Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. gente

Pixel 3a / 3a XL już do kupienia!

@Patyczak a podesłał byś real foto jak wyglądają biały i czarny? Jestem coraz bardziej przekonany ale chyba będę zamawiał z Amazonu żeby nie mieć problemów z gwarancją.
  3. cptMichaaX

Google zawiesza współpracę z Huawei.

Wcale nie oddali, bo nad oceanami ciągle USA ma władze. Warto sięgnąć do książki Bartkosiaka na temat ich konfliktu
  4. a widzisz u mnie to akurat działa i nie ma FC. Za to, mam problem z tym, co już pisałem wyżej.
  5. user1919

Wgrywanie combination file

Witam, czy udalo sie komus wgrac combination file ? W poprzednich Samsungach nie bylo z tym wiekszego problemu, natomiast teraz Samsung wprowadzil nowe zabezpieczenie. Przy probie wgrania combination wyskakuje blad w download mode "Please get the approval to use factory binaries (PIT)" Ktos cos?
  6. Przy próbie wejścia w scal kontakty jest FC. Przy próbie dodania wizytówki z SMS jest FC.
  7. @Lasica 0014 W internecie można znaleźć soft który to zrobi, niestety chyba wszystkie aplikacje są płatne, np. http://www.androiddata-recovery.com/android-phone-recovery.php. Raczej darmowego, domowego sposobu nie ma. Ewentualnie jeśli ogarniasz temat telefonów to możesz zajrzeć na forum xda i tam znaleźć jakieś metody.
  8. caporeira

Note 9 pytania do właścicieli

Dzięki. I kiedy była ostatnia aktualizacja? Np XEO? Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  9. Mirales

Google zawiesza współpracę z Huawei.

Dominację oddali wiele lat temu, i dopiero teraz huawei im to uświadomił ? Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
  10. dzidexx

Nie wyszukuje karty microSD

Pokaż wynik z h2testw kart 32 i 64.
  11. Lysolus

Aparat w LG G5 porady, problemy.

@Szymon Horoszko A próbowałeś wyczyścić dane aplikacji Aparat albo zrobić Factory reset? Jeśli nie to spróbuj.
  12. Camulos

- dla NIemiec CSC jest w wersji DBT - dla szwajcarów to AUT
  13. caporeira

Rozumiem że nie dostaję aktualizacji na czas ? Jaki jest odpowiednik niemieckiego XEO ? Albo szwajcarskiego, bo chyba z tej dystrybucji jest mój telefon. Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  14. Kelevra1902

Zamówienia: zniżki, formy płatności

@art12 Sama prawda. Cenę w sklepie OP można zbić, w x-kom nie więc jak ktoś nie potrzebuje faktury to sprawa wydaje się prosta. X-kom może zyskać długoterminowo bo mogą pojawić się jakieś promocje czy też cena bazowa telefonu może spaść - a to w oficjalnym sklepie się do tej pory nie zdarzało.
  15. Mam pytanie: wczesniej uzywalem nova a teraz chce spróbować oxygenos ale nie mogę wybrać głównego ekranu. Jak ustawić by ten 1 po lewej nie był główny?
  16. macfanpl

Odrzucenie reklamacji - ślady cieczy na porcie ładowania

Pisz do Sukawa (jebać Mitchell) pi****l szmaty
  17. Spartan500

Galaxy S7 otrzyma androida pie w czerwcu !

Niestety, to tak zwany "fake news" S7 nie otrzyma 9.0 Pie i to jest pewne, w przeciwnym wypadku była by taka informacja głośno, a tu tylko jeden użytkownik na sammobile podał taką informację w jednym poście, co już bardzo podejrzanie wygląda... Na Samsung Members dostałem wiadomość, że nie mają żadnej informacji co do aktualizacji 9.0 Pie dla S7/S7 Edge...
  18. zboras1964

OnePlus 7 Pro- Aparat/dyskusje/wasze zdjęcia.

Nie masz jakiegoś Google drive? Tak nie kompresuje
  19. kudi145

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Musiałem zresetować do ustawień fabrycznych i teraz już jest Dziękuję za pomc R.
  20. AJ7

OnePlus 7 Pro- Aparat/dyskusje/wasze zdjęcia.

Rzecz w tym, ze ja nie zrobilem jednego zdjecia bez tego update'u, bo od razu mi sie zamontowal po wlaczeniu. Natomiast dzis zrobilem pierwsze takie "normalne" fotki i moim zdaniem zdjecia sa super. Kolory perfect, balans ostrosci i odszumiania w sam raz. - te zdjecia dolaczone tu strasznie sie skompresowaly niestety, musicie wierzyc na slowo
  21. Dzisiaj
  22. Czy wygrywając ten soft debranduje sobie telefon? Mam telefon z play czy zmiana brandu jest po staremu?
  23. Pawlak093

Nie wyszukuje karty microSD

Karta 32gb jest prawdopodobnie uszkodzona, nie idzie ją sformatować i pokazuje pojemność 16gb. Mam starą 8gb która działa poprawnie w telefonie. Formatowanie Fat32 działa poprawnie
  24. Antoni W

Jak zrobić hard reset bez działających przycisków.

Skoro nie działają klawisze funkcyjne, pozostaje poprzez ustawienia: https://www.hardreset.info/search/?q=LG+G3 znajdź swój telefon, wybierz zakładkę Hard reset i krok po kroku wykonaj to co opisują na tej stronie
  25. Panoramiks200

Etui, pokrowce

Poszukuję jakiejś wodoszczelnej obudowy do swojego s10+. W s7 korzystałem z Lifeproof. Niestety nie mogę nic znaleźć do 10+ Ktoś coś ?
  26. Krishnamishna

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Potwierdzam Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
  27. wojtek95

Huawei P30. Pochwal się swoim motywem/pulpitem

A ktoś ma pomysł o co kaman że klikając "Ustaw jako" nic się nie dzieje i tapety nie mogę zmienić? Zamyka to białe okienko i tyle...
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się