Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Trochę przesadziłeś z tym dorówna, szczególnie jeśli chodzi o szybkość to samsung często łapie lagi i wolniej od konkurencji odpala apki i nie jest to mała różnica. W tej chwili reszta również mają świetne ekrany, wideo czy stabilizacje nie przesadzaj. To co jest najważniejsze w telefonie a więc płynność działania nadal kuleje względem konkurencji.
  3. Dawid Chełmiński

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Gościu, ogarnij się. W du**e mam święta, nie mam rodziny. Jak masz jakiś problem to naprawdę nikt nie każe ci się angażować. Co w ogóle święta mają wspólnego z aktualizacją ??
  4. Niestety , mam S10 + i potwierdzam że progres żaden w stosunku do S9 ... Konkurencja zjadła Samsunga fotograficznie i tylko fotograficznie , reszta w Samsungu to extraklasa i żaden hujłej czy Apple mu nie dorówna z niczym , szybkość działania , wyświetlacz , video, stabilizacja ... to naprawdę champion co do aparatu .... słabo jest , brak szczegółu, mydło w słabym oświetleniu mimo obiektywu o jasności 1.5.... Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  5. Problem jest już znany. Zainstaluj do czasu aktualizacji inną aplikację do wiadomości.
  6. Geno85

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Nie masz kolgo zycia rodzinnego? swieta sa daj sobie na luz bedzie aktualizacja to bedzie.... teraz mamy swieta i na to ze tak powiem wyje***. Poczekaj a bedzie ci moze dane.
  7. Akrusze Google niedawno przekroczyły pół miliarda pobrań w Sklepie Play. Są one poręcznym, a co ważniejsze w pełni darmowym narzędziem do tworzenia wspólnych arkuszy kalkulacyjnych, które mogą być współredagowane w czasie rzeczywistym. Dzisiaj zespół Google Docs ogłosił serię poprawek mających na celu poprawę doświadczenia w formatowaniu obrazów, wykresów i tabel przestawnych. Arkusze Google – aktualizacja […] Artykuł Arkusze Google wreszcie z dynamiczną aktualizacją wykresów pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  8. dantes13

Poprawnie działająca aplikacja do nagrywania rozmów.

Mam obecnie - Cube ACR , szału nie ma ale da się przeżyć . jednak ona też ze względu na androida 9 nagrywa tylko z mikrofonu i w ruchu ulicznym jest kiepsko ale jak jest w miarę cicho może być . zresztą poprzedni ACR też zachowywał się tak samo .
  9. little.big.conversation

P 20 pro czy Mi9

Do Twoich wymagań lepiej by pasował Mi9 - snap 855 i aktualny flagowiec, dłużej będzie wspierany. Mi9 też ładnie trzyma na baterii więc dużych różnic nie będzie. Kwestia nakładki emui vs miui, dla mnie ciut ładniejsza jest w Huawei, ale to jest tylko moja subiektywna opinia.
  10. cichykoksik2207

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

Panowie,wielu z Was kupuje tel od operatora i mam pytanie. Odkupiłem telefon który był kupowany w e-sklepie play i tutaj pojawia się pytanie. Na paragonie jaki otrzymałem nie widnieje nr imei oraz suma za telefon to jedyne 96zł. Czy w serwisie nie będą się czepiać braku nr imei na paragonie i/lub tej małej sumy za s10?
  11. sqner

Ochrona ekranu - szkła, folie

Również mówię o komplecie (ekran + tył +boki). Też mu się dziwne wydawało że tyle samo kosztuje od 3mk co w gadgetshieldz. https://www.gadgetshieldz.com/oneplus-6-screen-protectors-covers-cases.html W tej cenie masz 2 komplety i jeszcze zostanie kilka zł. Nie wiem czy warto tyle dopłacać do 3mk bo to jest rewelacyjne moim zdaniem.
  12. Napisałem być może niezrozumiale. Chodziło mi o to, że blind testy nie mogą być wyznacznikiem, który aparat jest lepszy (szczególnie biorąc pod uwagę zdjęcia w dzień). Powód jest taki, że nie widzimy rzeczywistości . Wówczas sugerowanie się tymi wynikami jest bezsensu. Mowa jest o aparatach o podobnych możliwościach. Ja mam S10 plus i p30 pro i tak jak wspomniałem zdjęcia z S10 są ładniejsze ale podbijane są niektóre kolory. P30 pro natomiast ma kolory bardziej stonowane co mniej się podoba. Natomiast ilość detali w p30 pro jest zauważalnie wieksza Co do wyboru dla siebie, tak najlepiej samemu sprawdzić ale nie każdego stać aby kupić 2 telefony po 4k aby je porównać. Co do forum to ja wolę poczytać każdego opinie, obejrzeć zdjęcia na YouTube i wyciągnąć samemu wnioski . Wówczas wybór jest bardziej trafny Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
  13. little.big.conversation

S10E vs P30 vs IP Xr

P30 powinniśmy porównywać z S10 a nie z S10e który ma 2 aparaty a nie 3, nie ma też czytnika w ekranie. Samsung potrafi chrupnąć, P30 nie, działa zauważalnie szybciej. Nie każdy pływa z telefonem w basenie lub jeziorze, a podczas deszczu wystarczy podstawowa ochrona. Już to pisałem wcześniej z matrycy 40 mpx da się wyciągnąć dużo więcej niż z matrycy samsunga, szczególnie w trybie pro, kto zna się trochę na fotografii to wie o czym pisze. Mate 20 pro też ma 1/3 obiektywy z OIS a zdjęcia wychodzą genialne.
  14. darkmen72

Huawei P20 Pro. Folie ochronne i szkła hartowane.

Możesz próbować tymi papierkami z klejem z zestawu. Chyba że masz dużo paprochów. Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  15. Tak ale samsung, huawei, pixel czy iphone robią specyficzne zdjęcia, kto siedzi w temacie to pozna po zdjęciu jakim telefonem jest zrobione i tak jest od wielu modeli, od kilku lat, zdjęcia są kosmetycznie poprawiane z modelu na model.
  16. Tapnij kilka razy (5? 10? nie pamiętam dokładnie...) w dużą 10 to Ci się pojawi.
  17. @seb84 Wnosi i to bardzo wiele, albo nawet i "wszystko" dla przeciętnego użytkownika telefonu:) Przecież takie zdjęcia mają się podobać, nikt nie wybierze telefonu w którym zdjęcia będą wyglądały gorzej, jeśli akurat aparat będzie jednym z ważniejszym z kryteriów. To chyba logiczne. Takiej wiedzy na pewno nie powinno się czerpać z forum, tylko właśnie z własnego porównania danych modeli i ich aparatów "na żywo". Każdy ma własne upodobania co do kolorów i odmienne postrzeganie niektórych barw. Równie dobrze można wybierać zakup obrazu do domu czytają opisy na forach (jeśli takie istnieją;)) Dlatego też, ślepe porównania są co raz to popularniejsze i w zasadzie bierze się je za wzór, jeśli chodzi o porównania w sieci w ostatnich latach, ponieważ ludzie wybierają zdjęcia, które im się podobają nie znając modelu i nie kierując się upodobaniami co do marki.
  18. sroczkin

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Up@ Przecież widać po wczesniejszym zdjęciu że przez OTA . Na SamFirm jest już dostępna nowa wersja systemu dla XEF.
  19. Dzisiaj
  20. emil51

Przez ota ta aktualizacja czy sciągnięta?
  21. Valadmir

Sekundowy biały ekran po odblokowaniu

Cześć, Odkopię trochę. Od jakiegoś czasu mam problem z białym ekranem. Problem pojawił się nagle, nie potrafię powiązać go z żadnym zdarzeniem. Nie próbowałem chyba już tylko resetu do ustawień fabrycznych. Opis: Po odblokowaniu zawsze ekran zapala się na biało, na chwilę (mignie). Kiedy belka powiadomień jest wysunięta to pod belką zawsze robi mi się biały ekran - po schowaniu belki biały ekran zostaje na około 1s a następnie wraca do normy. Telefon: LG G6 Android 8.0 - soft od operatora z oficjalnej dystrybucji
  22. mniedziel

Obudowa, Case

Z cieńszych mam też MNML lepiej wykonane niż do 2XL nie deformuje się w okolicach klawisza głośności, ale chroni tylko przed zarysowaniem. Wrzuć fotę tego tpu z ciekawości..... Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka
  23. marabut51

Huawei MediaPad M5 10 - opinie, wrażenia.

Od wczoraj wisi u mnie możliwość aktualizacji do wersji CMR-AL09 9.0.1.161(C432E5R1P5). Tablet kupiony w EURO AGD, operator ORANGE. Chwilowo nie będzie aktualizowany.
  24. spec-naz1

Jest tryb nocny, jednak teraz nie ma jak tego sprawdzić, co do aparatów głównych później może zrobię parę fotek. Z tego co można zauważyć to nie tylko został sam tryb nocny dodany, ale wraz z nim wydłużony czas naświetlania jak w Huaweiu, więc efekt jednak może być niezły Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  25. Rafal55

Gdzieś czytałem że s10e już dostał tryb nocny. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  26. Te zwiechy są dosyć dziwne , długo nie miałem problemu, wydawało mi się że może jakaś aktualizacja poprawiła sytuację, ostatnio znowu ktoś mi mówi że jest problem ze mnie nie słyszy, zadzwoniłem do drugiej osoby z innej sieci to samo mówi, że mnie nie słyszy. W tym samym miejscu siedząc dzwonię z drugiego telefonu z tej samej sieci (T-Mobile) do obu osób zero problemu. Tel. z niemieckiego Google store czas chyba rozpocząć procedurę zwrotu.... Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka
  27. Siever

Jak długo po zakupie telefon może leżeć nieużywany?

Może nie wyraziłem się zbyt jasno ale nie miałem na myśli, że są naładowane do pełna tylko na tyle żeby można było telefon przechować kilka lat.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się