Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Dzisiaj
  3. Witam wszystkich na forum! Tak jak w temacie - czy jest możliwa systemowa zmiana/modyfikacja wersji BT? Teściu popełnił J4+, jest tam BT w wersji 4.1 i telefon za nic nie chce się połączyć z zestawem głośnomówiącym w samochodzie. Zestaw testowałem z Galaxy S5 (BT 4.0) i wszystko śmiga aż milo. Zestaw głośnomówiący trochę nietypowy bo radio samo w sobie modułu BT nie ma, ale jest dodatkowy, oryginalny dedykowany pod to radio i samochód (Mercedes B klasa, 2006). Moduł BT zaktualizowałem najnowszym, dostępnym na stronie Mercedesa softem, ale z J4+ połączyć się nie chciał. Stąd pytanie czy da się to jakoś obejść, żeby zrobić "downgrade" samego BT do wersji 4.0?
  4. Wczoraj
  5. topoll

OnePlus 7 Pro - Etui, pokrowce

Takie wpadło mi w oko https://www.amazon.de/qichenlu-Kugelsicher-Aramidkern-Rosenholz-Handyschale/dp/B07RYTTS9S
  6. porter_1983

OnePlus 7 Pro - Etui, pokrowce

Coś takiego jeszcze znalazłem co myślicie, całkiem ładne Case
  7. oort

Huawei P10 - Pytania do posiadaczy

Bardzo proszę o odpowiedź. Ponawiam tą kwestię dotyczącą powyższego problemu... Wysłane z mojego VKY-L29 przy użyciu Tapatalka
  8. oort

Huawei P10 - bateria.

Ja np. odczuwam, że po intensywnej pracy telefonu mam cieply nawet gorący czytnik linii papilarnych przy 30 paru stopniach... Wysłane z mojego VKY-L29 przy użyciu Tapatalka
  9. W polskiej wersji było DSD5, a DSE1 było w innych krajach. Więc zakładam, że nie masz XEO tylko system przeznaczony na inny region. Na obrazku wszystkie kraje z DSE1:
  10. meliorus

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

Mi po aktualizacji trochę dźwięk w telefonie się poprawił, ale teraz tak jakby ścinał o mój głos i w środku zdania po prostu przerywało... Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  11. the_naturat_com

Bateria w Galaxy S7 Edge.

@Sigma1616 ok, nie mam zamiaru Cię do niczego przekonywać. Do niczego mi to niepotrzebne.
  12. porter_1983

Zrobiłem update i jak by interfejs bardziej plynny się zrobił , i więcej mam wolnego ramu w cpu-z ale to muszę z dobę poczekać bo nie pamiętam ile miałem wcześniej bezpośrednio po restarcie.
  13. mad3ros

Aplikacja Good Lock nie działa.

Nie da się zaktualizować. Osobiście po wgraniu apek, aktualizowałem raz i jakoś nie szukam aktualuzacji kolejnych. To nie system, że potrzebuje łatek. Wysłane z S10e
  14. Sigma1616

Ty to wymyślisz i napiszesz wszystko, żeby tylko wyszło na twoje, co? Uważasz, ze można wiedzieć wszystko o baterii sprawdzając jej parametry prądu podłączając ja na maksymalnie 10sekund ?? Powodzenia . Niestety będziesz musiał zaktualizować sobie dane na temat tego jak dzialaja serwisy teraz Gdzies tam moze tak robia jak piszesz, ale nie tam gdzie ja byłem i nie z tym telefonem co ja byłem,. a kolegów tam nie mialem nigdy
  15. the_naturat_com

@Sigma1616 uważasz, że test ogniwa trwa godzinę, czy dobę? Podłączasz i od razu widać parametry prądu. Mój S7 Edge też miał gwarancyjnie wymienianą baterię na początku roku.
  16. art12

Czasem też Kanada. Nie ms co się rozwodzić nad tym tylko pobierać
  17. kepa416

Note 9 pytania do właścicieli

Skanowanie BT wykrywanie zestawu
  18. Sigma1616

W moim przypadku nic takiego nie miało miejsca. Za szyba widać było każdy krok serwisanta wyciagnal baterie zaniósł ja gdzieś i po dosłownie 10 możne 20 sekundach przyniósł nową odpakował i zabrał się za składanie. Teraz telefon przy dobrych wiatrach trzyma mi 3 dni
  19. the_naturat_com

@Sigma1616 wiem jak wygląda procedura serwisowa samsunga, dlatego w ogóle zabrałem głos. Podstawą do wymiany baterii jest jej test. Przeprowadza się go na ogniwie po jego wyjęciu z urządzenia. Jeżeli jest podstawa do przekonania, ze ogniwo nie spełnia norm, wówczas serwis wyjmuje ogniwo i jest ono testowane. Jeżeli przejdzie test, to nie zostanie wymienione. Rzadko się to zdarza, ale znam takie przypadki. Z reguły test potwierdza przypuszczenia. Dlatego twierdzę, że podstawą do wymiany baterii jest test ogniwa, a nie wskazanie aplikacji. Serwis musi mieć podkładkę, dowód, że bateria wymagała wymiany. Nikt na ładne oczy baterii nie wymieni, nawet jeżeli to twój kolega (chociaż on wie jak zrobić tak, by było dobrze). Wiem co piszę..
  20. memphis21

Witam Przyszła kolej abym ja coś napisał na temat OnePlus 7 Pro. Przesiadłem się z iPhone X i do niego mam bezpośrednie porównanie. Strasznie obawiałem się jego gabarytów po przesiadce, ale po kilku dniach zabawy już się przyzwyczailen (idealnie by było gdyby posiadał ekran jakieś 6,4-6,5 cała). Te 6,67 to naprawdę duży klocek Wykonanie- telefon w moim opinie jest prześliczny. Fajnie leży w dłoni, ale nie ma co ukryeac że jest śliski. Zaoblenia mogą się podobać. Wszystko jest spasowane wzorowo i nie mam się do czego przyczepić. Ekran - co tu dużo mówić. To jest miód dla moich oczu. Ekran jest bajeczny, a odświeżanie w 90 Hz robi piorunujące wrażenie. OnePlus zawsze uchodził za bardzo szybkie telefony, ale to to już jest jakiś level super hiper hard [emoji16]. Barwy, są bardzo dobre a czytelność w słońcu dla mnie lepsza niż na iPhonie. Czasami tylko zdarza mi się że jakiś przycisk nie ten nacisne bo jest klawiatura rozlana od brzegu do brzegu (nie to nie jest ghost touch :-) Płynność działania- myślę że tutaj nie ma co mówić MISTRZOSTWO ŚWIATA!!! Wszystko tutaj bajecznie pływa.... Nie ma co więcej pisać Dźwięk- nie jestem audiofilem i nie mam super słuchawek ale jakość dźwięku dla mnie jest dobra. W porównaniu do iPhone trudno mi ocenić xD. Głośniki stereo też robią robotę. Działają prawie tak dobrze jak w [emoji520] Aparat [emoji991] - jestem baaaardzo zadowolony z jakość wykonywanych zdjęć. I to w dodatku z wszystkich trzech i obiektywów. Zdjęcia są ostre i wyraźne. W nocy ten sprzęt cyka cudne foty. IPhone nawet się do niego nie umywa. TRYB porterwowy działa podobnie. Nie jestem ekspertem w dziedzinie fotografii ale spokojnie aparaty dają radę dla kogoś kto chce cyknac szybką fotę. Bardzo poprawili ta kwestie względem poprzedników. Trochę się tego obawiałem że będę miał gorszy aparat niż w iPhonie ale się mylilem. Bateria- tutaj jest ok. Brakuje mi troche indukcyknego ładowania ale jest szybkie po kablu więc daję radę. Myślę że jeszcze jest za krótki okres aby dokładniej coś powiedzieć na jej temat. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z przesiadki i myślę że to najlepszy sprzęt jaki do tej pory posiadałem :-=)). Gorąca polecam Jak macie jakieś pytania do dawajcie Wytapane z OnePlus 7 Pro
  21. zulu88

Note 9 pytania do właścicieli

@gruby zawiadowca Ten utworek nazywa się "Media_preview_Over_the_horizon.ogg" . To oryginalny zapis . Wyciągnąłem go z systemu i wstawiłem na zippy. https://www86.zippyshare.com/v/KC7qNojz/file.html
  22. Patyczak

Pixel 3a / 3a XL już do kupienia!

Dwa nowe spostrzeżenia w porównaniu do OnePlusa (który jest już spakowany do wyjazdu ). Bluetooth działa dużo lepiej w Pixelu. Zawsze automatycznie łączy się z autem i zawsze pokazuje aktualny utwór w samochodzie. W OP6 działało to w kratkę, czasem leciał już trzeci kolejny utwór, a system pokazywał nazwę starego. Druga sprawa, to działanie przeglądarki Chrome. Na OP6 przy przewijaniu (zwłaszcza stron z dużą liczbą grafik) były takie mikro przycięcia. W sumie nie aż takie mikro, bo nawet rozważałem zmianę przeglądarki. Na Pixelu działa to idealnie. Dopiero teraz mi się o tym przypomniało i zwróciłem na to uwagę. Jestem z Pixela bardzo zadowolony
  23. A mozesz sprawdzic dla tej konkretnej aplikacji? Będę wdzięczny:)
  24. meliorus

Po prostu jest to takie pokazanie, kto jest dla firmy piorytetm większym. Dlatego nie zdziwiłbym się jakby ludzie kupujący z Niemiec na premierze dostawali jakiś gratis. Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  25. Wosiu96

[Samsung Galaxy S10e] Debranding

Debranding udał się w 100%. Mam teraz xeo/xeo/xeo/prt. Karta 1 orange 2 play.
  26. Kelevra1902

Telefon nie aktualizuje się

Witam, Zgłosił się do mnie po pomoc kolega z HTC One m9. Jego telefon nie chce wgrać aktualizacji systemu, ale ciągle mu o niej przypomina co jest dosyć denerwujące. Udało mi się ustalić, że najprawdopodobniej jest to związane, z tym że jego telefon ma SuperCID 11111111 i trzeba by je zmienić. Jako, że jestem zielony w temacie HTC, a chciałbym mu pomóc jednocześnie nie psując niczego to zwracam się do was z prośbą o pomoc. Czy ktoś mógłby krótko podsumować co po kolei trzeba zrobić aby przywrócić telefonowi możliwość normalnego funkcjonowania bez naprzykrzającej się aktualizacji, której nie da się wgrać? Zmiana SCID wystarczy, czy trzeba przed tym odblokować bootloader? Czy po zmianie trzeba sflashować system na nowo? Telefon ma status Locked, S-OFF, wersja systemu 3.35.617.12
  27. porter_1983

Panowie a czemu akurat na Niemcy trzeba się przełączyć i normalnie jak się da sprawdź aktualizację to nie ma ? To normalna praktyka że z DE trzeba pobierać aktualizację ?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się