Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Gwozdek

Honor note 10 kiedy android 9

Może ciężko w to uwierzyć, ale w Huawei i Honor dużo zależy od posiadanej karty SIM. Skoro telefon oficjalnie nie jest z polskiego rynku, to aktualizację mogłaby wymusić simka z kraju, z którego jest ten telefon. Metoda dload już od dawna nie działa.
  3. Artur Szymczak

Czy można podłączyć smartfon do komputera poprzez USB 3, a nie USB 2?

Bo komunikat nie zawsze się pojawia. Ale to że podłączyłeś przez orginalny kabel do USB 3 to i tak korzysta tylko z USB 2. Musisz sprawdzić w ustawieniach we właściwościach swojego urządzenia w komputerze i tam nie zobaczysz że korzysta z USB 3.
  4. @little.big.conversation A skąd te kolejne bzdury? VoLTE i VoWiFi na wszystkich flagowych Samsungach działa bez brandu również. To, że Plus nie ma VoLTE ani VoWiFi to raczej nikomu nie trzeba mówić. Orange też dołącza, a to ciekawe skąd masz takie informacje? Bo z moich wynika, że na razie wsparcie dla modeli Huawei to tylko P10 i P10 Lite, a dla reszty uruchomienie tych usług na ten moment jest wstrzymane. Wsparcie jest tylko na ten moment w T-Mobile i Play, a czy Orange dołączy to nie wiadomo w ogóle czy to nastąpi.
  5. Marooned

Odtworzenie aplikacji i ustawień po zmianie telefonu

W Bibliotece mam wiele aplikacji, które miałem kiedyś, ale nie mam obecnie na żadnym urządzeniu. Sprawdzałem w Samsungu. Jest też kilka aplikacji Mi, więc to wygląda bardziej jak jakaś lista historyczna (niektóre sprzed wielu miesięcy) plus kilka apek z Xiaomi. Na pewno nie jest to lista obecnie zainstalowanych programów, które chciałbym widzieć na nowym urządzeniu. Na Xiaomi natomiast ponad sekcją "Niezainstalowane" (lista opisana wyżej) jest jeszcze "Polecane". Tam właśnie były te wspomniane 9 aplikacji, o których pisałem w pierwszym poście. Teraz jest tu kolejne 7, które mam na Samsungu. Nadal mało i nadal to czysta instalacja.
  6. montezuma

Zaparowana szybka aparatu

Jeśli masz gwarancję oddaj na gwarancję, bezpośrednio do serwisu Samsunga. Przez operatora - będzie to dłużej trwało. Jeśli jest opcja dor- to - dor, zadzwoń a kurier odbierze i przywiezie telefon z naprawy.
  7. Reacon

Huawei Mate 20 Pro - pytania do posiadaczy

Cześć. Mam mate 10 pro i zastanawiam sie czy warto go zmienić na mate 20 pro głównie ze względu na aparat. Czy ma to większy sens?
  8. montezuma

Odtworzenie aplikacji i ustawień po zmianie telefonu

Wejdź do sklepu Google > Moje gry i aplikacje > Biblioteka...masz listę aplikacji do swojego telefonu ?
  9. Cześć, Szukam taniego i dobrego routera Lte, Orange ma Alcatel Link Zone w wersji lte cat7 ale ogólnie w wolnej sprzedaży dominuje jego wersja cat 4. Jaka jest różnica między tymi dwoma urządzeniami ? Rozumiem że jedno obsługuje LTE kategorii 7 a drugie 4, ale które będzie oferowało lepszy odbiór sygnału LTE, pomijając prędkość ? Chodzi o zastosowanie na wsi, gdzie sygnał LTE jest średni (choć akurat transfer Orange w speedtest całkiem spoko jak na wiochę do 20 Mbit/s) . Przyznam że nie znam się na tym za bardzo więc nie wiem na co patrzeć - obsługiwane pasma itd to mi nic nie mówi. Poniżej linki do strony producenta. Ktoś coś ? https://eu.alcatelmobile.com/pl/telefony-komorkowe/urzadzeniainternetowe/alcatel-linkzone-cat7-4g-mobile-wi-fi/ https://eu.alcatelmobile.com/pl/telefony-komorkowe/urzadzeniainternetowe/link-zone-4g/
  10. Yildunn

Honor 10 - Jak odinstalować demo video

Ja znalazłem taką aplikacje na sklepie google DC Huawei Bootloader Codes Tylko tez nie wiem czy ona jest wiarygodna a trzeba zapłacić ;/
  11. montezuma

Meizu pro 6 plus ładowanie

A inne ładowarki też nie ładują?
  12. Gwozdek

Aktualizacje oprogramowania.

Ot tak, ręcznie niestety się tego nie da zrobić. Tylko przez inny motyw. Musisz szukać, aż znajdziesz ten właściwy. Niektórzy po prostu ustawiają sobie w kontaktach zwykle czarne tło. Jest to jakieś obejście, choć może nie najlepsze.
  13. Gwozdek

Automatyczna zmiana tapet na ekranie blokady

Tapety zmieniają się przy domyślnym stylu ekranu blokady (magazyn). Ustawiłeś sobie jakiś inny?
  14. Gumis2028

Zaparowana szybka aparatu

Witam posiadam Samsunga galaxy J4+ (nie mogłem znaleźć tematu na stronę z J4+ wiec pisze tu) Problem polega na tym ze zdjęcia wglądają jakbym były robione w mgle moje pytanie polega na tym czy jest możliwość jakoś samemu wyeliminować problem czy tez muszę udać się do serwisu lub jeśli obejmie to gwarancja to zgłosić się do operatora
  15. Gwozdek

Honor 10 - Jak odinstalować demo video

Szukałem, ale wygląda na to, że w tej chwili wszelkie usługi dot. odblokowania bl nie są już świadczone.
  16. Gdzie można znaleźć/uaktywnić Reboot to Recovery? W menu zasilania nie widzę, w Rom Control też nie ma?
  17. Hejo Mam dziwne wrażenie, że po tylu latach rozwoju systemu Android ten temat nie powinien już spędzać snu z powiek, a rozwiązanie powinno być dostępne po jednym kliknięciu.. Ale po kilku dniach googlania dochodzę do wniosku, że albo źle szukam, albo temat przenoszenia i przywracania danych nadal kuleje. Kupiłem Redmi Note 5 (Android 8.1) i chciałbym przenieść wszystko z Samsunga Galaxy S5 (Android 5). Oczywiście mam w obu urządzeniach włączoną synchronizację przez konto Google. Kontakty pojawiły się bezproblemowo, jak zawsze, ale to jedyny element, który się odtworzył. Brak SMSów, brak aplikacji, brak ustawień. W Sklepie Play dostałem listę 9 (dziewięciu) aplikacji (z zainstalowanych kilkudziesięciu) z tekstem w stylu "zainstaluj aplikacje zainstalowane na innych urządzeniach", ale nie dość, że to kropla w morzu, to to instalacje na czysto, bez danych aplikacji. O ile nie mam większego problemu by zalogować się tu i tam od nowa, to niektóre programy mają swoje dane historyczne, a nie posiadają opcji eksport/import. Na Samsungu mam roota, ale na Xiaomi na razie nie chciałem, by nie blokować ewentualnych aktualizacji (w teorii Android 9 miał się pojawić etc). Większość artykułów o kopii zapasowej na koncie Google twierdzi, ze po włączeniu tej opcji aplikacje i dane same się odtworzą. Czy robię coś źle czy to zwyczajnie nie działa i nie ma możliwości odtworzenia swojego środowiska na nowym urządzeniu?
  18. Gwozdek

EMUI 9.1 Beta

W zasadzie, to żadnych konkretów nie znamy. Ani kiedy, ani dla jakich krajów, ani jaki numer kompilacji będzie wymagany...
  19. slawek19926

Huawei P20 Pro. VoLTE i VoWIFI. Pytania, dyskusja i problemy.

To u mnie wręcz przeciwnie... Cały czas była i dopiero na 263 ją zeżarło
  20. Uznalem ze skoro piszemy post pod postem to oczywiste , wybacz , a btw ikona pojawiła się własnie dopiero od softu 263 wcześniej mimo włączonych opcji nie świeciła , P30 pro tez nie ma wsparcia w orange w voLTE , smiech na sali
  21. Gwozdek

Jakie macie motywy?

@Dominikv100 Trzeba mieć na uwadze, że motywy mogą nie działać poprawnie, jeśli aktualizowany jest Android. https://forum.xda-developers.com/android/themes/theme-colors-theme-huawei-emui-5-0-t3605617 Tego nie mogłeś znaleźć?
  22. slawek19926

Huawei P20 Pro. VoLTE i VoWIFI. Pytania, dyskusja i problemy.

Trzeba było dodać, że też masz 263. U mnie niestety nawet o fabrycznych brak volte... Jedyne co działa to vowifi
  23. Artekm

Honor 10 Lite. Etui, case'y i covery.

Jednak istnieją. Również dla tego modelu. Nie wiem jak działa, bo nie lubię case z klapką, więc nie posiadam. Oczywiście należy pamiętać, że to proteza w stosunku do fabrycznych rozwiązań.
  24. Snoppa Atom gimbal to najmniejszy 3-osiowy gimbal smartfonu o unikalnej składanej strukturze, zapewniający dużą przenośność, bogatą fantastyczną funkcjonalność i rozszerzone rozszerzenia aplikacji. W przeciwieństwie do innych istniejących 3-osiowych kardanowych, które są zawsze ogromne i kłopotliwe w montażu telefonów, dzięki Atom można zapisać ponad połowę rozmiaru, możesz go nosić z łatwością nawet w kieszeni. Cechy produktu: ● Składana konstrukcja, kieszonkowe, małe i przenośne. ● Obsługuje bezprzewodowe lub przewodowe ładowanie telefonów komórkowych. ● Lekka waga do 440 gramów. ● Ładowność do 310 gramów, przy jednoczesnym wsparciu akcesoriów zewnętrznych. ● Wielofunkcyjne przyciski na uchwycie sterują niemal wszystkimi funkcjami i aplikacją Snoppa. ● Trzy elastyczne tryby śledzenia - płynny ruch / tryb blokady / tryb szybkiej ścieżki. ● Przełączanie jednym przyciskiem między orientacją poziomą i pionową. ● Nieograniczona rotacja kursu, brak martwych kątów podczas nagrywania dynamicznego filmu poklatkowego. ● Interfejs mikrofonowy do mikrofonów innych producentów skutecznie poprawia jakość dźwięku podczas wywiadów, transmisji na żywo i fotografowania na żywo. ● Nie ortogonalna struktura z ukośnym ramieniem, pozostawia telefonowi dużą przestrzeń do poruszania się. ● Ładowanie 3 godziny przez 24 godziny, bardzo długi czas pracy. ● Zakres rozciągliwości wynosi 55-90 mm. ● Aplikacja Snoppa dla większej kontroli kardanowej i metod fotografowania. Oprócz unikalnych, ekscytujących funkcji, Atom ma również wiele przemyślanych szczegółów, które pomagają uzyskać lepsze wrażenia użytkownika. Na przykład na każdym ramieniu silnika znajduje się blokada, która może uniemożliwić poruszanie się ramienia, gdy kardan jest zamknięty: https://gearvita.com/snoppa-folding-handheld-stabilizer.html Produkty Xiaomi, które mogą korzystać z 10% rabatu z kodem kuponu „MISALE10”: amazfit bip wireless fast charger
  25. Mam soft 263 i ikone mam , czytam ze zrozumieniem - Ty kontaktuj co piszesz
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się