Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. kamcios12

Huawei P30 Pro. Pytania do posiadaczy.

Telefon oddany przez rękojmę. Mam nadzieje, ze huawei się nie wykręci i da mi nową sztukę...
  3. _tommy_

Brak możliwości pobrania aplikacji ze sklepu Play

DNS zmieniłem ale wróciłem na automat (sieci i Internet). Telefon wyłączyłem i włączyłem. Mówisz błąd sieci... Ale działa pobieranie plików apk z innych sklepów. Teraz pobrało mi wcześniej zaznaczoną aplikacje ale aktualizacji aplikacji YT nie chce pobrać Wysłane z Moto G(7) Power przy użyciu Tapatalka
  4. Dzieciak jakiś mnie przez przypadek szturchnął i ruszyłem ręką.
  5. pucian

Android Oreo [8.x] - wrażenia/opinie/błędy

Ma ktoś link do wersji orange?
  6. dzidexx

Nie, to błąd sklepu lub sieci (lte, wifi).
  7. dzidexx

Xiaomi Redmi Note 7 z Chin

Zajrzyj na forum Miui Polska lub Miui EU. W skrócie: Musisz odblokować bootloader i za pomocą MiFlash wgrać Global(lub w twrp MiuiEu). Ważne: Na Global nie wolno ci zablokować bootloader'a (tylko na China).
  8. xperiagosc

Skojarzenia

Stal Huawei P10 | Tapatalk
  9. krapkov

Czym nagrywać rozmowy telefoniczne?

O jakim telefonie mówisz? Bo mój s9+ na najnowszym android 9 pie ma U2
  10. januswioletta28

Kółko

Mam pytanie co oznacza kółko na wyświetlaczu jak dzwonię Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
  11. Scena była oświetlona jakimś zielonym światłem? Bo ten krzak na pierwszym planie powinien być obsypany żółtymi kwiatami, nie zielonymi. Zaś fotka ze ścieżką/chodnikiem ewidentnie ruszona, widać brak OIS..
  12. Jash

Mi A2 - aktualizacja oprogramowania, informacje

Lecą kwietniowe poprawki....
  13. domer

Nokia 6 Aktualizacja Systemu

Na ta-1003 nic nie ma
  14. Marcin

Premia 500 PLN a zakup telefonu z zagranicy.

Dzięki za odpowiedź. Poczekam. Dodam tylko że telefon nie jest z polskiej dystrybucji a dzisiaj w aplikacji pokazał mi się komunikat by pobrać kod Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  15. _tommy_

Wymusiłem zatrzymanie, wyłączyłem, włączyłem wyczyściłem dane aplikacji. Dalej to samo. @dzidexx a opcja z plikiem APK który poblokował coś w sklepie? Można to jakoś zweryfikować? Bo mam aplikacje z pliku APK.
  16. Ja robie backup wszystkiego na koncie google Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  17. dzidexx

Ubij sklep i spróbuj ponownie.
  18. Honor Play wydaje się być dobrą opcją chociaż z modeli które wskazałeś sprawdziłbym też Redmi Note 7, jest dostępny w sprawdzonych źródłach: https://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-7-bluetooth-wifi-gps-lte-dualsim-64gb-android-90-kolor-niebieski-p625124 Co prawda posiada "notcha" ale wydaje mi się że to dosyć kompletny sprzęt w tej cenie: ekran 6,3 IPS z gorylem. 5 gen na froncie do tego dosyć wydajny układ 8rdzeniowy Snap + 4GB Ramu. Plus to tez bateria 4000 mAh, a sam aparat daje radę - zdjęcia w dzień sa ok.
  19. raf4545

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Witam, jest coś nowego w Andku 9? Coś jest nowego, jakieś zmiany (proszę o screeny Jak z baterią i wydajnością?
  20. bartos38

@krapkov na pewno nie wgrywałeś z najnowszego Pie najnowsze ma zabezpieczenie U3 a żeby wgrać combination file musiałeś mieć U2
  21. titus78

Guzik guzik. Też przechodziłem z XEO na Pie na ten ILO, ale fakt chyba na U2 Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  22. Cześć. Właśnie zauważyłem, że mam problem z pobraniem aplikacji ze sklepu Play. Wisi ciągle na "Czekam na pobieranie", pasek postępu miga ale instalacja nie idzie. Sprawdziłem na plikach apk z apkpure i tu nie widzę problemu. Od razu dodam, że wyczyściłem dane i cache Sklepu. I nic. Dodam, że chciałbym przywracać telefonu do ustawień fabrycznych.
  23. noexde

Android Oreo [8.x] - wrażenia/opinie/błędy

ok jest AI Cam, szkoda że nie ma trybu portretowego, chyba 'ostatnio' dodali ten tryb do V30 ale tylko do przedniej kamerki, co też nie zachwyca - o ile wszystko dobrze pamiętam xD Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  24. ziomiwan

Xiaomi Redmi Note 7 z Chin

Witam! Dziś miło zaskoczyła mnie paczka z chin, gdyż znajdował się w niej telefon Xiaomi Redmi Note 7 który kupiłem/wygrałem na banggood za 4grosze. Wszystko super, ale telefon jest w wersji Chińskiej, bez polskiego języka. Jest angielski, ale zawsze lepiej byłoby mieć PL. Mam pytanie czy ktoś mógłby napisać mi jak wgrać wersję Global software? (o ile jest taka możliwość na miui 10) Szukałem na forum, ale nie znalazlem jednoznacznej odpowiedzi. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
  25. krapkov

Guzik prawda. Ja wgrywałem ILO z najnowszego Pie. Trzeba mieć tylko odpowiednio nowy Combination File. Nawet gdzieś w tym wątku powinien być link do niego.
  26. Sławomir Sokół

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Ja mam z wolnego rynku, ale sim w play. Telefon kupiłem miesiąc temu. Naprawdę jakiś problem kolega tutaj ma że ktoś czeka i wymienia się informacjami na forum i temacie przeznaczonym do tego ?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się