Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. @Union32 Przed ponownym rozłożeniem w celu wymiany taśmy przycisków reagował na ładowarkę i wpięcie pod PC jak wspomniałem wyżej, po tym zero jakiejkolwiek reakcji, umarł. Wtyczka baterii jest chyba w porządku, bo w pinach po lewej stronie od wtyczki baterii jest napięcie, po podpięciu ładowarki napięcie się na nich zmienia.
  3. Dzisiaj
  4. sroczkin

Pokaż pulpit swojego Galaxy S10+

Ja też preferuje pusty główny ekran . Dlatego korzystam z możliwości ustawienia niewidocznych skrótów.
  5. kubatm

Bateria - dyskusja ogólna, statystyki

@up z NFC tak robię. Włączam kiedy potrzeba Wysłane z mojego 1+6 przy użyciu Tapatalka
  6. Hmm, co prawda oglądam to porównanie na telefonie a nie na kompie i bardziej naturalne są moim zdaniem z aplikacji Samsunga. Czy na kompie jest różnica na korzyść gcam?
  7. WD40MAX

Honor Play. Aktualizacje oprogramowania.

Przydała by się optymalizacja EMUI. Play wydaje się być mniej responsywny (niż choćby Redmi Note 5) przez napakowanie śmieciami. Gdyby nie brak NFC to wóciłbym do RN5. Tam nie ma preinstalowane tyle bloatware. Ciekaw jestem jak wypadnie w EUI 9.1 nowy system plików. Czy dodadzą jakieś dodatkowe fukcje do apararu foto?!
  8. Wczoraj
  9. viepovsky

Bateria - dyskusja ogólna, statystyki

O 17 wróciłem do domu stąd słabszy zasięg, tak to był pełen od odpięcia z ładowarki. NFC włączone tylko po to, żebym mógł płacić przez Google pay. Także wydaje mi się rzeczą normalną że telefon z włączonym NFC i danymi przez cały czas, (danych nie wyłączam kiedy mam sieć wifi) powinien trzymać dłużej niż nędzne 2.5h na jednym ładowaniu. Zresztą nie wyobrażam sobie na co dzień włączać NFC przed dokonaniem płatności i wyłączać po jej dokonaniu, wy tak robicie? Poniżej screeny z całego dnia, tak dla pokazania ułomności mojego egzemplarza
  10. regod

Czy nosicie OP 7 Pro w etui czy bez?

Jaki kolor ?
  11. Ciągle fc. po wpisaniu klucza, pomimo iż wyskakuje info iż aktywacja pomyślna Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  12. Madeofsun

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

311 pass 316 fail 320?
  13. kevinpolska339

U mnie tak to wygląda
  14. Botis

Jaki smartfon po SAMSUNGU Note9?

jak ci da komfort jak używasz pewnie 4 - 5GB max a reszta to marketing Wejdź w opcje programistyczne i pierwsze od góry zobacz ile średnio używasz ramu I rozwiń listę na dole i zobacz ile max OS używa ramu (drugi Screen) RAM w telefonach dziś to jak do niedawna megapixele w aparatach ten kto miał 30000000 pixeli się sprzedawał najlepiej nie istotne że zdjęcia robił najgorsze Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  15. Nie sprawdzisz, z tego co czytałem to jest ale po prostu nie wyświetla się ikonka z plusem i tyle.
  16. Artur35

Jaki smartfon po SAMSUNGU Note9?

Nie zrozumiałeś mnie Kolego, ja nie mam kłopotu z płynnością działania animacji Note9, jednak 12GB RAM w Note10Plus, będzie dawało jeszcze większy komfort w obsłudze całego urządzenia.
  17. Adams Archos

A u mnie tak. Pustawo, ale lubię tak. Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  18. Mk8

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Czy może ktoś potwierdzić jak z płatnością telefonem / SafetyNet w przypadku wersji .311, .316 i .320. Wstrzymuję się od aktualizacji tylko z tego powodu, że potrzebuję działających płatności telefonem. W ogóle dla mnie to strasznie dziwne, że niektóre wersje nie przechodzą SafetyNet.
  19. Dominikv100

Problem z buforowaniem Youtube

Ja u siebie też nie zauważyłem aby były jakieś problemy z odtwarzaniem czy to wi-fi czy dane mobile Orange w moim przypadku.
  20. mgr_rybak

Niedopracowana klawiatura ekranowa

To co widać to jest najniżej jak się da. Inne klawiatury (SwiftKey, gboard) nie zostawiają takiego marginesu. Mi gboard nie pasuje, bo ma backspace za blisko "m" i bardzo często przy pisaniu zamiast "m" kasuje. Za to bardzo dobrze mi się pisze na nim "swiftem" i ma dobre ułożenie znaków specjalnych. W Samsungowej nie pasuje mi "ukrycie" przecinka i właśnie to położenie na ekranie. Obecnie testuję SwiftKey.
  21. Schatzi

Router WiFi nie dziala tak jak powinien (?)

@the_naturat_com ale chodzi mi po prostu co mogę zrobić, by z mojego S7 Edge udostępniany internet był po prostu szybszy? Robiąc hotspot, gdy komputer jest z nim połączony nie da się np. grać, bo co chwilę jakieś lagi. A problem już raczej wskazany- wina urządzenia, bo wkładając inną kartę SIM, z której udostępniany internet na innych telefonach jest OK, na moim S7 Edge nadal internet nie jest taki jak ma być. Zatem teraz jakie rozwiązanie..?
  22. trampowsky

OnePlus 7 Pro - ochrona ekranu (szkła, folie...)

Właśnie dlatego mimo wszystko poleciłem szkło UV.
  23. majek9

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

cześć, da się gdzieś kupić Pixela 3a u nas pewnego, z gwarancją, nie otwierane pudełko zaplombowane i bez jeżdżenia kilkaset km za zachodnią granicę, by w cywilizowanym kraju iść do sklepu i za +-1700zł kupić ten telefon? Żałuję, że na bestcenie nie ma tego telefonu, bo tak jak tam kupiłem Pixela 3, tak wolałbym dołożyć i mieć spokój, ale póki co wycofali się z importowania z wysp tego smartfona do Polski. Chciałem sprawić partnerce prezent, bo jak zobaczyła o ile łatwiejsze i przyjemniejsze jest życie z googla urządzeniem, od podłaczania kabli do kompa żeby zgrać 5GB zdjęć z wakacji z siaomi, to zaczęła mocno marudzić bym oddał jej swój telefon, a sobie po prostu kupił nowego Pixela ;D, ale jednak tu poszedłbym w zakup mniej podkręconego w użytych podzespołach Pixela 3a dla kobiety. Dzięki za podpowiedzi jak to załatwić (na olx widzę różne oferty, ale żadna nie jest dla mnie ani pewna, ani cenowo warta uwagi).
  24. OnePlus 7 8GB 256GB 452.99$ Kupon: BGPLOP7
  25. Witam, dzisiaj telefon sam z siebie się zresetował być może jakaś aktualizacja. Po tym telefon zawiesił się na ekranie z napisem HUAWEI, nie można go ani wyłączyć, ani wejść w żaden tryb. Zawibruje i znów włączy się logo huawei(przytrzymany power, power+down, up, oba itd. telefon robi reebot i znów to samo logo HUAWEI), komputer go nie widzi, ani żadne programy. Próbowałem go rozładować i zostawiłem go na pół dnia telefon się nie naprawił, a po podłączeniu pod ładowarkę jest nadal to samo ;/ Nie wiem czy istnieje jakieś rozwiązanie skoro nie można wejść w żaden download ani recovery mode, może ktoś z was tak miał. Proszę o porady
  26. sephot

OUKITEL Y4800 z designem Redmi Note 7

Od wczoraj ruszyła przedsprzedaż tego modelu, w okresie pomiedzy 22 a 29 lipca, telefon będzie dostępny w cenie $199.99. Po tym okresie wróci on do swojej regularnej ceny $249.99. W tej cenie telefon wydaje się byc ciekawą opcją do zakupu. Małe porównanie wideo do modelu REDMI Note 7.
  27. MisiekDP

A jesteś w stanie podesłać zdj.? Tak będzie łatwiej zobaczyć.
  28. piotrekfy

Pomimo noszenia w etui pojawiły się odpryski na ramce wokół aparatu. Niewielkie, ale są. Ma ktoś tak jeszcze?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?
    Zapisz się
x