Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Kontakty są od LG, Wiadomości od Google.
  3. Mam od tygodnia LG G7 Thinq, przywracałem wszystko z LG G6 i pytanie, czy w G7 do wiadomości lub kontaktów fabrycznie nie ma aplikacji od Google?
  4. thomas516

Jaki macie kolor ramki dookoła ekranu w czarnej wersji?

Nie jestem slepy i odrozniam kolory, nie ma tu nic z zieleni
  5. To w takim razie chyba ING robi jakieś problemy. Nie używam odblokowywania twarzą, a używanie odcisku palca proponuje już sama aplikacja ING
  6. antekajtek

Mi A2 - aktualizacja oprogramowania, informacje

Zwrot z tytułu rekojmi to nie taka łatwa sprawa jak Ci się wydaje,najpierw serwis a ja zostaje bez sluchawki w ręku bo pierwsze co jak odpaliłem smarta i okazało sie że nie mogę zaktualizować do andka pie to pojechałem do sklepu i trochę lipa. Miałeś problem z tego co czytałem i mam pytanie-udało Ci się wgrać nowy rom ?Jeśli tak to może napisz krok po kroku jak to ogarnąłeś bo ja probowalem tej metody jaką Ci ktoś z forum polecił i lipa. Dzięki
  7. Botis

Samsung Galaxy Note 9-etui/case.

Szkło na aparat do kupienia na AliExpress ja mam takie samo. Jest super bo wystaje ponad ramkę i telefon leży wtedy na tym szkle. (dają to często gratis do szkieł na ekran)
  8. balwanekbuli

@Botis Acha oki. A too i tak. To co masz na szybce to jest w takim razie też folia z tej skórki?
  9. Botis

To jest skórka nie etui
  10. malpaso

Huawei P20 Pro. Folie ochronne i szkła hartowane.

Mam ją naklejoną od listopada. Poślizg jest ok, trochę gorzej jak się ma mokre paluchy -wtedy czuć delikatny opór. Pod względem wytrzymałości nie mam zastrzeżeń. Na telefon mam założone etui Ringke a telefon poniewiera się po podłodze w aucie (często mi się zsuwa z siedzenia a uchwytu używam tylko do nawigacji), w plecaku lub po kieszeniach z monetami. Nie zauważyłem jakichś większych rys. Jedynie w miejscu gdzie najczęściej ślizgam palcem zrobiło się lekkie zmatowienie które jest widoczne pod pewnym kątem. Ale myślę że wpływ na to miała bardzo spękana skóra na moich palcach w zimie. Ogólnie jest ok mając na uwadze że jest to folia a nie szkło. Bardzo twarda i dobrze dopasowana i naklejona folia.
  11. spec-naz1

S8 czy LG G7?

Twój temat został przeniesiony do kosza.
  12. spec-naz1

S8 czy LG G7?

Dubel: https://forum.android.com.pl/topic/360168-samsung-s8-czy-lg-g7/?tab=comments#comment-5553451
  13. PKO BP oraz PKO SA działają bez problemu tj IKO oraz PeoPay
  14. Bartekeuro90

Huawei P30. Opinie i wrażenia.

Zadam może głupie pytanie: Fabrycznie nie ma żadnej folii na aparacie???
  15. spec-naz1

Samsung S8 czy LG G7?

Twój temat został przeniesiony do kosza.
  16. spec-naz1

Samsung S8 czy LG G7?

Dubel: https://forum.android.com.pl/topic/360485-s8-czy-lg-g7/?do=getNewComment
  17. Można, bez najmniejszego problemu. Każdy telefon wezmie tyle pradu, ile potrzebuje.
  18. mourning

Sense Home- brak licznika wiadomości

Tak, używam bo niczego więcej nie potrzebuję. A jakich Ty funkcji używasz, których nie ma stockowa aplikacja?
  19. jurislawek

Android Oreo [8.0] - wrażenia/opinie/błędy

to i tak dobrze, bo inne modele nie mają wcale
  20. Szymon035

Aparat w Galaxy S7 Edge (zdjęcia/wrażenia/tryby/porównania)

Pierwsza w tym sezonie mini sesja zdjęciowa. Zdjęcia są robione w trybie macro przy użyciu zewnętrznego obiektywu.
  21. Od dwóch lat mierzymy się z wycięciami w wyświetlaczu. Producenci poszli na kompromis w dążeniu do bezramkowych modeli i o ile teraz widać prawdziwy postęp, tak przez ten czas wykształciły się różne potworki. Nie wszyscy muszą lubić popularne notche, ale można je pozytywne wykorzystać. Okazuje się, że wystarczy jedna aplikacja w postaci Battery Notch, która — […] Artykuł Bądź jak Huawei P30 Pro i wykorzystaj notch w swoim smartfonie! pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  22. Yildunn

Honor 10 - pytania do posiadaczy.

I tak nie używam tego telefonu, jak się uda odblokować będę się cieszył . Mam nadzieje że z Waszą pomocą niczego nie uwale . Chyba że jest inny sposób aby wyłączyć to demo ?
  23. Jash

Mi A2 - aktualizacja oprogramowania, informacje

Skoro kupiłeś telefon w Media to pamiętaj ze poza gwarancja producenta jest jeszcze rękojmia sprzedawcy. Nic nie musisz. Reset pakujesz zanosisz do sklepu i składasz reklamacje z tytułu rekojmi opisując co i jak. Reszta cię guzik obchodzi. Niech sobie nawet do Honolulu wysyłają. Telefon ma być sprawny Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  24. Liquidshoe, spróbuj zamiast resetu APN-a dodać nowy według tej konfiguracji: https://nasz.orange.pl/t5/Telefony-i-tablety/Problem-z-konfiguracją-internetu-Orange-apn-internet/td-p/70159 U mnie działa
  25. Gwozdek

Honor 10 - pytania do posiadaczy.

Jeśli mowa o autoryzowanym, to można zapomnieć. Oni takich rzeczy nie robią. Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
  26. Toż napisałem, że wybierasz plik .zip jaki chcesz i flashujesz.... skoro chcesz 6.1 to przenieś go na kartę czy telefon i instaluj tak samo jakbyś robił to z 6.0, nic nie skasujesz. Jeśli chcesz jeden i drugi plik to instalujesz po kolei..... Prościej już chyba nie idzie wytłumaczyć. A jeśli Ci wyskoczy opcja o wipe, to wybierasz dirty wipe, nie instalowałem 6.1 tylko ELS, w tym przypadku nie ma żadnego wipa
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się