Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. zuli007

Wgrywanie combination file

Z tego co wiem to Samsung w S10 wprowadził nowe zabezpieczenia i póki co nie ma takiej możliwości. Na xda jest o tym kilkustronicowy temat.
  3. pawelkrystians

Ochrona ekranu - szkła, folie

@belsssik Czasem pozostanie jedynie oddać do serwisu. Może głośnik wymienia. Zapłacisz A gwarancji nie stracisz. Kwestia ceny. Głośnik ma malutkie dziurki. Wątpię żeby się udało tak wyczyścić. Ale próbować trzeba bo akurat się uda. Sam chciałbym zmienić na szkło. Ale raz że boję się tego kleju. A dwa że pękają te szkła. I myślę że to problem tego dociskania żeby czytnik działał. Jest szko twarde i naprężone. A telefon zmienia temp. I pracuje powierzchniowo. Tak kombinuje czy zanim się wstępnie utwardzi klej może lepiej od razu docisnąć albo czymś obciążyć póki płynny klej i wtedy będzie łagodnej ugięte? Jedynie wtedy może dojść problem że więcej kleju wypłynie. Chciałem t-max bo tańszy. Ale bardziej klej się rozlewa. A whitestone częściej pęka. Może ktoś się wypowie czy dobrze kombinuje. Czytam to fortum i filmiki oglądałem i takie wnioski wyciągam. Zależy mi na odcisku palca. A nie chce zniszczyć telefonu i co chwilkę kupować szkła. Folia fabryczna ok. Ale wiecznie nie wytrzyma A szkło trochę lepiej jednak chroni ekran. Czytnik pewno dlatego nie działa często że klej jest gumowaty po utwardzeniu i jak jest gruba warstwa to ultra dźwięki zanikają. Ot taka cała tajemna chyba. To jest moja logika i proszę potwierdzić czy mogę mieć rację i czy przy zakładaniu szła moje spostrzeżenie może mieć wpływ na dobre działanie czytnika i co by szko nie pękało. I tu może dojść jeszcze problem że jak za dużo kleju wypłynie i będzie mało lub prawie w ogóle po środku w miejscu dociśnięcia szkło odejdzie. A ktoś też chyba tak miał że się nie trzymało. Kluczowe może być ustalenie jakim ciężarem nacisnąć i to dość precyzyjnie. Np 5 złotówka? Na jednym filmiku ktoś użył 4 monet jakiś. Dwie na czytnik i dwie na górze ekranu w rogach. Wielu osobom może po prostu się udało założyć. Ale myślę że to nie kwestia przypadku i porządna instrukcja załatwi sprawę. A może wystarczy w miejscu czytnika na szkle zrobić mikro wypustkę którą by odpowiadała za grubość kleju przy dociśnięciu?
  4. zulu88

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

@cal lightman W tryb download wchodzisz przytrzymując jednocześnie vol-, bixby i podlączając kabel. Wszystko naraz [emoji846].
  5. Marcin Talaga

Google zawiesza współpracę z Huawei.

Tu się zgodzę z przed mówca. Ja z reguły wymieniam telefon co dwa lata, miałem p9 lite, później po 2 latach. p20 lite, po roku co było wyjątkiem - teraz P30 (to co było przed p9 lite nawet nie pisze bo nie warto xD). I nigdy w głowie mi nie siedziało że muszę to sprzedać za XX miesięcy za dobrą kasę... Baa, jeszcze je dałem p9 u mamy wylądowała, p20 u dziewczyny i wszyscy razem ze mną są szczęśliwi i nikt nie narzeka że to stare telefony. Jedyny ból który mógłbym doznać to brak rzeczywistego wsparcia jeśli mimo tych wszystkich słów Huawei by nie zapewnił
  6. vitucky

Huawei P30 Pro. Aktualizacje oprogramowania - dyskusja ogólna.

a już myślałem, że rozmowa potoczyła się o aktualizacji...
  7. arczi1280

Aktualizacje oprogramowania - dyskusja ogólna. Jaki jest związek tego tematu z ofertą plusa?
  8. spec-naz1

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Ja dostałem dzisiaj po północy, ponad 600mb. Tyle że telefon z dystrybucji włoskiej[emoji6] Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  9. tutrus

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

Niestety i ja mam wrażenie, że głośność rozmowy jest gorsza niż w moim starym oneplus 3.... [emoji53] Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  10. bartekc00

Proszę zwrócić uwagę, że ten temat dotyczy wrażeń posiadaczy. Proszę nie być leniwym i zakładać nowe wątki lub kierować pytania w odpowiednie miejsce. Na ten moment wszystko ląduje tutaj w jednym worku, mimo że często niewiele ma wspólnego z wrażeniami.
  11. facet_

Ba ją kolego kupuję telefon żeby go używać a nie sprzedawać , auto traci wyjeżdżając nowe z salonu i jakby każdy miał takie problemy panie biedny to nikt by nic nie kupił bo każdy traci. Zacznij używać a nie kalkulować bo w depresję wpadniesz . Wysłane z mojego EVR-AL00 przy użyciu Tapatalka
  12. mixmax88

Asus Zenfone 6 2019

Już u mnie jest. Po pierwszych chwilach mogę powiedzieć, iż jest to udana przesiadka z 5Z. Aparat działa płynniej, więcej ustawień. Jakość zdjęć nocnych jest słada w porównaniu do 5Z. Dźwięk na głośnikach delikatnie lepszy. Ekran przyjemniejszy dla oka ale nie ma dużej różnicy. Czytnik linii papilarnych jest szybszy i to nawet z delikatnie wilgotnymi palcami.
  13. Pawlak093

Nie wyszukuje karty microSD

Sprawdzilem w innym telefonie huawei p8 i tez nie działa. W p8 wyszukuj karte i wyskakuje opcja formatuj ale po kliknieciu wyskakuje error cos volumine partition disk failed Jezeli online da sie to zalatwic to sie zglosze do tej pomocy technicznej
  14. Ale co zaczęło działać?
  15. gacy02

OnePlus 7 Pro - Etui, pokrowce

Tylko oryginalny Carbon Bumper przez to że jest cieńszy, słabo chroni obiektyw aparatu. Jest praktycznie na równi z pleckami pokrowca, może 0,2-0,3 mm niżej. Co do zabezpieczenia ekranu też nie ma rewelacji, Brzegi nie wystają tyle nad ekran co w tym przeźroczystym etui dołączonym do zestawu. Z plusów, to nie powiększa zbytnio telefonu (jest węższy od silikonowego). Fajnie leży i trzyma się go dłoni. Wydaje mi się że ten sam pokrowiec w OP5 jakoś lepiej chronił telefon. Jakby ktoś chciał zniżkę na akcesoria OP to mój ref link : https://www.oneplus.com/pl/invite
  16. Masao

Ja dostałem w plusie 8/256 za 3800 dzień po premierze Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
  17. shados

A nie ma jak w starszych wersjach w ustawieniach Przechowywanie i pamięć?
  18. mateusz1807

Ochrona ekranu - szkła, folie

Możesz spróbować przetrzeć głośnik jakimś patyczkiem do uszu nasączonym w ipa, ewentualnie małą igłą udrożnić dziurki. Jak się wlało do środka to nic nie zrobisz.
  19. Dzisiaj
  20. Takie pytanie. Czy na 6t aparat uruchamia się około 1,5s? Mam mi9 i tam uruchamia się błyskawicznie. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  21. Mirales

MIRON NURSKI, 24 maja 2019 Dla Huaweia jeszcze nie wszystko stracone. Trump jest otwarty na negocjacje Zwrot akcji w sprawie Huaweia. Donald Trump potwierdza między wierszami, że w całym zamieszaniu z Huaweiem nie chodzi wcale o żadne bezpieczeństwo. Bo jak inaczej interpretować chęć prowadzenia negocjacji handlowych w tej sprawie? Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
  22. A sprawdziliście, czy jakaś aplikacja nie zużywa bardziej energii, czy nie powoduje wybudzeń? Czasami po samej aktualizacji danej aplikacji tak bywa.
  23. sukr

Przecież o to w tym chodzi. Z Huaweia robi się kozła ofiarnego.
  24. Radziundzio

I ktoś wystawił na OLX 8/256 za 2500 [emoji2357]? Będę się śmiał, gdy za chwilę się okaże że ta cała afera to tylko narzędzie do wywarcia presji i oręż w negocjacjach umów handlowych z Chinami... I wszytko wróci do normy. Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
  25. jck69

W opcjach programistycznych. Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  26. Vaiet

Czołem. Mam pytanie, bo nie udało mi się znaleźć tego na własną rękę. Czy jest gdzieś opcja pokazująca aktualne zużycie pamięci RAM?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się