Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. @Pawel Kaluza zdarzyło mi się takie coś dosłownie 2/3 razy. Wyglądało to tak, że słuchawki ucięły muzykę gdy wsadziłem rękę do kieszeni w której był telefon. Zdarzyło mi się to ze 3 razy jednego dnia, później już nie było z tym problemu. Jak dobrze pamiętam było to około miesiąc temu. Jeśli masz zainstalowane wszystkie aktualizacje, to możliwe że na tej siłowni są jakieś zakłócenia. Sprawdź w innych warunkach, jeśli problem będzie występował, to pomyślał bym nad oddaniem ich na gwarancje- Ale to moje zdanie, co zrobisz to już twoja sprawa. A tak może trochę poza tematem, zauważyłem że s10+ ma strasznie słabe anteny od wifi. Trzymając w jednej ręce s10+, w drugiej lg p880 sygnał tego samego routera na poczciwym lg jest wyrazie mocniejszy niż na Samsung, pozatym lg znajduje wiecej routerow. Nawet gdy trzymam tylko jedno urządzenie, zeby wyeliminować potencjalne zakłócenia Samsung wypada słabo- to tak na marginesie jeśli chodzi o ogólną łączność Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  3. MaciejB

Skojarzenia

Horror S9+&Tapatalk
  4. Dzisiaj
  5. zulu88

Wady i usterki wyświetlacza/panelu dotykowego

Masz zainstalowaną aplikację bxAction? Zrobiłeś pełny remapping przez komputer? Bo nie wiem czy bez tego ta funkcja zadziała.
  6. Jeżeli chodzi Ci o cały system to łap
  7. Widekvp

NOTE 8 - Pytania do właścicieli

Witam !!! Chcialem zapytac o ospeowadzanie wody w note 8 z rysika s pen, poniewaz po zanurzeniu i wkladaniu rysika lecialy bombelki, z prawego gornego rogu ekranu jak i z przyciusku zasilania. jak dmuchalem w ten otwor na rysik zeby wode wydmuchac to tez pojawila sie woda w tych miejacach. Czy to noemalne czy samsung zastosował takie odprowadzanie wody w tych miejscach czy mam jakis uszkodzony sprzet. Dziekuje za odpowiedz
  8. Qber

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Konsultant to powie akurat to co mu najbardziej pasuje, oni sami dokładniejszych informacji nie dostają, już w tym temcie było kilka razy pokazywane jak to jeden osobie konsultant mówie jedno, a druga dostaje zupełnie inną odpowiedź.
  9. Wczoraj
  10. Po aktualizacji do Androida 6 pojawia się komunikat "Błąd aparatu-nie można nawiązać połączenia z aparatem".Komunikat pojawia się w momencie przełączenia na przedni aparat,główny jest OK.Dwa razy przywracałem telefon do ustawień fabrycznych-nic to nie dało.Na Androidzie 5 nie było takiego problemu więc to chyba nie usterka sprzętowa. Miałem kiedyś inny egzemplarz P8 i tam po aktualizacji do Androida 6 takich problemów nie było.Oba telefony W T-Mobile jeśli to ma jakieś znaczenie. Wszelka pomoc mile widziana.
  11. Wgrałem dzisiaj custom Rom 9.0 Pie v8 Light Rom na S7 Edge Oreo 8.0 BTU 2ERE8 i TWRP 3.2.1.1, po wgraniu systemu cały czas wisi na ekranie "Samsung Galaxy S7 Edge Power By Android"... nie bootuje... W czym problem ? Oczywiście wgrałem moro kernel tak jak inni pisali i nic...
  12. agentTM

OnePlus 7 Pro - pytania przed zakupem/pytania nowego użytkownika

Adguard - nie wymagany root a usuwa wszelkie(prawie) reklamy z fona
  13. puter

Jak zmienić CSC?

Ok, jestem już po aktualizacji. Teraz tylko pytanie czym może skutkować jak pozostanę na CSC XRA?? Chciałem zmienić ponownie na te co miałem ale jaki błąd wyskakuje.
  14. Ale o co chodzi z tą wyższością starszego Huawei?
  15. Kudlaty889

Honor Play. Aktualizacje oprogramowania.

Poniżej zrzut kompilacji. Szczerze nie znam się na tym co napisałeś bo jestem laikiem. Zastanawia mnie czemu telefon poprostu nie jest tak wydajny jak powinien. Nic nie kombinuje z telefonem, nic z nim takiego nie robię żeby nawet zasmiecac jakimiś apkami a widzisz jaki wynik wypluło, ostatni test to 165k w trybie wydajności.
  16. Tajgeer

@memphis21 AdAway (root) lub na przykład wykorzystanie w tym celu funkcji "prywatny DNS" - dns.adguard.com lub 1dot1dot1dot1.cloudflare-dns.com.
  17. trampowsky

Pixel 3a / 3a XL już do kupienia!

Biały zawsze był dosłownie "białym krukiem". Ile można mieć czarnego smartfona, a takie królują na rynku? Szkoda, że biały 3a XL nie jest dostępny, bo łykalbym jak rolnik dopłaty.
  18. memphis21

Istnieje jakaś apka do zjadania reklam? Wytapane z OnePlus 7 Pro
  19. fudiasz

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

Czekam na wrażenia. Mnie przed kupnem op7pro powstrzymuje premiera k20pro. Dzisiaj bawiłem się w xkomie i tak na szybko to telefon robi piekielne wrażenie, obawiałem się rozmiaru ale jest super,dawno żaden telefon nie zrobił na mnie takiego wrażenia. Z decyzją czekam do końca tygodnia czy to będzie op7pro,k20pro,pixel3a(czysty os i aparat, czy może któryś z iPhone)
  20. dapik1

Jaki tablet radzicie, ma być jak najcieńszy

@electrix18 https://www.banggood.com/search/tablet-android.html Ten długi kabel to chyba będzie trzeba zakupić oddzielnie. Zapewne trzeba będzie też pomyśleć o układzie kontroli zasilania bo inaczej bateria wypchnie ekran.
  21. memphis21

Napisałbym kilka zdań o op7 po kilku dniach zabawy, ale to żałosne forum nie działa... Wytapane z OnePlus 7 Pro
  22. gacy02

OnePlus 7 Pro- Aparat/dyskusje/wasze zdjęcia.

Nie wiem z jakiej kwoty to liczyłeś, ale cały czas wychodzi drożej za mniejszy ekran, pamięć, baterię, gorszy procesor, itp itd. Niech moderator wyczyści ten wątek z postów nie na temat, m.in. z moich Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  23. trampowsky

Z mokrym/wilgotnym palcem to i fizyczny czytnik ma problem, a co dopiero czytnik w ekranie, więc co to za problemy?
  24. trampowsky

Zamówienia: zniżki, formy płatności

Da się bez problemu wgrać ROM OxygenOS, o ile przyszedłby z HydrogenemOS, więc to najmniejszy problem
  25. trampowsky

Części zamienne do 1+6 - gdzie kupić?

Z tego co się zorientowałem, to model baterii BLP657, a więc pasuje od 5T.
  26. Dzonzi

OnePlus 7 Pro- Aparat/dyskusje/wasze zdjęcia.

A S10 po odliczeniu vat wychodzi 2386 zł.
  27. Abo ma jedną kluczową zaletę. Pakiety data w roamingu. Plush na abo za 20 za numer ma w roamingu 2.5 GB na dane. W T na kartę nie mam ich wcale i dopłacam od razu 14 PLN do 1 gb, plus płatne (śmieszne kwoty) połączenia wychodzące i przychodzące.
  28. maniek909

Padające samsungi

gdyby padały to było by tak samo głośno jak o banie huawei
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się