Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Dziwne, u mnie ta aktualizacja była zainstalowana 21 maja. Dobrze, że S8 tak szybko aktualizują mimo, że to już 2 letni flagowiec.
  3. stranded

Beta testy Androida 9.0 i EMUI 9 dla Huawei P20 Lite.

Owszem laguje strasznie, wystarczy factory reset.
  4. Pawbo

Szpigowany telefon

Tak
  5. Sajma

Pochwal się swoim pulpitem!

@bipop @bipop Jakiego pakietu ikon używasz? @bipop
  6. PiPoLiNiO

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

Tak. Dystrybutora naklejkę też miałem. Ale to od zewnątrz, więc każdy może przykleić.
  7. ct65

Wypalanie się ekranu AMOLED - S8

Panowie, jak wygląda teraz sytuacja z wymianą wypalonych wyświetlaczy? Dalej jest problem?
  8. Napisałem to ogólnie, a sprawdzałeś na czystym systemie masz to samo?
  9. meliorus

U mnie było. Więc nie wiem. A zamawiałem z oficjalnej strony [emoji28] Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  10. all999

Tiaaa, jasne W Polsce na folii od zewnątrz jest naklejka NTT System, dystrybutora.
  11. seb84

Rzuć okiem na unboxing na YouTube. Tam też nie mają loga ... Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  12. PiPoLiNiO

Mi się wydaje, że nie było logo, a miałem wysłane w dniu premiery.
  13. meliorus

Jak nie było oryginalnego loga przyklejonego od wewnętrznej strony folii one plus. To znaczy że ktoś zafoliowal i telefon był po zwrocie. [emoji3] Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  14. Alucard667

Honor Play. Aktualizacje oprogramowania.

Mój zrzut z Antutu po zmianie na Pie, w trybie wydajności wyszło nieźle. Jaką masz kompilację ?
  15. artsky

Bateria w S7 wybuchła

Dobrze, że masz całe ja...a, ja bym żądał gratyfikacji w postaci najnowszego full wypas.
  16. Positive

Pixel 3a / 3a XL już do kupienia!

Nie tak "średnio przydatny". Jak ktoś "szlifuje" język to nie taki zły gadżet. Druga sprawa, że jednak chyba niedługo "będzie znał" język polski. Wysłane z mojego Pixel 2 XL przy użyciu Tapatalka
  17. marcin-b

czarny będzie dostępny najwcześniej za miesiąc, a biały jest od ręki teraz chyba najlepiej zamówić przez mailboxde z niemieckiego saturna lub media markt - do końca maja dorzucają głośnik google home mini za darmo (choć średnio przydatny w PL)
  18. w abonamencie można dostać razem z usługami telekomunikacyjnymi wybrane przez siebie urządzenie... ktoś zaraz powie ale na wolnym rynku również można wybrać urządzenie i wsiąść sobie ofertę na kartę... lecz nie zawsze jest to opłacalne i nie z każdym telefonem. W moim przypadku było to trochy nieopłacalne z tego powodu że iphone xs w sklepie okazał się droższy niż w abonamencie. Różnie z tym bywa ja lubię kartę jak i abonament ale jeśli chodzi o topowe modele smartfonów można u operatora dostać dogodniejsze warunki niż w sklepie
  19. seb84

nie pamiętam, otwierałem na miejscu w X-KOM i nie zwróciłem uwagi. Wydaje mi się, że nie ale nie dam sobie ręki odciąć
  20. mittq

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

Ja B386 na karcie z Orange też miałem w lutym. Niestety nic dalej od tamtej pory nie ruszyło, nawet po zakupie giffgaffa też nic nie wskoczyło, cały czas B386, o Pie cisza
  21. Dzisiaj
  22. Daron

Szpigowany telefon

Huawei masz? Wysłane z pierwszego na forum Mate 20x
  23. Też tego nie rozumiem. W większości telefony drogie jak diabli. Zdarzają się okazje. Żona ma T-Mobile. Proponowali taki syf że wyśmiałem tych co dzwonili. Jak dostali wypowiedzenie to zadzwonił kumaty. Żona płaci 58 albo 59zł. Abo bez telefonu było wtedy za 55zł. Za telefon na start 199zł. Wychodzi że miesięcznie za sprzęt płaci 3-4 zł do abo :). Na tamtą chwilę telefon w sklepie kosztował 1499zł. W abo ma no limit,UE bodajże 2,5GB,net w PL 10GB ale nie schodzi z pakietu Whatsapp,fejsy,messanger,radia internetowe itd,itp. Wychodzi jej miesięcznie zużycia z 2GB maks Dla mnie oferta warta podpisania 2 letniego cyrografu Niestety u mnie zasięg w pracy kiepski,tylko hspa. Wybrałem ofertę na kartę w Orange. 25 ziko i dodatkowo płatne tylko MMS. Ale internetu na tą chwilę mam jakieś 480GB uzbierane Miesięczne idzie mi tego od 5 do nawet 80GB miesięcznie. Nie widzę dla siebie alternatywy dla tej oferty Więc wszystko zależy co kto dostanie w ofercie,albo czego potrzebuje. A najbardziej śmiać mi się chce jak ktoś się cieszy jak wynegocjuje w Play abo za 25-30zł za sam SIM,mając gorsze warunki niż prepaid w Orange
  24. Asoka

Root LG K8 4G

Szukam od paru dni sposobu żeby zrootować ten telefon, ale nie jestem w stanie znaleźć niczego. Model w informacjach: LG-K350n Android: 6.0 z góry przepraszam jeśli gdzieś jest już temat ze wszystkimi sposobami
  25. Positive

Biały przypomina "ajfona". [emoji6] Wysłane z mojego Pixel 2 XL przy użyciu Tapatalka
  26. meliorus

A miałeś na tej folii logo oneplusa naklejone od wewnętrznej strony? Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  27. seb84

Było oryginalnie zafoliowane a najlepsze jest to, że miejsce na szpilkę posiada lekkie zagłębienie, tak jakby ktoś ją włożył i wyjął. Na pewno nie wygląda jakby nigdy nie było coś tam wkładane. Może Chinole kradną podczas kompletacji urządzenia i sprzedają na rynku wtórnym
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się