Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. pantin

OnePlus 7 - informacje i plotki

Przewidywane ceny: OP7 - 600$ OP7 Pro - 800$
  3. garyfisherka

Huawei P30 Pro. Opinie i wrażenia.

szczerze mówiąc to raczej tu wygrywa samsung. Ja filmów praktycznie nie kręcę więc dla mnie ten aspekt ma małe znaczenie
  4. sukr

Co za tym przemawia według Ciebie?
  5. jeronimo

Problem z Mirrorlink Samsulng galaxy j6+

Twój temat został przeniesiony do kosza.
  6. jeronimo

Problem z Mirrorlink Samsulng galaxy j6+

zbedny dubel https://forum.android.com.pl/topic/360586-mirrorlink-jak-sprawdzić-jaką-posiadam-wersje-w-swoim-telefonie/
  7. szuwar1978

Power-bank Xiaomi ZMI 20000mAh - długo ładuje telefon.

No... i 150 zeta za bank..... ech.... A jaki model spigena masz?
  8. Ozymandias

Przykładowe zdjęcia i filmy

Poniżej porównanie G-cam, standardowe zdjęcie i nowy tryb ai dodana zawartość AI dodana zawartość standar
  9. iMoCks

Power-bank Xiaomi ZMI 20000mAh - długo ładuje telefon.

Oddaj i kup lepszy power bank. Ja korzystam ze Spigena i ładuje prawie jak ładowarka sieciowa. Szkoda nerwów a Xiaomi wcale nie jest takie super jak widać. Naklikane z Galaxy S10+
  10. iMoCks

Skin ikonik do gry Fortnite dla S10

Ale sam rozkręciłeś tę aferę bo nie rozumiesz tego, że to nie jest opłata za skink tylko zamrożenie grosza w celu weryfikacji autentyczności dodanej karty. Gdybyś miał karte dodaną wcześniej to by takiej sytuacji nie było. Masz prawo nie wiedzieć o takim typie weryfikacji ale nie wciskaj innym choroby że skink nie jest darmowy kiedy taki właśnie jest. Jeżeli nie miał byś pieniędzy na koncie to nie pobrał byś skinka ponieważ nie przeszedł byś weryfikacji. Prościej chyba nie da się tego wytłumaczyć. Jeżeli nadal nie rozumiesz to ja się poddaje bo nie jestem Don Kichotem i z wiatrakami walczył nie będę. Naklikane z Galaxy S10+
  11. Dawid Łukasiewicz

[PORADNIK] Aktualizacja do ANDROIDA 9 oraz EMUI 9.0.1

Ok, nie ma problemu. Zaraz zabiorę się do dzieła i dam znać czy zadziała.
  12. Witam Mam problem z moim staruszkiem Asus Memo Pad 7 ME572C . Chodzi o brak możliwości otwarcia aplikacji tj. Messenger,czy TIkTok . Instalują się wszystko okej, a przy otwarciu "Aplikacja została zatrzymana" Czy ktoś może pomoże w rozwiązaniu problemu Pozdrawiam
  13. xPatrykPlayX

Muszę Cię przeprosić ale prawdopodobnie zły link umieściłem w poradniku, spróbuj pobrać to i daj znać: https://androidhost.ru/Ugo?download_token=4333b6c33dd8b6ebe056f55982ed951909b8c1a1b72384eb0c2d34270e50dcdd
  14. Kelevra1902

OnePlus 5T - Ochrona ekranu - szkła, folie

Ale na wodzie widać fale - powoduje je rozchodząca energia. Na folii ich nie widać więc analogia dość mocno nietrafiona. Szkło samo w sobie nie rozprasza energii. Pękające szkło rozprasza energię wręcz idealnie. To co piszesz o zdejmowaniu szkła czy folii jest już kompletnie bez sensu. Równie dobrze możesz powiedzieć, że folia lepiej rozprasza energię bo mogę ją sobie zwinąć w rulonik... no a ze szkłem tego nie zrobię. Szkło może pęknąć już w transporcie. Folia na pewno dotrze do mnie w całości. Tylko co ma piernik do wiatraka? Energia pozostawia po sobie ślad (fale na wodzie, wgniotka w aucie, pęknięcie szkła czy wyświetlacza). No i nie przesadzajmy z tą elastycznością folii... To nie wiadro galarety tylko kawałek folii grubości 0,1-0,2mm, która wcale nie jest tak plastyczna. Ale z tym sprytnie dociętym fragmentem twojej wypowiedzi to się akurat zgodzę
  15. mirku

Moim niewymagającym okiem, to SGS10PLUS jednak nadal przed Huawei.
  16. Dawid Łukasiewicz

Załączam zdjęcia. Paczkę z aktualizacją pobrałem z linku podanego w poradniku. Folder "dload" skopiowany wraz z zawartością na kartę sformatowaną w exFAT.
  17. Mytherios

[Samsung Galaxy S10e] Pierwsze wrażenia i opinie posiadaczy

Ja wyrwałem na OLX za 2300, ale napisałem do kolesia dosłownie po trzech minutach od dodania postu. Faktura z Orange, sprawdziłem u Orange, wszystko w porządku, udało mi się go u Samsunga zarejestrować. Zrobiłem sobie debrand, jest wporzo. Koleś na firmę go wziął za 1900 zł, jak odliczy vat to i tak będzie do przodu. Jedyna wada to ryska z tyłu i brak ikonika do odbioru (dla niektórych to mega wada ). Generalnie jestem zadowolony. Na plus ekran, aparat, bardzo sprawnie działający tryb LiveFocus. OneUI jest bardzo ładne, działa lepiej niż przypuszczałem. Wcięcie w ekranie aż tak nie przeszkadza. A największy plus to jego kompaktowe wymiary. Mega dobrze leży w dłoni i nie przeciera kieszeni. Na minus to pewnie jedynie bateria, ale to było do przewidzenia.
  18. xperiagosc

Skojarzenia

Żelastwo Huawei P10 | Tapatalk
  19. kurtzman

Aktualizacje oprogramowania.

Ja mam 335 brand Play i mam gesty Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
  20. marceli 6

Skin ikonik do gry Fortnite dla S10

I oto chodzi jak oddają będzie darmowy puki co biorą kasę jak nie masz kasy Ty nie pobierzesz cała afera o 1 zeta.
  21. maciej09

Na razie nic nie zauważyłem Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
  22. Mytherios

[Samsung Galaxy S10e]Etui, pokrowce

Ja od dłuższego czasu jeste wierny natural case od 3mk. Chroni przed zarysowaniami i jest mega dobrze spasowane. Niektórzy nie są w stanie uwierzyć, że to etui i musiałem ściągać by pokazać.
  23. Lambada10

Czy w 341 jest jakaś "ukryta nowość" jak np. w 339 gesty? Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
  24. Camulos

Czy jest jakaś opcja na przyspieszenie leciwego już nota 3

@morek900 to już leciwy fon, jakby nie patrzeć nie za bardzo jest coś nowego, ale poczytać możesz tutaj https://forum.android.com.pl/forum/783-rom-y-modyfikacje/
  25. darek11560

Potrzebny backup JB z Tmobile (tmob009)

@invok3d moge prosic o backup pod jb T-MOB009
  26. Ja też się dopiero uczę tego telefonu, bateria schodzi szybko, ale widziałem, że tak będzie. 3100 mAh to malutko. No ale cóż, z braku alternatyw zostanę przy S10e. Będę musiał kupić powerbanka porządnego i tyle, na dłuższe podróże. W pracy mam swoją ładowarkę qi, w domu tak samo, więc tragedii nie ma.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się