Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Shyamer

Samsung Galaxy A50 - Pierwsze wrażenia, pytania do posiadaczy

mi najbardziej chodzi o aparat, bo mam do wyboru albo A50 albo pocophone F1 i od tygodnia ponad myślę co kupić bo na papierze podobnie a chodzi mi które zrobi lepsze zdj bo potrzebuję dobrego aparatu na wycieczki
  3. Santi100

Skin ikonik do gry Fortnite dla S10

Chyba podam Samsunga do sądu, bo wzięli mi złotówkę za darmowego skina i co najgorsze jeszcze nie zwrócili[emoji16] A tak serio to jest normalny proces weryfikacji o czym wielu już tu napisało, stosowany praktycznie wszędzie [emoji846] eS10e
  4. emil51

Recenzja Xiaomi Mi9 Flagowiec warty swojej ceny

Czy xiaomi często i szybko aktualizuje swoje smartfony chodzi mi o flagowce?
  5. Witam. S9+ w sobotę przesiadłem się z Soldiera 16.1 na Ultimate Pie 6.1 poustawiałem wszystko po swojemu , w niedzielę popołudniu pokazała się wersja Ultimate Pie 6.2 więc od razu zainstalowałem i coś musiałem przeoczyć bo znowu ustawiałem wszystko od podstaw.... nie robiłem żadnych Wipe tylko tak jak leciało w Aroma instaler . - co przegapiłem że trzeba było od nowa robić ustawienia? zauważyłem że strasznie zeżarło baterie .. ale to może być tzw. układanie się systemu w fonie i po dwóch , trzech dniach wróci to do normy poza tym cieszy mnie że to nasza rodzima produkcja i rifek4 to polak .. będzie można sie bezproblemowo dogadać Adramel co do zwijania powiadomień .... u mnie powiadomienia samoczynnie się całkiem zwijają po chwili ... nic nie instalowałem dodatkowego nic nie kombinowałem po prostu po zainstalowaniu romu tak zostało
  6. TrueGrand

OnePlus 7 - informacje i plotki

Quality post. Nie ma to jak merytoryczna rozmowa. Serio, wnosisz do tego tematu tyle, że dzięki takim jak ty to forum jescze żyje, a nie wszyscy poszli na Facebooka. Tak trzymaj bystrzaku! BTW chyba żadna grupa posiadaczy danej marki nie zaspamowala internetu takimi frazazami, jak : Jaki kernel najlepszy Który Rom dla Oneplus Do tego bardzo często update naprawia 10 rzeczy psując inne 3
  7. iMoCks

Skin ikonik do gry Fortnite dla S10

Człowieku czy Ty w ogole rozumiesz pojęcie "weryfikacja"? Zachowujesz się jak typowa cebula, wzięli złotówkę za to co ma być darmowe. Zwrócą Ci to. Czego tu nie rozumiesz? Kilka osób tłumaczy Co to samo. Ręce opadają. Naklikane z Galaxy S10+
  8. GRIZZLY1

Ochrona na ekran [folia, szkła] dla Note 9

@jelon954 Klej w Dome to podobno tania słabizna więc na jedno wyjdzie. Użyj tego z zestawu. Odnośnie dome to montaż w moim wypadku wyszedł prawie idealnie ale nie będę poprawiał. Sama jakość szkła jest bardzo dobra, nie pogarsza w żadnym wypadku jakości obrazu. Ogólnie jestem zadowolony. Zobaczymy czy po pewnym czasie czy nie będzie się odklejało. Trzeba tylko uważać aby nie przykleić za blisko szkła naklejki która ma zakryć głośnik i tak samo nie trzymać dłużej niż do samego wylania się kleju tej wierzchniej warstwy ramki montażowej bo delikatnie dotyka szkła i minimalnie naciska na szkło.
  9. trampowsky

OnePlus 7 - informacje i plotki

Nie powielam zdania, że "Oneplus może buty czyścić Samsungowi jeśli chodzi o doszlifowanie systemu", ale jest w tym ziarno prawdy. Aktualizacja do Pie przyniosła kilka małych "wad", aniżeli korzyści - aparat robi gorszej jakości zdjęcia (tak, wiem, że można zainstalować GCam, ale chyba nie o to w tym wszystkim chodzi? ), spadki FPS podczas przewijania chociażby pulpitów (w moim przypadku problem zaczyna występować około po 2 tyg od factory reset), problemy z powiadomieniami z niektórych aplikacji (mam bezpośrednie porównanie z OP3 stock Oreo OOS, gdzie są wszystkie powiadomienia i OP6 stock Pie OOS, tu nie otrzymuje powiadomień z kilku aplikacji mimo wyłączonej optymalizacji itd.) i przede wszystkim "różne" działanie kilku aplikacji na różnych wersjach systemu. Do tego dochodzi właśnie wsparcie, wypuszczają następce - okay, ale nie zapominajmy o dotychczasowych modelach i aktualizujmy je na bieżąco. Pie na OP3/OP3T "klepią" już od końca 2018, a tutaj zaraz maj. Ani pełnoprawnej bety, tylko jakieś "Community build" - to jakiś żart. To samo tyczy się OP5/5T i OP6/6T. Nie wspomnę o "słuchaniu" fanów i robieniu im na przekór (akcja z ankietą, czy chcemy jacka czy nie, gdzie wszyscy się zadeklarowali, że jacka chcą, a Pete Lau twierdzi, że większość nie chce tylko po to, aby klienci kupowali ich "amazing bullets wireless"). Podsumowując, jeżeli mam wydawać około 3 tysięcy na telefon, w którym nie otrzymam flagowego aparatu, pozbawionego kilku ficzerów, które u konkurencji są, otrzymywać wsparcie zależne od humoru producenta, no to niestety muszę iść do konkurencji i kupić coś innego.
  10. bluemindtom

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Może to jakaś blokada kradzieżowa? Zrób mu HR, jak sobie w grasz kdz z PL to Ci nie będzie działać aktualizacja przez OTA (np poprawki bezpieczeństwa). zawsze ręcznie będziesz musiał ręcznie wgrywać. W USA nie używają SimLocka. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  11. Camulos

Skojarzenia

dubel
  12. adamos111

Skojarzenia

Fart
  13. @little.big.conversation Nie wprowadzaj w błąd z VoWiFi. Jedynie wsparcie na ten moment dla modelu P30 Pro mają T-Mobile i Play i to wyłącznie na sofcie z brandem.
  14. MaciejB

Skojarzenia

Przypadek iPhone & Tapatalk
  15. trampowsky

OnePlus 5T - case, etui

Nillkin Nature? Ewentualnie może coś z Mofi jeśli nie chcesz przeźroczystego, a jakiś wzór/materiał na tyle? Od siebie poleciłbym znalezienie case'a firmy CAFELE lub podobnej i kupno takiego case'a, jeżeli nie chcesz, aby nachodził na ekran: KLIK. Miałem z tej firmy case'a właśnie na Oneplus 6 i za 9zł to moim zdaniem jest bardzo dobrze wykonane, wszystko idealnie wycięte i dopasowane.
  16. Camulos

Aktualizacje oprogramowania.

@bartek laska coś nie zagrało u Ciebie przy updacie widocznie, u mnie działa poprawnie na Pie, nie ma przycięć, co prawda z doborem motywu trochę zeszło, poza systemowymi ale w końcu trafiłem taki, że wszystkie opcje są czytelne
  17. smooder

Aktualizacje oprogramowania.

No to akurat fakt tragicznie wolno się odpalał aparat. Ja też wróciłem do Oreo i widać różnicę w działaniu telefonu Wysłane z mojego Honor 8X
  18. Jaroslaw Gryglicki

Huawei P10 - zmiana kart SIM i jej wpływ na dystrybucję aktualizacji.

Do wersji B386 na karcie GiffGaff, a później już na karcie Plusa w Pluszu normalnie przez Ota poszło @Jaroslaw Gryglicki
  19. Dzisiaj
  20. melis

Galaxy S8 - Pytania do włascicieli

@Fairblue może zmiana motywu? Chociaż nie sądzę by się dało całkiem ramek pozbyć. tap
  21. K.M.Bak

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

No jednak błąd z zapalającym ekranem podczas połączenia Bluetooth powrócił. Myślę, że czeka mnie reset i wgranie 9-tki Odinem. Niestety. To powinno wyrugować również ten błąd z Recovery Menu. Telefon od nowości dostał dwa updajty: do 8 i do 9 przez OTA, więc pewnie go poskładało. Którą wersję Odina zastosować? Bo ostatni raz soft wgrywałem do Nota 3 i S4.
  22. Fairblue

Galaxy S8 - Pytania do włascicieli

Żartujesz? No przecież to jest jakaś obrzydliwa masakra... kolejna aktualizacja A tak naprawdę to jest cofanie się.... jest jakiś zestaw ikon, które tych ramek by nie miały? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  23. Wincenty

Automatyczna zmiana SMS na MMS

@folusek W fabrycznie instalowanym programie Wiadomości SMS nie ma możliwości wyłączenia automatycznego przełączania wiadomości SMS w MMS (po przekroczeniu długością 3 wiadomości). A co do wyłączenia polskich znaków, napisałem wyżej
  24. rsix

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Mam wersję 241 i po podłączeniu do hisuite wyskakuje mi komunikat, że mam najnowsza wersje oprogramowania
  25. mmaciejow

Wymuszenie Aktualizacji systemu

@Dawid Chełmiński nie ten dział. Pytaj się w odpowiednim dziale.
  26. Elastyczny smartfon Samsunga – Galaxy Fold, trafił w końcu do recenzentów w minionym tygodniu. Spodziewano się, że Fold będzie iskrą, która ożywi stagnację na rynku urządzeń mobilnych. Niestety, na starcie smartfon zaliczył wtopę godną afery z Galaxy Note7. Galaxy Fold – co się stało? Kilku recenzentów sygnalizowało problemy z urządzeniem już po kilku dniach użytkowania. […] Artykuł Samsung Galaxy Fold to bubel? Afera na miarę Galaxy Note7? Co dalej? pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  27. Wypróbowałem podany przez Ciebie sposób i niestety u mnie to nie działa. Nie ważne czy telefon połączy się z obiema słuchawkami jak są już w uszach, czy najpierw z jedną wyłożoną, a potem drugą, opcja Dźwięki otoczenia jest w aplikacji wyłączona i trzeba ją włączać ręcznie. Naturalnie zwracałem uwagę czy opcja była włączona przy wyłączaniu słuchawek i jak kończyłem połączenie pomiędzy słuchawkami a telefonem (najpierw włączałem bluetooth w telefonie a dopiero potem chwałem słuchawki do futerału). Dodatkowo, o czym już pisałem zdarza mi się, że opcja Dźwięki otoczenia sama mi się wyłącza w trakcie słuchania muzyki. W prawej słuchawce słychać wtedy też w tle takie metaliczne "Pymmm". Zdarza się też, że słuchawki przerywają muzykę gdy obrócę głowę w prawą stronę o jakieś 90 stopni. Telefon mam wtedy zazwyczaj w lewej kieszeni kurtki albo bluzy na piersi więc odległość pomiędzy telefonem a słuchawkami nie jest duża. W słuchawkach których dotychczas używałem takich problemów z łącznością nie było więc zastanawiam się czy nie są uszkodzone? Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się