.
  22. jojoxxx

Porcja nowych promocji/kuponów na telefony i nie tylko

Telefony na dzisiaj #promocjeGearBest #XiaomiXiaomi Redmi Note 7 4G Phablet Global Versioncena: 209.99$2 opini z średnią ocena 5Link do promocji #promocjeGearBest #UlefoneUlefone Power 3S 4G Phabletcena: 149.99$161 opini z średnią ocena 4.74Link do promocji dodana zawartość Xiaomi na dzisiaj #promocjeGearBest #XiaomiXiaomi Redmi Note 7 4G Phablet Global Versioncena: 209.99$2 opini z średnią ocena 5Link do promocji #promocjeGearBest #XiaomiXiaomi MIIIW Przenośne etui na karty ze stopu aluminium Portfel cena: 12.99$Średnia ocena kupujących na GearBest to /5Link do promocji #promocjeGearBest #XiaomiOriginal Xiaomi LYEJ05LM Mini In-ear Bluetooth Earphone Single Ecena: 20.78$136 opini z średnią ocena 4.76Link do promocji #promocjeGearBest #XiaomiXiaomi Mi Zestaw akcesoriów do zamiatania robota Sweeper Filter cena: 16.99$42 opini z średnią ocena 4.76Link do promocji #promocjeGearBest #XiaomiSzybka bezprzewodowa ładowarka Xiaomi 20 Wcena: 29.99$1 opini z średnią ocena 5Link do promocji #promocjeGearBest #XiaomiXiaomi Mi Notebook Pro 15.6 inchcena: 919.99$Średnia ocena kupujących na GearBest to /5Link do promocji #promocjeGearBest #XiaomiXiaomi Qi Standard Wireless Fast Charger 10W for iPhone XS / XR cena: 18.99$55 opini z średnią ocena 4.93Link do promocji
  23. grendel

Huawei P30 Pro. Etui, case'y i covery.

Ja nie mam żadnej ekoskóry. To zwykle tpu
  24. Shyamer

wiem, że można kupić zeszłoroczne flagowce, ale chce coś świeżego żeby producent szybko nie zapomniał o wspomaganiu aktualizacjami itp. tpawel mówiłeś ze a50 z aparatem nie ma podejścia do poco? jak to stwierdzasz, zagłębisz się w temat bo to istotne? 12Mpix dają rade 25 w A50?
  25. Wierniewiczowny

Ochrona ekranu - szkła, folie

Podobnie hajsowo, jakościowo bardzo dobrze, dobrze mi służy już spory czas
  26. mare27

Beta testy Androida 9.0 i EMUI 9 dla Huawei P20 Lite.

Jak nikt jeszcze nie ma jak już niektórzy mają nawet mój znajomy już dostał napisałem do supportu i mają wymusić
  27. seb84

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

Czy da się włączyć banery w powiadomieniach aplikacji ? Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się