Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. seb84

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

Czy ktoś z rozmówców po drugiej stronie słyszy trzaski, charczenie podczas rozmów ? Pojawił się taki temat na Facebooku Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  3. flash608

OnePlus 7 / 7 Pro - zasady zwrotu w x-kom

Trochę nie jasno się wyraziłem. Chodziło mi o ten konkretny przypadek, czyli ktoś bierze na test urządzenie i nie usuwa nic ponad to co musi w celu stwierdzenia własności rzeczy. O ten konkretny przypadek mi chodziło, że jeżeli nie przekroczymy tych "uprawnień" wówczas sprzedawca nie może nas niczym obciążyć. Oczywiście jeżeli ten stan zostanie przekroczony to sprzedawca może dochodzić pewnych roszczeń.
  4. BlueBlazer

Ochrona na ekran [folia, szkła] dla Note 8

Mam kilka etui Spigena (m.in. Clear) do N8 i najlepiej z nimi układa się ich folia NeoFlex. Sama folia jest trochę grubsza i ma bardzo delikatny efekt pomarańczowej skórki ale mimo tego, najlepiej mi się na niej pracuje bo rysikiem wszędzie dojadę choć z oczywiście z mniejszym poślizgiem. Wydaje mi się, że folia lepiej absorbuje uderzenia i nie łapie łapie tak zarysowań jak inne folie i pewnie też szkło . W każdym razie raz telefon zaliczył idealną czołówkę z 1,5 metra i ani draski:) Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  5. dzidexx

Ma prawo. Usunięcie folii czy aktywowanie Ajfona zazwyczaj jednak darują. Jednak przy kilku sztukach śmiem wątpić czy sklep będzie taki łaskawy.
  6. all999

Ok, w takim razie na grupie FB ktoś jest w plecy jakiś tydzień. Nie było tematu
  7. flash608

Tylko co ma zrobić sprzedawca, który otrzymał zwrot np. 10 telefonów, które zostały zwrócone bo ktoś wziął sobie do potestowania i jednak się rozmyślił. Oczywiście telefony te nie noszą widocznych śladów użytkowania, były wykorzystywane "w sposób nie wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jej charakteru, cech i funkcjonowania." Mimo to opakowanie, oryginalne folie zostały usunięte, przecięte itd. Sprzedawca nie ma prawa obciążyć Klienta żadnymi kosztami utraty wartości, jednak jak piszesz nowy użytkownik może nie chcieć takiej "używki". To w końcu towar pełnoprawny, czy nie? Bo zwracając sprzedawcy jest pełnoprawny, a sprzedając kolejnemu klientowi już nie. I nie, nie jestem sprzedawcą, sam zresztą często korzystam z prawa zwrotu/odstąpienia od umowy, ale praktycznie jedynie w przypadku, gdy produkt nie spełnia w rzeczywistości tego co podaje producent. Często nie mam możliwości przetestowania produktu w sklepie, bo nie wszystko leży na półkach, więc to jedyna opcja "sprawdzenia" produktu. Otwieram pudełko w rękawiczkach nitrylowych (użytkuję w pracy) i w nich oglądam cały sprzęt, jeżeli coś mi faktycznie nie odpowiada, to w przeciągu godziny od otwarcia produktu jest już spakowany i wypełniony jest już dokument zwrotu. Często w Morele pytano mnie czy w ogóle otwierałem opakowanie. Nie wiem ile osób tak robi tak jak ja, ale możecie nie zawsze poznać, że produkt był "używany". Idąc w drugą stronę można wykorzystać "system" i mieć na "stałe" np. wypaśną grafikę RTX2080 Ti. Kupujemy grafikę przez internet, korzystamy z niej przez 14 dni. 14-tego dnia zgłaszamy odstąpienie od umowy. Mamy kolejne 14 dni na zwrot, czyli żeby nie przesadzić po łącznie np. 27 dniach (dzień zapasu) oddajemy towar (o ile jest możliwość stacjonarnego zwrotu i sklep mamy w naszym mieście). W celu zachowania ciągłości posiadania grafiki np. 20 dnia posiadania pierwszego RTX'a zamawiamy taki sam model w tym samym sklepie i odbieramy go chociażby przy okazji zwrotu pierwszej grafiki. Od dnia zwrotu I nikt nam za to nic nie zrobi, bo wszystko zgodnie z prawem. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Żeby nie było tylko Offtopic'owo, to zawsze sprawdza się zasada, że kupujemy i opłacamy przez internet (przelewem, kartą, blikiem), a sposób odbioru nie ma wówczas znaczenia, bo już zapłaciliśmy za towar, bez możliwości jego obejrzenia i to własnie dlatego mamy prawo jego zwrotu. Sklepy różnie podchodzą do płatności bezpośrednio w sklepie za zakupy internetowe, jedne traktują to jako rezerwacje, inne jako zakup internetowy, ale żeby nie bujać się potem z Rzecznikiem Konsumenta najlepiej opłacać zamówienie od razu.
  8. memphis21

Ta wersja była już dawno. W sensie, że jak odebrałem swój 21 to mi chodziło wyskoczyła na aktualizacja Wytapane z OnePlus 7 Pro
  9. Nie do konca. Napiszę po raz kolejny - mialem obydwa, porownywalem rownoczesnie, fotografią się zajmuję i potrafię odroznic pewne cechy. Zresztą wrzucalem foty porownawcze inie tylko ja to widzialem. Zresztą podobno sam huawei widzi problem i wypuscilo jakas aktualizację. Sugeruję zatem osobiscie to sprawdzic, nie wierzyc slepo w teksty z netu i wyglaszac takich opinii bo mozna wyjsc na ignoranta.
  10. PiPoLiNiO

U mnie nic nie ma.
  11. @Fotograf Da się. Ja mam aplikację na zegarek z WearOS i robi fotkę zdalnie przy zablokowanym ekranie. Nie przejmuj się tym narzekaniem, że P30 pro robi gorsze fotki niż poprzednik. To typowe. Podobny płacz jest w temacie o fotach z S10, podobnie ludzie płakali przy LG G6, V30 itd. Taka specyfika. Skąd to wynika, nie wiem ale tak już jest i należy to po prostu ignorować. Zamiast się cieszyć ze sprzętu ludzie na siłę szukają wad.
  12. all999

Jest jakiś update? Mój OP7 już spakowany, więc nie sprawdzę. Jednak za duży dla mnie.
  13. Gu Mis

[Xiaomi Mi8] Aktualizacja, dyskusje, wrażenia

NIe nowsze zabezpieczenia.
  14. luk luk

Gdzie kupić pewnie i korzystnie

Witam serdecznie, przeczytałem ten wątek i potrzebuje się upewnić czy dobrze myślę Chciałbym kupić S9 i widział bym to tak: - zakup na outlet xkom za około 2100 zł (przez allegro) - odebrane 500zł jako cashback - odebranie 250 zł z odkupu jakiegoś starego telefonu przez samsung Biorąc na FV S9 przy tych kombinacjach wyjdzie 2100zł * 0,77 * 0,82 = 1326 zł - 500zł - 250zł = 576 zł (ująłem "korzyści" podatkowe jak VAT i dochodowy) Dostaje telefon prawie nowy bo ze zwrotu 14-dniowego z dwuletnią gwarancją. Teraz jedynie się boje że jeśli ktoś zwrócił telefon to czy nie mógł wykorzystać już tej promocji 500 zł lub 250zł przez samsung members ? Macie jakieś doświadczenia ? Chciałby jeszcze skorzystać z GUARD ale promo już się skończyło ? https://www.samsung.com/pl/campaign/smartfon/guard-s9/#promocja Dzięki za odpowiedź
  15. vitay007

Huawei P Smart - aktualizacje oprogramowania.

Jak wejdziesz w aktualizację systemu, w prawym górnym rogu masz 3 kropki. Jest tam opcja "pobierz ostatni pełny pakiet" po tym powinno ci pobrać najnowsza wersję. Co do twojego pytania - nie bedzie[emoji47] niestety huawei zaczyna umierać, A szkoda [emoji47] Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
  16. Z abo dla mnie tylko nju ma ciekawe opcje zwłaszcza dwie SIM. Wychodzi wtedy po 19 PLN. Albo plushabo (umowa miesięczna) i wychodzi po 20. Inne abo u opow po 50 - 70 to już nieporozumienie. Reszta już na kartę ale tu wadą jest paczki roamingowe z dopłatami. Skromne dopłaty ale dopłaty.
  17. Ja na kartę mam VoLTE,Wifi calling,poczta od razu wyłączana. W roamingu 2,1GB
  18. Dzonzi

OnePlus 7 Pro- Aparat/dyskusje/wasze zdjęcia.

Mniejszy ekran to akurat zaleta No ale gdybyś normalny klient chciał kupić ten telefon to nigdzie nie dostanie go za 2200 zł. Na olx najtaniej za 3200 zł, za allegro za 3000 zł z Chin.
  19. Dzisiaj
  20. remmyhi

Nokia 7 Plus czy 8.1? Potrzebny dobry aparat i bateria.

Miałem nokia 7.1 również do testów. Bawiłem się trzy miesiące jako służbowy telefon. I nie mogę się zgodzić z argumentami wyżej. Telefon dobrze złożony, bateria spokojnie dzień trzymała. Zdjęcia uważam że robi bardzo dobre, a na aplikacji GCam wręcz świetne. Gdy po wgrywaniu nowego softu telefon padł, support w tydzień załatwił nowy telefon. Support jest na Węgrzech. Z jednym się zgodzę. Soft to rzeczywiście czysty android z aplikacją nokia cam. Nie ma nic poza minimum. Przez to telefon wydawał mi się "niekompletny". Chroniczny brak aplikacji do rzutowania na telewizor, etc. Nie rozumiem hejtu na ten telefon. Uważam że jak na cenę jest dobrze wyposażony, dobrych materiałów telefon. I jest to dobra alternatywa dla Chińczyków. Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  21. memphis21

OnePlus 7 Pro - pytania przed zakupem/pytania nowego użytkownika

No głównie w przeglądarce na yt i czasami na forum Wytapane z OnePlus 7 Pro
  22. memphis21

To jak mogę to sprawdzić. Mam tylko apki które potrzebuję Wytapane z OnePlus 7 Pro
  23. rakers

OnePlus 6 czy Xiaomi mi8?

Mi8 raczej nie będzie miał stałych powiadomień. Mi9 już tak. Mi8 ma lepszy aparat niż op6. Op6 ma dobry soft i wsparcie. Mi8 ma też dużo jaśniejszy ekran na poziomie 620 nitów vs op6 440 nitów. Mi8 będzie myślę miał także długie wsparcie skoro mi6 ma je dalej.
  24. S3V3N

Jak zmienić CSC?

Niczym nie skutkuje, a nawet i lepiej ponieważ dostaniesz szybciej nowe OTA Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  25. @rifek4_ Mam prośbę, czy możesz w kolejnym realese wyłaczyć okno, ktore wyskakuje po wlaczeniu BT? Albo napisz jak to wyłączyć;)
  26. shados

To musi być jakaś apka, która nie jest wykrywana przez system? Ja tak miałem np. z Feedly - od pewnej aktualizacji bateria znikła w oczach podczas połączenia z siecią mimo, iż sama aplikacja nie była używana. Co ciekawe na Feedly Classic już takiego problemu nie ma.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się