Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. PrZecież to jest norma. Główna matryca to 40mp i ona robi dobre foty. Szeroki kat to dodatek i zawsze bedzie gorszy. To jest zupelnie inny aparat. Nie wiem skad takie myślenie, że jak tel robi dobre foty z glownego to super bedzie twz szeroki kat. Nie bedzie.
  3. Bigwati

Problemy z wyświetlaczem - Temat zbiorowy

Zauważyłem coś podobnego u siebie: po długim pisaniu na messengerze na ciemnym tle widać było zarys aplikacji i klawiatury (raczej nie na 1/4 ekranu tylko przy krawędziach do 5mm). Efekt zniknął po odłożeniu telefonu na kilkanaście minut przy wyłączonym ekranie. Jeśli to nie jest permanentne to na gwarancję mogą nie przyjąć (znalazłem nawet gdzieś na stronie LG informacje, że takie rzeczy mogą pojawiać się w ekranach LCD). Kilka postów wyżej też było o to pytanie. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  4. a ja z kolei taki problem miałem w S9+ , wieczny problem z dodzwonieniem się było na polski numer jako sim 2, jako sim 1 to karta tele2 /nl i tu nigdy nie było problemu się dodzwonic, w S8+ tez nie miałem tego problemu a teraz po przesiadce na S10+ tez jest wszystko w porzadku, nikt nie narzeka ze nie moze się dodzwonic.
  5. @Zbigniew Lisiecki To jest aplikacją Samsunga, dlatego jest systemowa i nie da się je odinstalować. https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-dictionary/dictionary-2-3-001-001-release/dictionary-3-001-001-android-apk-download/
  6. czeskimaster01

Pytanie odnoście wskazówki

Witam, za co odpowiada ta żółta wskazówka na zegarku? Przestawia się sama, ale z biegiem czasu.
  7. xPatrykPlayX

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Wysyłałem linka do poradnika wyżej... Ewentualnie jak ktoś potrzebuje pomocy to na PW proszę..
  8. Tak, owszem słownik zainstalowałem ze sklepu playa - sam go tam wyszukałem, lecz jak pisałem nie potrafię go tam już odnaleźć. Jak się okazało słownik stał się programem systemowym ! Po co ??? Lecz nawet przez DevCheck nie potrafię go usunąć, a przecież w międzyczasie zresetowałem telefon do ustawień fabrycznych i drugi raz tego słownika nie instalowałem - nie sprawił na mnie dobrego wrażenia,jak sam słownik.
  9. _tommy_

Poprawnie działająca aplikacja do nagrywania rozmów.

Dlatego trzeba zejść z wersją lub dwiema wstecz i wrócą nazwy. Wysłane z Moto G(7) Power przy użyciu Tapatalka
  10. ochkarol

Gdzie kupić pewnie i korzystnie

Albo wgrać sobie inne oprogramowanie, niż Plusa. A blokuje i sprawdza aplikacja Phone Info, której dezaktywację i odinstalowanie blokuje Knox właśnie.
  11. -V-Cyb3r

To poczekaj kilka dni i dostaniesz stabilna wersję. Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  12. czenka

Samsung Members - galaxy buds, care+, odkup.

Tak, w tej samej sprawie. Mają niby dodać to 300zł. Ja przy wycenie wpisałem kod na 300zł i wszystko było ok ale już po wycenie telefonu brak kodu przypisanego do mojej wyceny
  13. Jacek K.

Samsung Members - galaxy buds, care+, odkup.

Miałem dokładnie taką samą sytuację. Od momentu otrzymania e-maila "z cierpliwością" do zaksięgowania wpłaty na konto (uzupełnioną o 300zł.) upłynęło 12 dni kalendarzowych. Sprawdź dokument odkupu, powinien już być skorygowany o te 300zł.
  14. Kamilo1998

Pomoże ktoś to zaktualizować? Pobrałem na laotopa i co dalej. Jestem w tym zielony
  15. Dzisiaj
  16. Tomuś Tomuś

A mam pytanko. Czy w święta oni wysyłają aktualizacje? Czy szkoda patrzyć co 5 min i sprawdzać. Może dopiero zaczną od wtorku dalej wysyłać.
  17. spec-naz1

Mi9 vs P30 pro vs s10+

I nakładka właśnie daję większą funkcjonalność:) Co do opinii o mi9 się zgadzam.
  18. Severillo

Huawei Mate 20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Instalował ktoś z Was aktualizacje prze erecovery ze zmianą dns?? Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
  19. golubiak

Samsung Galaxy Watch - Gdzie Kupić ?

mam pytanie czy plus ma jakas mozliwosc zablokowania zegarka kupionego na raty tak jak to ma miejsce z telefonami?
  20. Tomek Mazur

@xPatrykPlayXsiemanko@xPatrykPlayXsiemanko ściągnąłem na telefon fullota tylko nie mam pojęcia jak to wgrać wie. Jakbyś mógł mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny
  21. Witam Mam tego typu problem, że gdy telefon gubi mi zasięg, to notorycznie wyskakuje mi Wchodzę w ustawienia i włączanie roamingu nic nie daje. Wchodziłem w ustawienia - powiadomienia - pokaż systemowe itd i mam wyłączone praktycznie wszystko. Przy odznaczeniu którejś z opcji udalo się wyłączyc dźwięk, bo przedtem dodatkowo było powiadomienie dźwiękiem. Po odznaczeniu którejś opcji powiadomień pozbyłem się dźwięku, ale sam komunikat dalej wyskakuje. Jest to o tyle uciążliwe, że np. w miejscu gdzie nie mam zasięgu, ale jest wi fi - praktycznie nic nie idzie zrobić na necie, bo co parę sekund wyskakuje to powiadomienie. Da się coś z tym zrobić? W ustawieniach mam odznaczone chyba wszystkie powiadomienia odnośnie sieci/zasięgu. Edit Android 9, aktualizacja z 5 marca
  22. MaciejB

Skojarzenia

Pomoc iPhone & Tapatalk
  23. sroczkin

Czytnik odcisków widoczny w sloncu

Nie ma sensu pisać u kogo widoczny, bo jest widoczny u wszystkich gdyż taka już jest konstrukcja telefonu .
  24. Glaniu

OnePlus 7 - informacje i plotki

Co użytkownik to zdanie [emoji16] Ja wręcz przeciwnie. Uważam że op6 którego używam i mam zawalone masą softu ,a mam go od grudnia i działa jak wyjęty z pudełka. To pierwszy Android o którym mogę to powiedzieć, a zawsze celowałem w flagowce. Aktualizacje to też chyba mocna strona OP. Wesołych świąt [emoji6] Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka
  25. wlodarek1

Nokia 6 Aktualizacja Systemu

Mi również się wydaje że po ostatniej aktualizacji bateria wróciła do stanu z czasów androida 8.1 [emoji3] Wysłane z mojego AGS2-L09 przy użyciu Tapatalka
  26. Zephon

[HTC U12+] Pierwsze opinie i wrażenia

Witam, przymierzam się do zakupu U12+ po HTC 10, czy miał ktoś może bezpośrednie porównanie z Samsungiem S9+? Chodzi mi w szczególności o głośność budzika, jakoś audio na słuchawkach, czy ekran bardzo odstaje od Samsunga? Czy jest już Android 9.0? Pozdrawiam,
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się