Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. niestety nie można... oby to dodali w jakimś update, fajnie by to zastąpiło brak diody powiadomień
  3. DeathMagnetic

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

Niestety u mnie tak samo. Huawei P10 | Tapatalk
  4. Cześć, Planuję wymianę swojego S7E na jakiś inny telefon i mam do wydania ~1500 zł. Polecacie coś fajnego? Zależy mi głównie na baterii i aparacie. Gdyby się dało jeszcze dołożyć do tego OIS i głośniki stereo była by bajka. Po wstępnych oględzinach spodobało mi się kilka telefonów: - Motorola Moto G7 Plus - LG V30 - Asus Zenfone 5Z - Xiaomi Mi 9 SE Ale może jest coś ciekawszego? Biorę też pod uwagę używki jeszcze z gwarancją Wysłane z mojego SM-N935F przy użyciu Tapatalka
  5. djremo

Pomocy! Nie mogę włączyć telefonu - wilgoć w porcie USB

Przemyj np alkoholem lub benzyną ekstrakcyjną. Porządnie wysusz np suszarką. Jak nie pomoże to serwis Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka
  6. dzejz

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

a ja powiem tylko, że telefon KOZAK dziś dotarł dhl-em
  7. Witam wszystkich, W nocy całkowicie rozładował mi się telefon. Po podłączeniu ładowarki, telefon nie ładuje się. Pokazany jest komunikat o mokrym porcie USB. Próbowałem wielu ładowarek i przewodów, nic nie pomaga. Komunikat ten sam. Telefon nie włącza się i każde podłączenie ładowarki powoduje u niego to samo. Telefon pokazywał powiadomienie o mokrym porcie kilka razy, lecz po jakimś czasie znikał. Czy powinienem go reklamować? Bardzo proszę o pomoc, ktoś miał podobną sytuację? Pozdrawiam, Marek
  8. Ja z kolei przesiadl3m się z s8+ na op5t i op wygrywa Rio szybkością ładowania (znacznie) oraz czasem pracy na baterii. Samsung zdecydowanie wygrywa jakością ekranu, jakością zdjęć / filmów, funkcjonalnością softu i ogólnymi ux. Samsung jest tylko delikatnie wolniejszy od op. Bardzo szybko wróciłem do s8+
  9. Gwozdek

Honor 10. Aktualizacje oprogramowania.

Przedtem mówiło się o przełomie czerwca/lipca. Ale w obecnej sytuacji, nie wiadomo, czy nie będzie jakichś niespodzianek.
  10. Robicie gó**o burze o to czy io68 coś daje i o to, że komuś na tym zależy. Niebo tym powinna by. Dyskusja czyż nie?
  11. Z4k0nn1k

Motorola G7 Power - opinie i wrażenia z użytkowania.

Ekran suchy, zastanawiam się jeszcze czy nie powoduje tego aplikacja do ukrywania notcha. Poużywam parę dni i zobaczę. Jeśli problem nie zniknie zareklamuje telefon.
  12. memphis21

OnePlus 7 Pro - pytania przed zakupem/pytania nowego użytkownika

Zauważyłem że jak przychodzi jakieś powiadomienie to taka poswiata jak w S7Edge sie pojawia przez chwilę. Można to jakoś na stałe włączyć? Wytapane z OnePlus 7 Pro
  13. vostok

Google zawiesza współpracę z Huawei.

W sumie dziwne, bo ARM jest chyba Japoński, a HiSilicon wykupiło u nich licencję...
  14. Jakie masz czasy pracy: Wi-Fi vs LTE vs 3G przyjacielu? Ograniczasz coś?
  15. Mooomin

Przy wszystkich markach takie głosy słychać...
  16. sukr

ARM, firma mająca wkład w Kiriny też coś zawiesza współpracę z Huawei.
  17. ali-4

brak treści ukrytej huawei p30 lite

Właśnie sprawdziłem u siebie. Ukrywanie treści w powiadomieniach na ekranie blokady działa tylko wtedy jak masz ustawione jakieś zabezpieczenie ekranu, pin, odcisk palca itp. Mam Huawei P10 z androidem 9, EMUI 9.01 Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
  18. topoll

ONEPLUS 7 PRO - ETUI/SZKŁO

To kupiłem 5,57 zł 5%OFF | Dla Oneplus 6 T Oneplus 6 etui przezroczysty miękki futerał Oneplus 3 3 T 5 5 T OnePlus 7 pro Oneplus6 silikonowe tylna okładka etui na telefon https://s.click.aliexpress.com/e/cLJ2hXoc
  19. memphis21

No właśnie w telefon czy macie w jakimś pokrowcu jest piękny ale jego gabaryty trochę powiększają? Wytapane z OnePlus 7 Pro
  20. liftlodz

afera afera ale i tak mate 20 Pro to mój ostatni telefon z Huawei a nie chodzi tylko o to co się dzieje w tej chwili ale ogólnie obsługa posprzedażna jaka jest w Huawei to w to totalna żenada bye bye Huawei Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
  21. grzespb

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

U mnie tez zatwierdzone ale na zadnej karcie z uk nie działa.
  22. vostok

Tak czy siak atmosfera nie jest za ciekawa. W Japonii operatorzy komórkowi wycofują (czy wstrzymują) sprzedaż P30 Lite, ogólny informacyjny bajzel, a prezio Huawei udaje, że nic się takiego nie stało i nawija o traktorach...
  23. Dzonzi

Oneplus vs Samsung. Płynność działania systemu.

Miałem XR i zamieniłem na s10 i apki szybciej się włączają, dużej trzymają w pamięci i szybciej się zamykają. Nie ma tak gigantycznie długich animacji jak w xr
  24. mckay

Witam, ktoś już coś zamawiał? Zastanawiam się nad szkłem T-Max na klej UV, Z etui nie znalazłem jeszcze nic co by mnie urzekło...
  25. adrian45

brak treści ukrytej huawei p30 lite

zrobiłem tak,nawet w eRecovery pobrałem z serwera Huawei system i też nic nie pomogło.czy to tylko u mnie występuje czy to szerszy problem?
  26. Gwozdek

Huawei Mate 20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

To nie jest tak, że Huawei nie może teraz korzystać z Androida lub go modyfikować, by przekształcić w EMUI. Bo może. To wynika z otwartości systemu. Nie mają za to prawa teraz używać w nowych modelach usług Google'a, w tym ich aplikacji. Tyle tylko, że Android w Europie bez Usług Google po prostu się nie sprawdzi. Uważam, że Android Q dla starszych telefonów Huawei jak najbardziej jest możliwy (w tym Mate 20 Pro), bo restrykcje ich nie dotyczą. Kwestia tylko tego, jaką podejmą decyzję.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się