Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Ale telefon jest w Polsce , nasza karta sim ,więc lipa ...podobno,czytałem na forach,że nie ma szans aby pobrać aktualizacje ...sam nie wiem ...
  3. Trzystatrzy

Następca Z3 Compact -1200/1300zl

Pomijając baterię - mi9 se
  4. italiano1982

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

No wszystko masz wyżej, dosłownie kilka postów, czytajcie trochę bo w kółko są te same pytania, i robi się bajzel. Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  5. Mi 5 Mi 6 ona maja odpowiednio 820 i 835 Wysłane z mojego Mi A² 6/128 + Mi band 3/xiaomi huami amazfit stratos 2s przy użyciu Tapatalka
  6. Dzisiaj
  7. Cześć. Sam jestem w identycznej sytuacji i szukam czegoś takiego. Ja zastanawiam się nad Samsungiem A8. Myślałeś o tym może?
  8. peterpp

Google night sight w Galaxy s8

@Rambdal Jak dla ,mnie lepiej sobie radzi od stockowego aparatu i ustawiłem według filmiku co wstawił lewis36 także spróbuj bo przecież zawsze możesz odinstalować.
  9. squo_85

Samsung Galaxy Note 10/Note 10+ - wrażenia po premierze.

Nie kupić - zostaw coś dla innych Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  10. covo

Samsung galaxy j3 (2016) aktualizacja do 6.0

pozostaje czekać, aż pojawi sie tutaj KTOŚ, kto będzie wiedział, czy 6.0 można wgrać na każdy j3 na całym świecie,więc i w pl, oraz gdzie zdobyć 6.0. samsung sam tego z pewnością już nie zaproponuje.
  11. Sieluck

Jaki powerbank dla Huawei Mate 10 pro ?

U mnie też jest tylko zwykłe i szybkie, gdzie na ekranie blokady pokazuje po podłączeniu ładowarki procent naładowania z przecinkiem np. 24,5% i prąd ładowania dochodzi do 4,8A. Nigdy nie widziałem, żeby pisało super ładowanie. I tak jak u kolegi wyżej ładowarka i kabel oryginalne. Edycja: sprawdziłem teraz jeszcze raz i w tym kółku na ekranie blokady pokazuje "szybkie ładowanie" ale pod spodem, jakby w tle jest napisane super ładowanie. Byłbym wdzięczny jeśli kolega @reneyvan mógł to jeszcze sprawdzić u siebie w czasie ładowania z powerbanku. Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
  12. Artur35

Próbka materiału video nagranego Note10+. Doskonała czytelność obrazu, przy braku światła naturalnego:
  13. Wczoraj
  14. Witam forumowiczów, Jako że zbliżają się urodziny mojej narzeczonej, a obecnie używa wysłużonego xiaomi redmi 4a, postanowiłem że sprezentuję jej nowy smartfon. Na czym mi zależy? -jak najlepszy aparat w tej półce cenowej -długi czas pracy na jednym ładowaniu -SoC, który pozwoli na komfortowe użytkowanie - głównie internet i proste gierki -raczej kompaktowe wymiary, powiedzmy coś koło 5,5". Jest ona raczej drobna, więc nie chciałbym wylecieć z jakąś 6,6" patelnią Z początku chciałem jej sprezentować swojego LG G5, który bardzo jej się spodobał, ale trochę zniechęciło mnie wydawanie 3 tyś na telefon dla siebie. Co moglibyście polecić przy takich wymaganiach?
  15. MichaelloEs

Przy obecnym "spokojnym" uzytkowaniu... cały czas rozmyślam tą 512tka haha... ;-) Tragedii nie ma ale przy 256 1/3 juz będzie za mna...[emoji6] Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  16. Qber

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Bo nie zależy, twój numer IMEI ma więcej do powiedzenia niż operator sieci. Sporo ludzi z Playa miało androida 9.0 już w Kwietniu/Maju, niektórzy do tej pory nie mają, a inni siedzą już na 9.1.
  17. KAMIKAADZE

Jaki smartfon po SAMSUNGU Note9?

Edit
  18. marcinmg

Automatyczny tryb monochromatyczny

Po aktualizacji do 9.1 nie mogę znaleźć ustawienia, które o określonej godzinie zmieniało kolory wyświetlacza na odcienie szarości by oszczędzać baterię.
  19. 4GSM

Jaką ładowarkę kupić?

Z inf jakie dostaliśmy była dołączona do Galaxy A70
  20. Dokładnie, bierz OP7Pro i zobaczysz jakie korzystanie z dona może być wygodne. Mógłbym wymieniać i wymieniać. A swoja drogą Warp Charge robi świetną robotę (ale 90Hz to i tak mistrzostwo) - tego potrzebowałem
  21. memphis21

OnePlus 7 Pro - pytania przed zakupem/pytania nowego użytkownika

Bierz 1+7Pro i nie bądź jak masa innych ziemian [emoji290] która wybiera telefon mainstreamowy. [emoji16] Wytapane z OnePlus 7 Pro
  22. memphis21

OnePlus 7 Pro- Aparat/dyskusje/wasze zdjęcia.

Mi tak naprawdę zależy aby ogarnąć ładne portrety bo tylko co do tego mam zastrzeżenia jeśli chodzi o op. Zwykle foty, szeroki kąt, tryb nocny to dla mnie bajka. Wytapane z OnePlus 7 Pro
  23. Mam to samo, a sam temat chyba był poruszany. Trzeba czekać na 10 albo wrócić na Oreo. Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
  24. Czy po full wipe poprawa prędkości jest odczuwalna? Po ostatnich poprawkach poza ewidentnym spowolnieniem, gorzej jest z gospodarką pamięcią. Dużo częściej wolna pamięć jest poniżej 1GB.
  25. @scubadiverek Troszkę to dziwne, że nic nie masz, bo przecież w lipcu była nowa aktualka dla Tajwanu.
  26. pazdzioch564

Ochrona na ekran [folia, szkła] dla Note 9

Ja mam te folie. Zakładali mi podczas Electronic Show za darmo. Jednocześnie nie mam żadnych odpryskow w ramce. Do montowania tej folii używa się specjalnego urządzenia (szablonu), może nieodpowiednio W nim umieścili telefon? No i faktycznie tragicznie Ci to przykleili. U mnie żadnych babli ani odklejeń nie było. Do czego w tej folii mogę się tylko przyczepić, to to że bardzo się rysuje przy używaniu twardszej koncowki SPena Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  27. prexda

OnePlus 7 Pro- Aparat/dyskusje/wasze zdjęcia.

Ta wersja akurat działa. Pobierałem stąd: https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/Gcam_6.2.030_Advanced_V2.2.190716.1800-Final.apk Portret nie wywala, ale jak wiadomo, nie można skorzystać z innych obiektywów (tzn podobno można z uprawnieniami roota) U mnie nie można. Porównuje cały czas zdjęcia nocne stock 3.4.25 do Gcam_6.2.030_Advanced_V2.2.190716.1800. Statyw i tylko tryb/scena nocna, te same warunki, zdjęcia robione jedno za drugim, oświetlenie różne, od niewielkiej lampki biurkowej w pomieszczeniu do ledowych latarni ulicznych. gcam: nastawia krótsze czasy, iso rzędu 7-12tysięcy! Najczęściej zdjęcia sa miejscami przepalone (źródła światła lub silnie oświetlone miejsca), zdarza się nie łapać ostrości, jest ogólnie jaśniej ale to nie zawsze równa się lepiej. stock: dużo dłuższe czasy naświetlania , zawsze łapał ostrość prawidłowo, mało przepaleń. Nie wiem jak a czułością, bo stock nie zapisuje w exifie. Dziwne. Zupełnie inną metodę kompresji w wynikowym pliku stosują oba programy. Rozmiar pliku częściej większy jest na stocku, ale nie jest to regułą. W niektórych scenach większym plikiem jest ten z gcam. W stocku, obrazek jest ostrzejszy ma więcej detali, ale widać wyraźnie większy szum niż w gcam. Odszumianie lepiej działa na gcam. Obraz jest gładszy i zdecydowanie mniej zaszumiony, lecz pozbawiony niektórych szczegółów. Oba programy za mocno kompresują finalnego jpg'a. Chętnie widziałbym np. dwukrotne zwiększenie objętości pliku wynikowego. Werdykt ciężko wydać jednoznacznie. Oba programy obrabiają zdjęcie inaczej. Wydaje mi się że stock jest jednak bliższy temu co widać, niż gcam. Potestuje jeszcze tryb normalny w dzień. btw: Coś nie tak mam z trybem panorama na stocku: Dopiero to odkryłem, w zadnym innym telefonie tak nie miałem. NIe da sie tak robić zdjęcia.
  28. S10+ to bardziej kompletny smartfon. Op jest szybszy i płynniejszy ale to urządzenie od Samsunga jest bardziej przyszłościowe.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?
    Zapisz się
x