Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. tutrus

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

Niestety i ja mam wrażenie, że głośność rozmowy jest gorsza niż w moim starym oneplus 3.... [emoji53] Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  3. bartekc00

Proszę zwrócić uwagę, że ten temat dotyczy wrażeń posiadaczy. Proszę nie być leniwym i zakładać nowe wątki lub kierować pytania w odpowiednie miejsce. Na ten moment wszystko ląduje tutaj w jednym worku, mimo że często niewiele ma wspólnego z wrażeniami.
  4. facet_

Google zawiesza współpracę z Huawei.

Ba ją kolego kupuję telefon żeby go używać a nie sprzedawać , auto traci wyjeżdżając nowe z salonu i jakby każdy miał takie problemy panie biedny to nikt by nic nie kupił bo każdy traci. Zacznij używać a nie kalkulować bo w depresję wpadniesz . Wysłane z mojego EVR-AL00 przy użyciu Tapatalka
  5. mixmax88

Asus Zenfone 6 2019

Już u mnie jest. Po pierwszych chwilach mogę powiedzieć, iż jest to udana przesiadka z 5Z. Aparat działa płynniej, więcej ustawień. Jakość zdjęć nocnych jest słada w porównaniu do 5Z. Dźwięk na głośnikach delikatnie lepszy. Ekran przyjemniejszy dla oka ale nie ma dużej różnicy. Czytnik linii papilarnych jest szybszy i to nawet z delikatnie wilgotnymi palcami.
  6. Pawlak093

Nie wyszukuje karty microSD

Sprawdzilem w innym telefonie huawei p8 i tez nie działa. W p8 wyszukuj karte i wyskakuje opcja formatuj ale po kliknieciu wyskakuje error cos volumine partition disk failed Jezeli online da sie to zalatwic to sie zglosze do tej pomocy technicznej
  7. Ale co zaczęło działać?
  8. gacy02

OnePlus 7 Pro - Etui, pokrowce

Tylko oryginalny Carbon Bumper przez to że jest cieńszy, słabo chroni obiektyw aparatu. Jest praktycznie na równi z pleckami pokrowca, może 0,2-0,3 mm niżej. Co do zabezpieczenia ekranu też nie ma rewelacji, Brzegi nie wystają tyle nad ekran co w tym przeźroczystym etui dołączonym do zestawu. Z plusów, to nie powiększa zbytnio telefonu (jest węższy od silikonowego). Fajnie leży i trzyma się go dłoni. Wydaje mi się że ten sam pokrowiec w OP5 jakoś lepiej chronił telefon. Jakby ktoś chciał zniżkę na akcesoria OP to mój ref link : https://www.oneplus.com/pl/invite
  9. Masao

Huawei P30 Pro. Aktualizacje oprogramowania - dyskusja ogólna.

Ja dostałem w plusie 8/256 za 3800 dzień po premierze Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
  10. shados

A nie ma jak w starszych wersjach w ustawieniach Przechowywanie i pamięć?
  11. mateusz1807

Ochrona ekranu - szkła, folie

Możesz spróbować przetrzeć głośnik jakimś patyczkiem do uszu nasączonym w ipa, ewentualnie małą igłą udrożnić dziurki. Jak się wlało do środka to nic nie zrobisz.
  12. Takie pytanie. Czy na 6t aparat uruchamia się około 1,5s? Mam mi9 i tam uruchamia się błyskawicznie. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  13. Mirales

Google zawiesza współpracę z Huawei.

MIRON NURSKI, 24 maja 2019 Dla Huaweia jeszcze nie wszystko stracone. Trump jest otwarty na negocjacje Zwrot akcji w sprawie Huaweia. Donald Trump potwierdza między wierszami, że w całym zamieszaniu z Huaweiem nie chodzi wcale o żadne bezpieczeństwo. Bo jak inaczej interpretować chęć prowadzenia negocjacji handlowych w tej sprawie? Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
  14. A sprawdziliście, czy jakaś aplikacja nie zużywa bardziej energii, czy nie powoduje wybudzeń? Czasami po samej aktualizacji danej aplikacji tak bywa.
  15. sukr

Przecież o to w tym chodzi. Z Huaweia robi się kozła ofiarnego.
  16. Dzisiaj
  17. Radziundzio

I ktoś wystawił na OLX 8/256 za 2500 [emoji2357]? Będę się śmiał, gdy za chwilę się okaże że ta cała afera to tylko narzędzie do wywarcia presji i oręż w negocjacjach umów handlowych z Chinami... I wszytko wróci do normy. Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
  18. jck69

W opcjach programistycznych. Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  19. Vaiet

Czołem. Mam pytanie, bo nie udało mi się znaleźć tego na własną rękę. Czy jest gdzieś opcja pokazująca aktualne zużycie pamięci RAM?
  20. cenioo

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Zacznij od najprostszego: sprawdź kabel i sterowniki.
  21. dzidexx

Nie wyszukuje karty microSD

Problem tkwi w telefonie, nie w karcie. Możesz zgłosić się do pomocy technicznej Huei.
  22. Jash

Pixel 3a / 3a XL już do kupienia!

Wszystko zależy od słońca i jak jest na serio mocne światło to przyznaje ze ani na Pixelach, ani na moim Xiaomi ani na iPhone XS prawie nic nie widać Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  23. Witam. Mam taki problem w telefonie Huawei p20 pro, coś namieszałem i zdjęcia z aparatu nie zapisują mi się w galerii choć fizycznie są w miniaturce w lewym dolnym rogu w aplikacji aparat. Szukałem w ustawieniach i nie wiem jak przywrócić to do potrzebnych ustawień kiedy wszystkie zdjęcia miałem w galerii w folderze "camera". Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.
  24. djwonski

Huawei P30 Pro. Bateria - statystyki, problemy i dyskusja.

Ja zrobiłem factory reset i jest jeszcze gorzej niż było
  25. emil51

@Radziundzio Ja mówie o wersji 8/256, że po tyle stoją,6/128 nawet nie patrze tylko taką wersje co sam posiadam.
  26. Mi 9 jest dostępny w plusie a podane parametry spełnia też lg g7[emoji1] Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się