Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Nie bardzo wiem jak wgrać więc nie sprawdzę
  3. wuwojtas

Huawei Mate 20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Po co, przecież ta wersja co mamy teraz to też jak beta się zachowuje... Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
  4. Dzonzi

S10 Debranding - Dyskusja Ogólna

Mam czytać całe 16 stron, skoro wystarczy jedna odpowiedź?
  5. Po aktualizacji Poco Launchera zniknely mi cyfry pokazujace ilosc wiadomosci whatsapp, powiadomienie jest tylko na gorze, ikonka nie ma nawet oznaczenia o noeych wiadomosciach. Tez tak macie? Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  6. flo89

całe 16 stron jest właśnie o tym jak wgrać XEO, zadaj sobie trud i przeczytaj
  7. DeathMagnetic

Huawei P30 Pro. Pytania do posiadaczy.

@AndrzejZ. Cos jakby dzialalo, bo wydaje mi sie ze ikony na górze sa mniejsze. A jak wyglada zsuwana belka z gory ma takim ustawieniu? Huawei P10 | Tapatalk
  8. Yildunn

Honor 10 - Jak odinstalować demo video

Dokładnie wpisałem : uninstall -k --user 0 com.huawei.retaildemo A czy po tych screenach co wcześniej wysłałem jest jeszcze jakaś aplikacja co może wydawać się oprogramowaniem DEMO ?
  9. Pojawiła się beta emui 9.1, w tym miejscu znajdziesz odpowiedzi na zadane pytania, możesz podyskutować a nawet napisać że już masz albo nie masz
  10. kotylozaur

Gdzie kupić pewnie i korzystnie

Mam pytanie do tych co kupili ostatnio S9+, z jakim softem jest telefon? Zależy mi na Oreo, bo muszę mieć nagrywanie rozmów.
  11. balcer0

Oneplus vs Samsung. Płynność działania systemu.

Miałem do tej pory Nexusy....Obawiałem się przesiadki na OP6T właśnie ze względu na płynność....bezzasadnie, śmiało bierz ONEPLUS.
  12. Kubaan88

Huawei Mate 20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Można rejestrować się do bety Tutaj jest odpowiedni temat do dyskusji o tym
  13. little.big.conversation

Samsung S10 vs. Huawei Mate 20 Pro

Ja bym brał na Twoim miejscu Samsunga S10, z Mate 20 pro są nadal problemy z ekranami które są ogólnie gorsze niż te montowane w samsungu S10, ta nowa nakładka UI samsunga jest nawet fajna jednak samsung będzie działał ciut wolniej. Jest jeszcze jedna ważna sprawa a mianowicie rozmiar, S10 jest poręczniejszy i mniejszy co ma swoje plusy.
  14. barusiek

Adhell 3.1.1

Witam serdecznie, Dzis postanowilem, iz wykonam Full Wipe, w zwiazku z czym musialem na nowo zainstalowac Adhell. Niestety samsung cos zmienil i juz najprawdopodobniej nie ma mozliwosci wprowadzenia kodow ELM umozliwiajacych blokowanie reklam. Chyba, ze ja cos robie zle. Nigdy nie mialem tego problemu. Ktos moze rowniez mial z tym problem, lecz udalo mu sie to jakos obejsc? Jesli tak, to w jaki sposob? Pozdrawiam
  15. Chudy_1111

Debranding Samsung Galaxy S8

Witam. Ja mam takie sprytne pytanie. Mam s7 i s8 (s7 oreo, s8 pie), pierwszy jest brandowny play, drugi plus. Jestem w abonamencie w play, na s7 mam VoLTE, HD Voice, super prędkość LTE i inne bajery. Po włożeniu karty do s8 nie mam tych funkcji. Logika mi podpowiada, że skoro nowszy (lepszy) telefon to powinien mieć funkcje poprzednika i może nawet wieciej. I tu pytanie, czy jak na s8 zrobię debranding to otrzymam te "zaginione funkcje"? Czy może jest inny sposób na to? Play i plus umywa ręce, sms konfiguracyjne robiłem kilka razy tak samo jak format i wipe telefonu. Dodatkowo spytam, czy debranding wpływa jakoś na to, że telefon jest służbowy? Z góry dziękuję za informację i pomoc.
  16. NormanPrice

[ELEGANCE 5.1] Firmware problem

Tutaj masz większość ROM'ów. Zależnie od tego czy twój panel dotykowy ma przycisk wstecz po lewej lub prawej pobierasz odpowiedni soft.
  17. Nie żartuj sobie, P30 pro wymiata, zobacz jaki tam siedzi sensor matrycy, porównywałem z Pixelem 3 którego uważam za króla fotografii smartfonowej i zdjęcia zwyczajnie wymiatają, ilość detali jak i odwzorowanie kolorów na najwyższym poziomie, nie wspomnę już o ultra zoomie. O jakich rzeczach piszesz do poprawy w aparacie P30 pro?
  18. Szwajcar91

Słuchawki Galaxy Buds grają bardzo cicho z S9+

Witajcie, Może mi ktoś wyjaśnić jak można ustawić by panel dotykowy odpowiadał za glosnosc? Szukałem wszędzie nie mogę znaleźć. Sprawa dotyczy Samsung s8+ słuchawki grają bardzo cicho... podobnie jak w temacie. Pozdrawiam, Kamil
  19. NormanPrice

Fabrycznie zainfekowany Kiano Elegance 5.1 Pro

Jaką masz wersję oprogramowania?
  20. Gwozdek

Honor 10 - Jak odinstalować demo video

A jakiej komendy użyłeś do wyłączenia trybu demo? Disable czy uninstall?
  21. Dzonzi

Ja mam PRT, telefon jest z Play. Mogę jakoś wgrać XEO? Mam s10
  22. Dzisiaj
  23. Na czarnym tle widać u mnie fioletową poświatę klawiatury dymki czatu po naciśnięciu skaczą z jednej strony ekranu na drugą gdy jest on przekręcony bokiem a telefon ma tylko tydzień... To wina wyświetlacza czy jakimś cudem nwm np oprogramowania?
  24. Shyamer

Xiaomi Pocophone f1 - jakość zdjęć

Okej, super
  25. bluemindtom

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Właśnie wyszła aktualizacja dla V35 Korea [emoji2406]do Androida 9 Pie Ale kpina [emoji23][emoji23][emoji23] https://www.mylgphones.com/lg-v35-lmv350n-received-android-pie-update-in-south-korea.html Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  26. Panicz

Pytania do właścicieli

Aby korzyść z funkcji DeX na telewizorze potrzebny jest specjalny DeX Cable? Zwykłym kablem USB nie da rady to zrobić? Dobra widzę, że musi tu być zakończony końcówką HDMI. Także zwykły raczej nie pozwoli na to [emoji28] tylko czy musi to być od Samsunga czy zamiennik też da radę?
  27. sirrah777

Wymiana wyświetlacza - wrażenia po

Kto tak powiedział? GG5 od zawsze rysowała się jak plastik. Przetestowane w Note7, S8+ i teraz w Note8. Ostatnia nie rysujaca się gg to była GG3. Mate 9 przez 7 miesiecy noszenia w jednej kieszeni z kluczami nie doczekał się nawet mikro rysek. Z kolei S8+ już po pierwszym dniu był u mnie cały poharatany z jedną głęboką rysą o długości 2 cm. Zupełnie jakby nim ktoś specjalnie o ścianę tarł. Note8 juz nie noszę z kluczami, a i tak mam na nim sporo rysek.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się