Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Street

Co wybrać po Honor 9?

Tak naprawdę te wymagania spełniają tylko P30 i S10/S10e póki co Może Honor 20 coś ciekawego w tym temacie pokaże.
  3. mirosławb

Brak powiadomień ze sklepu Play - poradnik

Pokazuje Ci historię powiadomień np tydzień przed instalacją ? bo mi żadna apk tego nie potrafi na P20Pro.
  4. Camulos

Po aktualizacji do EMUI 9 nie działają aplikacje. Honor 8X

tak, przez HiSuite powinna być opcja, zmień wersję systemu
  5. jaktojest

szybka ładowarka beprzewodowa

Witam , Czy ta ładowarka z linku to jest ta dedykowana do s10? I moje pytanie czy ona jest z zasilaczem czy tylko sam panel indukcyjny? https://m.euro.com.pl/ladowarki-sieciowe/samsung-lad-indukc-wireless-charg-duo-2019-black.bhtml?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjwwODlBRDuARIsAMy_28Ud0Ud_vrXQBQjpH4AtmobJg_ej_hILYG88mWxHRPOd1RJdCjJkU00aApdUEALw_wcB Tu na filmiku z unboxa w środku jest zasilacz :
  6. U mnie tak Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  7. marco_v

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

A propo telefonów od naszych operatorów - który najmniej ingeruje w soft a który najmocniej go obciąża swoimi aplilacjami? I czy ktoś jeszcze w ogóle daje sim locki? dodana zawartość @jackq
  8. W zeszłym roku Google nie miało łatwego życia na Starym Kontynencie. Świadczy o tym ogromna kara nałożona przez Unię Europejską na amerykańskiego giganta za narzucanie swoich usług użytkownikom Androida. W tym roku Komisja Europejska też nie daje spokoju Google, co przekłada się na kolejną grzywnę, tym razem za AdSense. Mimo wszystko skupmy się na tym […] Artykuł Unia każe, Google robi – wybierz swoją przeglądarkę i wyszukiwarkę pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  9. jackq

Mniejsze ceny s10 w innych krajach.

Wczoraj kupiłem córce s10e za 2000zł a miałem propozycję s10 za 2600zł i s10+ za 3000zł Wszystko zafoliowane, prosto z play. Wystarczy posiedzieć na olx i podjechać do kogoś w okolicy.
  10. Unie caly czas 10.3.4, nie pojawia sie aktualizacja przez ota. Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  11. mordrek82

[Samsung Galaxy S10e]Etui, pokrowce

Ja kupiłem Nillkin Nature - przezroczyste etui. Wygląda jakby dolegało lepiej, niż w poprzednich Samsungach. Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
  12. Lowton

[STOCK] Oficjalne ROM-y MyPhone

Witam, poszukuję stock romu do Prime 18x9 LTE. Ma ktoś możliwość zgrania softa? W sieci ciężko cokolwiek znaleźć na jego temat.
  13. Oczywiście tak dobrze nie jest codziennie Ale 5h daje radę... Wysłane z S10e
  14. Czy ktoś z Was dostał już najnowszą aktualizację softu? Bo tak czekam ciągle i nic nie ma
  15. Niestety tak jak piszesz. Ne działa równolegle. Czyli problem jest dalej. Macie może jakieś inne pomysły?
  16. Samsung teoretycznie ma powód do dumy. Sprzedaż horrendalnie drogiego Galaxy Fold, jednego z prekursorów składanych smartfonów jest więcej niż dobra. Do tego od wczoraj niemalże każdy portal mówi o tym smartfonie. Recenzje są naprawdę dobre, ale pod warunkiem, że uda się je przeprowadzić. Otóż okazuje się, że wyświetlacz Galaxy Fold może sprawiać problemy. Innymi słowy, […] Artykuł Wyświetlacz Galaxy Fold to porażka? Samsung tłumaczy uszkodzenia pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  17. Shyamer

Pocofone F1 czy Samsung Galaxy A50

W porownaniach na internecie zdj z poco w niektorych przypadkach sa bardziej szczególowe i poprostu ladne niz te z a50 ktory na papierze wyglada duzo lepiej, i nwm co zrobic z tym fantem, i nwm co z tym fantem zrobic w poco jest aparat z mi 8 i ponoc nie najgorszy i kurde nwm co zrobi nie chce wtopic 1600zl tylko chce byc zadowolony
  18. bartos38

Czym nagrywać rozmowy telefoniczne?

Niestety po ostatniej aktualizacji jest to już nie możliwe bo nie można wrócić do oreo chyba że ktoś nadal ma nie zaktualizowany telefon
  19. little.big.conversation

Sprzęt z super aparatem do 2000zł

Też zastanawiałem się między P30 a Mate 20 pro i wybrałem P30, a jeśli wahasz się pomiędzy P20 pro a Mate 20 pro to lepiej wziąć P20 pro, ja nie toleruję zakrzywionych ekranów,z Mate 20 pro są problemy z ekranami, więc lepiej wziąć P20 pro-to bdb smartfon.
  20. mati20i

mogę odinstalować , bo ja swojego Honora 8X , zamówiłem z Aliexpres chińską wersję i tam nie ma domyślnie zainstalowanej aplikacji sklepu play dodana zawartość Da się jakoś cofnąć aktualizacje żebym z powrotem miał EMUI 8?
  21. Dzisiaj
  22. Master24

S7[G930F] - [8.0] Oreo - G930FXXS4ESAE- [XEO] - [17.02.2019]

Witam. Wgrałem najnowszy soft G935FXXS4ESC1 z modemem G935FXXU4ESAE, ale wpierdziela baterie az milo, probowalem wgrac modem z postu ze strony 22 G935FXXU2EREO bo czytalem ze na tym tak nie wcina baterii ale po wgraniu w ogole nie widzi sieci... o co chodzi? EDIT: Jeszcze jedna sprawa wgralem oreo przez odin, wszystko pieknie poszlo wgrany magisk 19 wszystko dziala pieknie ale wchodzac w twrp nie moge wykonac wipe cache i dalvik... po wgraniu tego modemu "wipe cache unable to mount storage" 0mb i co jak zrobie sobie backup przez twrp pozniej zrobie fixa z tego filmiku (bo rozumiem ze naprawa partycji usuwa dane) i spowrotem przywroce ustawienia to bedzie dzialac? czy musze wgrywac rom od nowa?
  23. Artekm

Sklepu Play nie da się odinstalować bez roota, więc poszukaj dobrze. Generalnie polecam przywrócenie ustawień fabrycznych. Jeśli nie masz na telefonie ważnych rzeczy to zrób to od razu. Jeśli na czymś Ci zależy to zrób przez HiSuite kopię zapasową i wtedy twardy reset. Tę procedurę poleca się zresztą po każdej aktualizacji systemu.
  24. Dziś zamówiłem dla siebie i mojej lubej P20 Pro Twilight, ona przesiada się z Samsung A5 2016, ja z Huawei P9. Mam pewne obawy nauczony tym jak aktualizuje swoje flagowca Huawei na przykładzie P9.. Cena jednak była na tyle dobra, że postanowiłem zaryzykować (25x70zl w abonamencie Play, na start 1zł co daje łącznie 1751zl, myślę że to bardzo dobra cena). Na dniach zdam relacje jak tylko zrobię zamianę. Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
  25. Jak będą takie wyniki to będę zadowolony OnePlus 5T
  26. @Erwolek, po naciśnięciu przycisku zmiany głośności pojawia się jeden pasek u góry ekranu. Nie możesz go rozwinąć przesuwając palcem w dół? U mnie tak to działa na Galaxy S8.
  27. KAMIKAADZE

Wymiana szkła/wyświetlacza.

Gdzie robiłeś? Gwarancja na naprawę ? Szczelność? Słyszałem o firmie co nazywa się Pan szybka Jaka metodą wklejanie ? Na parterze kleju czy na żelu? Wysłane z Tapatala.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się