Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. pobutek

Samsung S10 vs. Huawei Mate 20 Pro

Już przestałem być fanbojem szajsunga właśnie też ze względu na baterie. Jeszcze S10+ jakoś da rade ale tak to bym się nie pchał jeśli zależy Tobie na baterii. Zobacz na forum android jak ludzie narzekają. Wysłane z mojego MIX 2 przy użyciu Tapatalka
  3. reliawan

Huawei P30. Pytania do posiadaczy.

Hej, mam pytanie odnośnie wibracji.. Jak mocne one są? Byłem dziś obmacac telefon w jednym z marketów, i przy zabawie i klikaniu cos tam w systemie, wibracje były po prostu żałosne. Czy tak też jest przy normalnych powiadomieniach? Jest problem z wyczuciem wibracji w kieszeni spodni, usłyszenia ich na biurku? Miałem w rękach też nowe i starsze galaktyki, i w kwestiach systemowych jeśli chodzi o wibracje to jest po prostu szok jaką różnice zobaczyłem nawet co do s9.. Mam dylemat między s10e(tylko ta bateria...) i może s10 z lekka dopłata(tylko ten średnio działający czytnik ultradźwiękowy) Druga sprawa, powiadomienia... Czy przychodzą na bieżącą? Działam teraz na honorze 10, również nakładka emui, i były momenty gdzie powiadomienia z aplikacji firm trzecich dochodziły jak chciały.
  4. Dzięki. Szukałem, ale za Chiny nie mogłem znaleźć... mniejsza z tym. Dam znać jutro o wynikach "operacji".
  5. Cześć! Przyszedł czas na przesiadkę na pierwszego w życiu flagowca i po odsiewie rynku wybór obecnie jest pomiędzy Samsungiem S10 i Matem 20 Pro. W sieci pojawia się dużo podobnych porównań między Samsungiem S10+ a P30 Pro, natomiast między tymi dwoma konkretnymi modelami ciężko coś znaleźć. Priorytety: - ogólna przyjemność z korzystania, "user's expierience" - jakość zdjęć - wsparcie dla systemu - bateria Z tego co się rozglądałem, na korzyść Samsunga przemawia ogólna "kompletność" sprzętu, bardziej kompaktowe rozmiary, wyświetlacz, nakładka i jakość zdjęć w dzień. Na plus dla Mate'a bateria (ponoć w Samsungu jest tragedia), teleobiektyw 3x z 5x hybrydowym powiększeniem, lepsze zdjęcia w nocy i rozpoznawanie twarzy jak z Iphone'a. Co myślicie? Miał ktoś kontakt z obydwoma urządzeniami? Czy bateria w S10 naprawdę jest tak tragiczna? Czy wprowadzenie trybu nocnego do aparatu pozwoliło mu skrócić trochę dystans do Mate'a 20 Pro? Czy warto dopłacić 200zł i kupić S10 czy Mate będzie lepszym wyborem?
  6. iMoCks

Power-bank Xiaomi ZMI 20000mAh - długo ładuje telefon.

Ja obstawiam niską jakość testera.
  7. kuba_bed

Pytania do właścicieli

@marcindreszcz będzie działać VoWiFi, tak samo jak VoLTE. Natomiast czy sygnał sieci komórkowej działa stabilniej na XEO? Wątpię, żeby to była prawda Według mnie to dość daleko idące stwierdzenia. Na XEO na 99,9% szybciej dostaniesz wszelkie aktualizacje.
  8. bukomisiek

Pytania do właścicieli

Witam, po ostatniej aktualizacji aparat Przedni ma rozdzielczośc 8mpx, a tam siedzi chyba 5mpx aparat jak się nie mylę? Pamiętacie czy był wcześniej szeroki kąt w przedniej kamerę? Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
  9. wolwark

[Samsung Galaxy S10e] Debranding

Jest
  10. Już niedługo, bo 7 maja będzie miała najważniejsza konferencja Google tego roku. Google I/O, bo o nim mowa jest już coroczną tradycją. Podczas tej imprezy gigant prezentuje swoje plany i najnowsze produkty oraz rozwiązania. Nie zabraknie oczywiście licznych bloków dla programistów, gdzie poznają oni nowe wytyczne firmy na następny rok. Nowe Funkcje aplikacji Google I/O […] Artykuł Aplikacja Google I/O 2019 doczekała się wielu nowych funkcji pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  11. Yildunn

Honor 10 - Jak odinstalować demo video

Ok, poczytam o tym ABD i dam znać czy mi się udało dziękuje za podpowiedź
  12. Faun25

Huawei Mate 20 Lite. Bateria - statystyki i dyskusja.

Nowiutki z salonu. A menager:
  13. Pierwsze zdjęcia nowym telefonem Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
  14. KAMIKAADZE

NOTE 8 - Bateria

Każdy. Zgłoś powidoki,a bateria sama się wymieni. Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  15. To Ma Chyba związek z HDR też mam te pasy.
  16. Wgraj najnowszy Retail. https://forum.xda-developers.com/moto-g7/how-to/manually-update-g7-using-fastboot-t3917381
  17. Gwozdek

Honor 10 - Jak odinstalować demo video

Z systemu na pewno nie. Ale przez ADB już może by się udało A to nie wymaga roota. Musisz spróbować.
  18. osti24

[Samsung Galaxy S10e] Debranding

Witam. Właśnie zakupiłem s10e z orange w piątek do mnie dotrze i powiedzcie mi czy w orange też jest brand?Pozdrawiam.
  19. Gwozdek

Huawei P30 Pro. Pytania do posiadaczy.

Nie, z Honora 10. A jak wpiszesz w wyszukiwarce w ustawieniach 'krokomierz' to nic nie znajduje?
  20. siudziu

Kabel host OTG w Huawei P30 Pro

Czy P30 pro obsługuje host org ? Jak podłączę pendrive przez przejściówkę to go nie wykrywa jak podepne czytnik Huawei to pokazuje tylko opcje ładowania a nie pokazuje opcji przesłania plików.
  21. Peiha

Google play nie instaluje aplikacji

Tak robiłem Niestety nic. Jedynie co pomaga to tak. Pobieram ale ona staje na 99% i wchodzę w ustawienia i zamykam ręcznie aplikację Google Play i apka się zainstalowała jak uruchomie ponownie sklep Play. Tak samo jak chce usunąć, to usuwam zamykam aplikację i uruchamiamy na nowo i usunie ale potem niechże nic robić. Jutro znowu idę do serwisu niech coś robią. Nie jestem głupi co mogę to próbowałem robić nie pomaga nic na stale a wszystkie zaczęło po aktualizacji na 236 Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  22. szuwar1978

Power-bank Xiaomi ZMI 20000mAh - długo ładuje telefon.

Aaa faktycznie nie zwrocilem uwagi.... ale jak ładuje 1.8A to rewelacja... Sprawdziałem... aplikacja i tester pokazuja to samo: I pomiar bez testera USB... i tu zdziwienie. Może faktycznie bank z testerem sie gryzie...
  23. aneroid

NOTE 8 - Bateria

Który z serwisów na wymianę baterii polecacie, w Warszawie lub w Łodzi?
  24. ghostek

Google play nie instaluje aplikacji

Czy próbowałeś wyłączyć i włączyć telefon? Miałem tak na P10. Po restarcie chwilowo można było zainstalować apki z GP. Nikt wtedy nie mógł mi pomóc. Trzeba było czekać na aktualizacje. Już nie pamiętam czy GP, czy softu. Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  25. Jak zrobić debrand w modelu z tytułu tematu? Bootloader odblokowany przez stronę motoroli.
  26. zabka35i

Uchwyt samochodowy do Note 9

@Sandip Godbole Niestety trochę trzęsie ale u mnie montaż jest na schowanym ramieniu. Zauważyłem też, że czasem przerywa ładowanie to chyba wynika z umiejscowienia cewki bo w S10 nie ma z tym kłopotu.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się