Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. jender17

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

Ja jestem w T-mobile, żona też i takich problemów nie mamy. Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  3. To jest wina fabrycznie naklejonej folii na ekran. Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  4. Po 3 dniach stwierdzam, że P20 Pro spełnia prawie wszystkie moje oczekiwania. Jest szybki, bateria starcza na 2dni, aparat dla mnie pozytywnie wypada. Estetyka EMUI jednak znacznie poprawiła się względem EMUI 5.0 (kosmetyka ale wpływająca na odbiór). Jest natomiast jeden ogromny minus, w porównaniu do P9 i służbowego Samsunga J5 2017 jest problem z obsługą mając na nosie okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne. CO prawda jest nadal czytelnie ale kolory są mocno przekłamane. Znacznie gorzej użytkuje się go niż P9 pod tym względem
  5. Gwozdek

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

Z tym, że nie wszystkie się da. I na płaskim stylu pulpitu nie da się ukrywać apek. Trzeba by zmienić launcher.
  6. Daj znać jak zrobili i podaj który serwis. Takie info bywają przydatne.
  7. Kubama1989

Witam serdecznie, wczoraj nabylem S10. Przesiadlem sie z iPhone XS. Dawno nie korzystalem z Adnroida, wiec mam kilka pytan do was: 1. Czy da sie ustawic maksymalna i minimalna wartosc automatycznej jasnosci ekranu? Chodzi mi o to, zeby w ciemnosci nie sciemnial sie mocniej, niz zadana przeze mnie wartosc. 2. Macie jakies tipy odnosnie baterii? Zauwazylem, ze na WiFi ladnie trzyma. W nocy spadlo mi 6%, ale jak przesiade sie na LTE+ i do tego przemieszczam sie po miescie, to bateria leci w oczach. Czytalem, ze S10 slabo wypada w tej kwestii, ale spadek 10% na godzine (praktycznie nie uzywania, tylko poruszania sie), to chyba za duzo. 3. Czy to normalne (przynajmniej patrzac przez pryzmat XS'a), ze delikatnie widac nieplynne animacje? Zmienilem te czasy animacji w ustawwieniach programisty, ale nadal, czasami (delikatnie) mozna dostrzec brak plynnosci. 4. Jesli chodzi o ekran, to jest OK. Ale troche mam za duzo czerwonego. Da sie jakos manualnie dobrac nasycenie barw? Moze macie jakies gotowe ustawienia, zeby ekran byl zimny? Tak na teraz, to chyba tyle. Moze jeszcze, jak komus sie chce, to jakies przydatne triczki, co mozna wylaczyc, wlaczyc, przelaczyc, itd, zeby jakos usprawnic telefon, czy rzeczy, ktore sa totalnie niepotrzebne. Bede bardzo wdzieczny za pomoc. Pozdr, Kuba
  8. ... A na innej coś Ci syczy? Tą ładowarkę Huawei używam od czasu Mate20Pro. Ładowałem na niej Mate, Note9, S9plus, S10plus, a teraz P30Pro i nigdy nic nie słyszałem , nie czułem żeby się grzała, wogóle brak problemów.... Może użyjcie innego zasilacza? A nie tej krowy huawei
  9. Tak zrobię, mam małego fioła na punkcie telefonów i każdą skaze wychwyce. Ot takie małe zboczenie. Babka zapewniała że robią wszystko zgodnie ze sztuką i zaleceniami producenta. Ale to zobaczymy w praniu
  10. S3V3N

Premia 500 PLN a zakup telefonu z zagranicy.

@Marcin jak długo czekałaś na PIN? Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  11. Botis

Gdzie korzystnie i pewnie zakupić Galaxy Note 9?

Zarejestruj się w guard będziesz miał 3 lata gwarancji.
  12. Sprawdź tylko przedbodbiorem dopasowanie
  13. Kris304

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

To tylko plotka. Prawdopodobnie aktualizacja wyjdzie końcem maja/początkiem czerwca
  14. zboras1964

Masz T-Mobile? Bo u mnie podobne oznaki (teraz na jabłku, wcześniej na Note 9).
  15. A sumie nie pomyślałem nawet o tym Zaraz to zrobię dodana zawartość Tak wygląda poświata klawiatury a filmiku nie mogę wrzucić bo ma za duży rozmiar
  16. Dla porównania - ładuje telefon po kablu ładowarką od Samsunga o parametrach 5V/1,55A i ładowarka się jedynie nagrzewa, nic nie syczy zaś dotykając tylnego panelu nie stwierdzam nagrzewania się. Coś ogólnie czytałem, że w P30 Pro ciepło jest "przenoszone" na ładowarkę podczas ładowania.
  17. frusio

Słuchawki Galaxy Buds grają bardzo cicho z S9+

Ja uzywam z S9, konfigurujesz sobie wszystko w apce Galaxy Wear - mozesz zdefinować działanie paneli dotykowych.
  18. FozzY

Huawei P30. Pytania do posiadaczy.

Czy można wyłączyć podświetlanie miejsce w którym należy przyłożyć palec? Nie wiem dlaczego ale potrafi randomowo kiedy tel leży podświetlić się.
  19. Gwozdek

Huawei P30. Aktualizacje oprogramowania - dyskusja ogólna.

Myślę, że można śmiało założyć, że dodatki od Orange (w tym VoLTE, VoWIFI) nie będą działały z kartą od Play i vice versa. Ale wiedz, że telefony nie mają preinstalowanego brandu. Pobiera się on po wykryciu odpowiedniej sim. Podobno znika po hard reset, więc jeśli odkupujesz od kogoś, to też nie powinno być problemu.
  20. Czy Note 9 będzie dobrym wy będzie dobrym wyborem? W Note 8 słyszałem o bardzo słabej baterii. S10+ czy Huawei P30 ma już dużo lepsze parametry od Note 9. Jeśli chodzi o sprzęt to jestem wymagający i wykorzystuję go na wszelakie sposoby (często zastępuje mi komputer). Pytanie czy wystarczy mi na 3 lata - to chyba pytanie do samego siebie. PS. Ile jest wart jest 9 miesięczny Note 9 z 128 GB ? TAPATALK
  21. Właśnie oddałem do firmowego salonu huweia, wade stwierdzono, panel będzie wymieniony i za 2h będzie do odbioru.
  22. Nie bardzo wiem o czym mówisz, nie mogę sobie tego zwizualizować. A cięższe wideo wrzuć na jakieś inny hosting - choćby na własny Dysk Google.
  23. A te skaczące dymki czatu z boku na bok? Limit plików to 4.88 MB a jak chce nagrać i to dobrze pokazać to zajmuje filmik conajmmniej 11mb więc nie mam jak tego pokazać ale czego to może być wina?
  24. Dzonzi

Bateria - dyskusja ogólna i statystyki

Pierwszy dzień z s10 to jest jakaś porażka. ODłączyłem go ok 5 rano a już mam 60% przy słuchaniu przez bluetooth i trochę lte plus chrome. Czuję źle. Kolejne procenty lecą dużo szybciej niż na xr
  25. A jak bardzo się nagrzewa ten telefon? Można prosić o zrzut z ekranu Gsam battery monitor z widoczną temperaturą baterii?
  26. Lobo7

Wymiana wyświetlacza - wrażenia po

Tu się z Toba nie zgodzę bo przed wymiana nawet jak nie miałem etui to się nic nienrysowalo a teraz po wymianie i w oryginalnym etui z klapka która jest miękka są już dwie duże rysy Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się