Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. pawl8

Samsung Galaxy Note 9-etui/case.

Ja Polecam iclearshield.com, kupowałem u nich przynajmniej 3 razy. Teraz notes wygląda tak.
  3. emil51

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Jest aktualizacja przez ota z poprawkami na kwiecień oraz ci co nie dostali poprawki czytnika to zainstalowała się razem z tą aktualizacja bo sprawdzałem i mam 2.0.8.4 czyli tą najnowszą.
  4. Witam szukam czegoś na raty do 2000 po S7 Edge , który postanowił sam od siebie eksplodować Ogólnie miałem w życiu już chyba wszystkie marki ale do żadnej nie miałem jakiegoś sentymentu. W ostatnim czasie przechodziłem P10 -> A7 2018 -> S7 Edge. W A7 podobał mi się ekran ale łapał dużo przycinek. Moje wymagania : * Amoled 5,5-6,2 cala * Jak najlepszy aparat * Zero lagow i zacięć jak wgram moje 100 aplikacji * NFC do płatności * Szybkie ładowanie * Android 9 żeby zmienić dnsy do blokowania reklam Myślałem nad Mi9 ale nigdzie nie idzie go dostać . Chcę wziąć na raty , max 2000 ale jakby było coś tańszego to niezmiennie bym się cieszył Myślę tak 20 rat maksymalnie i przez tyle chcę żeby telefon przyzwoicie działał. przez lata stopniowi dokładałem i kupowałem coraz lepsze flagowce ale ostatnio się nadziałem - kupiłem używane S7 Edge w którym ktoś zamontował podróbe baterii i telefon po prostu zajął się ogniem .. już używki nie kupię nigdy.
  5. P.M.

Identyfikacja dzwoniącego w słuchawkach BT

Incoming call from Jan Kowalski jest jak najbardziej do przyjęcia. Pytanie tylko czy da się i jak zrobić to na Pie ? A konkretnie na MIUI 10 (MiMix2S)
  6. Bosman10

Mi A2 - aktualizacja oprogramowania, informacje

Co z moją aktualizacją jest nie tak?
  7. Aktualnie używam xiaomi redmi 4x. Budżetowy model, nie można wymagać cudów, ale mieści się w wiedełkach cenowych, ma świetną baterię i dual sim. Jak byś jeszcze pokombinował z nieoficjalnym oprogramowaniem, to bardzo dobry wybór.
  8. Pojawiła się aktualizacja OTA datowana na 1 kwiecień (zabezpieczenia) z końcówkąASD4
  9. Deathonation

Huawei Mate 10 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

W jaki sposób miałbym wrzucić soft na pendrive? dodana zawartość Próbowałem poprzez FF ściągnąć OTA wersji 215 i nie zadziałało
  10. Czy da się to jakoś ustawić by nie zmieniało się w MMS 3 smsy i się zmienia się na MMS lub jak wpisujemy polskie znaki jak to obejść by wysyłać więcej smsów?
  11. Space86

Problem z pisaniem głosowym

Dobra sam to zozgryzłem bym miał czekać na Wasż pomoc to bym się nie doczekał ...
  12. Yildunn

Honor 10 - pytania do posiadaczy.

W chwili obecnej coś mi się wygrywa , mam nadzieje ze nic nie skopie ;] robię to pierwszy raz Po wgraniu nadal ukazuje się wersja demo ;/ Moze złe pliki pobrałem ?
  13. misiaczekm

Samsung S10E Podforum

... lub przenieść tematy o 10e do 10-tki. To prawie te same telefony...
  14. ali-4

Huawei P10 - Pytania do posiadaczy

Sprawdź jeszcze tu: Ustawienia-Aplikacje-Aplikacje-Gmail-Zarządzanie powiadomieniami-Poczta i tam jest przełącznik wibracji Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
  15. mat3j861

i oczywiście sama słuchawka musi posiadać wbudowany język Polski, inaczej bedziesz miał informacje typu: incomming call from Jan Kowalski
  16. cynio

NOTE 8 - Pytania do właścicieli

Jeden dzień było dobrze, dzisiaj znowu mam to samo[emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35] Pewnie ostatnia aktualizacja zabezpieczeń coś namieszała Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  17. P.M.

Nie ma innej metody ? Nie chcę zmieniać wersji Androida na niższą tylko z tego powodu.
  18. trampowsky

Oxygen OS Beta

Nie chcę też bronić ani pochwalać ostatniego zachowania OP w kwestii aktualizacji, ale panowie - Pie dostaliśmy praktycznie zaraz po Pixelach, a to, że teraz szykują następce i nie dla OP7 robią soft, to pewnie stąd, te opóźnienia.
  19. scslawomir

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Zawsze tak robiłem i tej metody się trzymam. Przez cały żywot fona masz przeważnie jedną dużą aktualizacje więc myślę że to żaden problem. Tym bardziej jak pojawiają się dziwne problemy Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  20. dzidexx

Wrócić na Oreo lub niżej.
  21. trampowsky

Android P - Dyskusja ogólna

To super, że bateria na plus, podejrzewam, że w wersji stable wyeliminują błędy i wszystko będzie w miarę normalnie działać. Dzięki @Roy
  22. Woytec60

Huawei Mate 20 X. Motywy i pulpity - propozycje i dyskusja.

Pochwalić się nie mam czym ale mam pytanie, skąd macie czarny motyw? U mnie (chińska wersja AL00) takiego nie ma a i szukając w motywach w sieci też nie widzę takiego, który zamieniłby kompletnie wszystko. Owszem, są czarne ale ograniczają się do zmiany tapet, ikon i ewentualnie okienek połączeń czy wiadomości, wszelkie systemowe okna nadal mam białe. O to mi chodzi: Czarny obrazek Kolegi Smigu z wątku o aktualizacji oprogramowania, mój z prawej.
  23. adam1002

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Taka ciekawostkę napisze że LG G6 niedawno dostało aktualizacje zabezpieczeń z kwietnia. W G7 nadal luty.
  24. Camulos

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

skąd wy macie takie przekonanie, że jest konieczny ? przeszedłem na Pie i nie wykonywałem żadnego resetu/wipe a telefon działa poprawnie
  25. mkaniasty

Uchwyt samochodowy do Note 9

Ja ostatnio kupiłem magnetyczny uchwyt Baseusa. Dobre wykonanie z metalu, wydaje się solidny. Magnes trzyma bardzo mocno. Przypina się go do otworu od wentylacji. Jestem zadowolony. Dodatkowo w zestawie 2 blaszki, jedna metalowa, druga skóropodobna. Klej po blaszce schodzi bardzo łatwo, więc jak chcemy blaszkę przykleić na telefon to nie ma co się bać. Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  26. Witam Kupiłem sobie słuchawki BT na rower i podczas słuchania muzyki, kiedy ktoś zadzwoni, muzyka się pauzuje i mam informację głosową "Incoming call from five four three... itd". Kiedyś, pamiętam na jakichś słuchawkach przewodowych w takiej sytuacji miałem informację "Połączenie od Jan Kowalski" (po polsku, Jana Kowalskiego miałem zapisanego w kontaktach). Pytanie: czy takie funkcje są realizowane przez słuchawki czy telefon/system ? Czy można to jakoś ustawić żeby przy połączeniu przychodzącym była odczytywana nazwa kontaktu ? Może jakaś aplikacja z Google Play ?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się