Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Roy

Android P Beta - dyskusja ogólna

@bbartek93 To fajnie, ale nikt z nas nie obwiniał za to producenta. Problem jest "znany" i nie dotyczy tylko urządzeń OP: Zgłoszenie przypięte i wisi otwarte od grudnia : https://github.com/topjohnwu/Magisk/issues/906
  3. 456nju

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

skad info ze zostal certyfikowany - gdzie to znalazles odczytales ? skoro brak certyfikatu nie jest wybrakowaniem to nie może być identyczny tylko bez podpisu - wszelkie braki od oryginału czynią go wybrakowanym okey i koniec tematu kto chce wgrywa soft taki kto chce wgrywa niedociągnięty , a przy okazji pyta rozmawia dzieli sie informacjami z uzytkownikami tutaj @Patrol619 sklep play zmienil szate u mnie 1 lipca i certyfikacja jest w zakladce ustawienia , gdy wgralem 325 tej zakladki nie bylo , wrocilem do 311 zakladka jest
  4. Witam, jedno szybkie pytanie. Da się zrobić backup partycji /data w Android, i przywrócić ją w LineageOS, poprzez TWRP?
  5. Torguan

Czego aktualnie słuchasz?

A ja cały czas wspominam koncert Rammstein
  6. Jeśli towar jest dostępny od reki wysyłamy go w ciągu max 24godzinm jeśli jest to towar na zamówienie musimy poczekać na jego dostarczenie do nas Po lewej na dole jest filtr od ręki lub na zam. https://www.4gsm.pl/pol_m_Etui-Case_Samsung_Galaxy-Note-10-4040.html
  7. ali-4

[ROOT] Mod na nagrywanie rozmów telefonicznych.

@parart Tylko Huawei lub Honor z androidem 9. Integruje się z systemem. Nagrywa albo wszystko z automatu albo ze zdefiniowanej listy numerów. Jakość jest wyśmienita. Nagrywa też przez bluetooth i wifi. Wyraźnie i głośno słychać wszystko. Rozmowy są zapisywane w apce Dyktafon. Jest do nich dostęp przez systemowy dialer.
  8. niki_il

Android Pie [9.x] - Czy już coś wiadomo?

Nie mówię, że nie, ale nie tylko LG. Do tej pory najmniej zawiódł mnie Huawei i raczej wrócę do ich sprzętu. Szkoda tylko dźwięku LG, dla ktorego tylko mam ich smartfon... Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
  9. seether666

Samsung olał jeden sprzęt. LG olewa wszystkie. Każdy producent miewa w topy. Ale problemy z aktualizacjami u LG to norma. To mój trzeci flagowiec i w każdym jest to samo. Nie dość, że telefon dostajesz pół roku później niż reszta świata to do tego np. okrojony z DualSim i ze starym systemem na starcie. Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
  10. niki_il

Szkoda, że Samsung olał problem z Galaxy Watch, który jest wadliwym bublem.. Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
  11. @up w przyklejonym temacie: Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja
  12. seether666

Ale tu chodzi, że oni funkcje zabierają zamiast dodawać. W zbliżonych cenach można było wyrwać np. Galaxy S8, które w porównaniu do LG to ma wsparcie jakby człowiek z Samsunga siedział obok mnie i na każde narzekanie przygotowywał od razu łatkę. Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
  13. A gdzie tu się dyskutuje o bieżących aktualizacjach systemu i tym co na bieżąco? Po wyjęciu tel. z pudełka było 9.5.7 i przyszła aktualizacja do 9.5.11. Czy oprócz poprawek zabezpieczeń 1+ coś poprawia w aparacie i innych kwestiach?
  14. sebaj.p

Tak narzekacie a ciekawe co byście kupili w cenie v30? 2x droższego Samsunga (byłby to model porównywalny) czy w cenie v30 jakiś stary model. Cena to jest największą zaleta LG. Kupując v30 wiedziałem jakie ma funkcję, nie liczyłem na jakieś wodotryski dodane do aktualizacji. U mnie Pie działa bezproblemowo ale robiłem HR i nie przywracalem kopii, telefon ustawiony od zera. Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
  15. @Felich90 Spróbuj tym programem -> Flash+TOOL Odpal FLASH_full_base i postępuj wg instrukcji, gdyby TWRP które się wgrało, zawiesiło się wgraj ręcznie, zapodałem w paczce.
  16. mateusz1807

Gear S3 - Statystyki zużycia baterii.

Też miałem. I dodatkowo już kilka razy musiałem restartować zegarek bo tak zaczynał się wieszać, że nie dało się korzystać.
  17. Typb

Gdzie korzystnie i pewnie zakupić Galaxy Note 9?

Też tak myślałem przed zakupem, teraz już nie. Mam prawie 120 GB muzyki, coraz częściej używam Note jako przenośnego dysku.. O fotkach i filmikach nie wspomnę. Kompletnie nie martwię się że mi pamięci zabraknie. W Note 8 miałem hybrydę, karta pamięci z podklejoną kartą sim,i było na styk, oraz zmartwienie co Samsung wywinie i wywinął. Teraz ósemka jest telem awaryjnym.
  18. andrewdaj

OnePlus 7 Pro - ochrona ekranu (szkła, folie...)

Też dałem drugą szansę Mocolo UV i tym razem wyszło prawie perfekcyjnie. Montaż jednak jest trudny i dużo kleju wylewa się bokiem. Jednak gdy dobrze się nakleji sticker na głośniku to nie będzie problemu. Jedyne co zauważyłem to problem z przyklejaniem się kurzu do krawędzi szkła w miejscu gdzie wypływa utwardzony klej. Tak się też pewnie dzieje w droższych szkłach UV więc nie uważam tego za duży minus.
  19. murlo

a próbowałaś Google/więcej/ustawienia/powiadomienia i odznaczyć. Gdzieś to już było
  20. NORXND

Jak zainstalować LineageOS?

I takie małe pytanko, jak się instaluje romy? Każdy inaczej czy wszystkie tak samo? Bo na wątku od @Camulos muszę tylko zainstalować zip z systemem i Gapps. Na jakimś filmiku na Youtube (Akurat z starszego LineageOS na jakimś LG), gość coś usuwa, formatuje. I przy okazji, ktoś zna jakiś program/aplikację do backup'a danych (Aplikację, kontakty, galeria, kalendarz, zegar, ustawienia, ekran startowy, dokumenty, muzyka)?
  21. mastereks

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Ja mam z play'a i jako ciekawostkę powiem, że po wyczyszczeniu danych aplikacji "aktualizacja oprogramowania" zniknęła wersja niestandardowa do aktualizacji, jest tylko bieżąca wersja i nic od operatora. Jak dla mnie bardzo dobrze!
  22. Krzy513k88

OnePlus 7 Pro - ochrona ekranu (szkła, folie...)

Wczoraj właśnie zainstalowałem to szkło UV Mocolo, więc podzielę się wrażeniami. Montaż dość upierdliwy- klej trochę wylewał się spod szkła, nie ma też ramki montażowej jak w WhiteStone (za to jest kilka razy tańsze) więc trzeba delikatnie dopasować manualnie. Brak też jakiejkolwiek instrukcji w zestawie. Głośniki i przyciski zakleiłem taśmą, jednak mimo wszystko odrobinę zamokły. Wstępnie utwardziłem klej lampą UV, tak żeby tylko szkło się nie ruszało po czym dołączoną szmatką z alkoholem i drugą z płynem do mycia okien dokładnie wytarłem telefon dookoła. Wtedy dopiero utwardziłem klej do końca. Efekt końcowy jest rewelacyjny. Szkło leży idealnie, pasuje z oryginalnym etui, jest dobrej jakości, a klej nigdzie nie został. Ogólnie rzecz biorąc montaż jest nieco problematyczny, ale przy odrobinie cierpliwości i dokładności efekt końcowy jest super.
  23. Dzisiaj
  24. joski

[Galaxy S9+] Ochrona ekranu

Mam je i nie kupilbym drugi raz. W czasie tych duzych upałów ktore byly klej odszedl na zagieciach i to widac na ekranie. Mam dwa podłużne paski - jeden po prawej drugi po lewej stronie. Na szczęście tydzień temu szklo samo z siebie pękło. Jak to sie stalo? Odlozylem telefon do ladownia gdy po niego wróciłem przecieralem ekran ze zdumienia jakim cudem szklo pękło przez pół. Postaram sie wieczorem wrzucić zdjecia jak to wyglada u mnie. Zakupilem szkło uv mocolo które tutaj ludzie polecają i zobaczymy co z tego wyjdzie.
  25. Patrol619

Ja dzisiaj otrzymałem aktualizację sklepu Play, która wprowadziła nowy wygląd - urządzenie niecertyfikowane. Jak widać do niczego ta certyfikacja nie jest potrzebna. Tak samo jak z Netflixem, niby niedawno temu p20 pro otrzymał certyfikat HDR, a HDR na Netflixie działał od dawien dawna.
  26. Spartan500

Apk

@fivux Zainstalować można, ale taka instalacja przez TWRP instaluje aplikacje w systemie, a nie jako aplikacje użytkownika.
  27. MissImpatient

A ja po wgraniu 325. Zauważyłam, że czasami telefon wibruje tak jakby powiadomienie przyszło, a nic nie ma.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?
    Zapisz się
x